💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори - тема 115

  • 12 578
  • 328
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 18 703
Айре, не ,не е мое дело.
Взех го от kivanc _tatlityg.uk
И на мен много ми хареса! Wink
сега видях, че  си пише  Wink
Скрит текст:
м/у другото в темата ти прочетох нещо и искам да те поздравя и да пожелая мнооого успехи на дъщеря ти!!

2 паралела Laughing
https://twitter.com/_melekss_/status/1788817266085179748

................
Сонгюл с роля във филма  "Atatürk 1881-1919"

# 61
  • Мнения: 18 620
Айре Heart Eyes благодаря за снимките! Kiss
Скрит текст:
Да, някъде на тази възраст беше, но снимана по-отблизо. Както и да е, не е важно.
О, и аз искам да дадат всичките му сериали в Италия, там Киво си спечели истински фенове още след първия му излъчен сериал там "Дръзки и красиви", а със следващия Курт Сеит и Шура ги покори още повече, преведоха всичките му сериали и филми за нула време. Много харесвам фенове, които оценяват преди всичко талантът му пред красотата му, страхотни коментари пишат за играта му :
Цитат
Kivanc e l'interpretazione del dolore...un attore unico e inimitabile😍🔥🔥🔥💙
Къванч и интерпретацията на болката... уникален и неподражаем актьор
Цитат
Un attore che recita amore e dolore e altro mai visto così ! Mi fa incollare davanti alla tv e riguardo poi la sua pagina ! Sono grande e di attori belli e bravi ne ho visti molti ! Ma così come lui ? Mai
Актьор, който играе любов и болка както никога не съм виждала по този начин! Кара ме да залепна пред телевизора и след това гледам страницата му! Голяма съм, и съм виждала много красиви и талантливи актьори! Но като него? Никога
Цитат
Hai ragione, in genere degli attori delle soap si parla solo di bellezza, mentre per Kivanc è impossibile, non riferirsi a lui, notando ovviamente l'avvenenza, ma soprattutto la grandissima professionalità, la bravura, la mimica facciale, il trasformarsi. Se non sapessi con certezza che è la stessa persona a volte avrei difficoltà a capire, che sia sempre lo stesso uomo. Livello altissimo di recitazione. Se fosse stato americano, sarebbe una star mondiale.
Прави сте, като цяло за актьорите от сапунките се говори само за красота, докато за Kъванч е невъзможно да се позовават само на нея, очевидно отбелязвайки привлекателността, но преди всичко големия професионализъм, умението, изражението на лицето, трансформацията. Ако не знаех със сигурност, че той е един и същ човек, понякога трудно бих разбрала, че той винаги е един и същ мъж. Много високо ниво на актьорско майсторство. Ако беше американец, щеше да е световна звезда.

Интересно каква роля ще играе Сонгюл във филма, явно нечия майка съдейки по грима Thinking
Паралела е супер! Smile
Беа, радвам се, че си писала! Kiss Шахмаран ще го дадат в края на годината, направо се оляха този този път Нетфликс, почти забравих вече какво гледах ...
Започвам да гледам сериала на Серка, а на вас ви пожелавам хубава вечер! Hug

# 62
  • Мнения: 881

Беа, радвам се, че си писала! Kiss Шахмаран ще го дадат в края на годината, направо се оляха този този път Нетфликс, почти забравих вече какво гледах ...
Започвам да гледам сериала на Серка, а на вас ви пожелавам хубава вечер! Hug

Добре, че ти си ме отразила, Фени! Тъкмо се чудех да не би да не съм си публикувала коментара, че не го виждам, ама явно някой го е изтрил...не знам защо. Не мисля, че съм нарушила някакво правило, все пак Серенай беше част от темата досега, не разбирам..

# 63
  • Мнения: 18 703
Беа как си? Липсваш ми в преговора.
оо изтрили са ти пост...доста тъпо. Head Band Всички партньори на Къванч са по темата.

Фенче Kissing Heart
мерси, много хубави коментари!
Най вече таланта му оценяват/е и красотата/ а не плочки и мускули.......
Сонгюл е играла във филма с Арас. майка на Ататюрк.

Лека вечер!

Последна редакция: сб, 11 май 2024, 21:13 от Airra

# 64
  • Мнения: 881
Да, не знам кой и защо, но и аз смятам, че е доста тъпо. Тази тема я имам вече за свойска, предвид колко преживяхме заедно покрай целия втори сезон на Айлето, направо се обидих!
До кой епизод сте стигнали?
Аз сега доглеждам последния епизод на "Моля, следващият" и като гледам Лейля, героинята на Серенай там, през цялото време правя неволни сравнения с Девин, как тя би реагирала в тази или онази ситуация.
Липсва ми дързостта на Девин и колко цапната беше в устата. Лейля е доста по-плаха и треперлива, което отново е чудесна игра на Серенай, но просто ми липсва Девин!

Липсваше ми и отнякъде да изскочи Аслан аби, заедно с тримата от антуража, начело с Туги и чесалката му... И да подбере Дев...така де, Лейля. Laughing

Май ще си продължа гледането на Семейство, хем ви оставих време да наваксате с повторното гледане, че аз бая напред бях стигнала с преговора.Hug

# 65
  • Мнения: 18 703
Да, не знам кой и защо, но и аз смятам, че е доста тъпо. Тази тема я имам вече за свойска, предвид колко преживяхме заедно покрай целия втори сезон на Айлето, направо се обидих!
До кой епизод сте стигнали?
Скрит текст:
Аз сега доглеждам последния епизод на "Моля, следващият" и като гледам Лейля, героинята на Серенай там, през цялото време правя неволни сравнения с Девин, как тя би реагирала в тази или онази ситуация.
Липсва ми дързостта на Девин и колко цапната беше в устата. Лейля е доста по-плаха и треперлива, което отново е чудесна игра на Серенай, но просто ми липсва Девин!

Липсваше ми и отнякъде да изскочи Аслан аби, заедно с тримата от антуража, начело с Туги и чесалката му... И да подбере Дев...така де, Лейля. Laughing

Май ще си продължа гледането на Семейство, хем ви оставих време да наваксате с повторното гледане, че аз бая напред бях стигнала с преговора.Hug
не се ядосвай, може техническа да е причината.
до 12 еп. сме стигнали.
ама не бързаме, щото и Къванч не бърза да се връща да снима Wink

# 66
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
Липсваше ми и отнякъде да изскочи Аслан аби, заедно с тримата от антуража, начело с Туги и чесалката му... И да подбере Дев...така де, Лейля. Laughing

😁 аз през цялото време си мислех как искам да се появи някой като Аслан и да я отърве от любовните мъки🤣

Изгледах финала и ми хареса историята. Хубаво направен и интересен.

# 67
  • Мнения: 18 620
Добро утро, дружки! Hug

Беа,  нямам идея защо е изтрит поста ти, наистина е тъпо, надявам се да е случайно, нищо нередно нямаше в него Thinking
Благодаря ти, че усещаш така темата ни! Kiss
Цитат
Тази тема я имам вече за свойска, предвид колко преживяхме заедно покрай целия втори сезон на Айлето, направо се обидих!
Сериала на Серка е доста увлекателен, изгледах половината, браво на Едже за сценария, кара те и да се посмееш и да се замислиш, браво и на Башак и Дениз за стайлинга! Hands Clap Серенай ми харесва и в тази роля, на места ме кара да се сещам за Девин с някои жестове, но страхотно играе отново. Всичко добре, обаче не успях да я възприема с нито един от партньорите и, добри актьори са, особено Метин, но ... тц, не ми се получава. Е, някои ги намират за харизматични, няма лошо, вкусове всякакви.
Любимите ми АсДев нямат аналог Heart


Айре Heart Eyes благодаря! Kiss И този филм нещо го замразиха Thinking
Пожелавам ви хубава и спокойна неделя Hug

# 68
  • Мнения: 3 406
Добро утро Благодаря за споделеното
Пепи как е внука и мама
В Турция е ден на майката

Благодарни сме на нашите майки, които ни отгледаха с безусловната си любов. Честит празник на майката на всички, които се отнасят с майчинско състрадание към дете или живо същество и носят майчина любов в сърцата си!

https://twitter.com/ayyapim/status/1789540208871932244

Сонгюл Оден

Скъпа дъще

Поздравявам от ваше име всички жени, включително хора и животни, с #Ден на майката, които отглеждат всички животи не само в утробите си, но и в сърцата си с любовта и милостта си...

Честит ден на майката!

https://twitter.com/sngloden/status/1789549105309446552

# 69
  • Мнения: 3 246
Привет, момичета 🤗🤗🤗



Терзи, благодаря 😍 чакам ги, затова имам и време да пиша 😜

Беа, радвам се, че се появи 🤗
Има някакъв проблем явно във форума, защото на мен не ми даваше да лайквам.

Ками, Фени благодаря за споделеното за сериала на Серенай.
Ще видя кога ще мога да го гледам, но върви много добре по това, което видях от дневната класация на Нетфликс.

Още една неуморна партньорка на Къванч.



Истински се възхищавам на тази жена.

Къванч да вземе пример 😜😜😜
Макар че и той доста снима последните две-три години.
Да вземе да се включи във втория сезон на сериала на Серенай 😂😂😂
И с Едже са си много близки, и Башак е стилист, и със Серенай направиха незабравима двойка. Всички фактори са на лице.


И от юни по традиция започва ЗП



Хубав ден, момичета 🤗🤗🤗

# 70
  • Мнения: 18 703
Честит ден на майката!! Heart
/който празнуват в Турция/


Да са живи и здрави и Башак и нейната майка и майката на Къванч!!

видео от KTfans
https://twitter.com/KT_Fans/status/1789535443739947348

Момичета, благодаря за всичко споделено!! Flowers Hibiscus

Пепи,
Цитат
Да вземе да се включи във втория сезон на сериала на Серенай 😂😂😂
ааа няма нужда Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: нд, 12 май 2024, 13:46 от Airra

# 71
  • Мнения: 881
На мен пък най-ми хареса като мъж Хакан Кюрташ, Метин и като образ в сериала, и външно ми е антипатичен.
Серошка играе страхотно, както винаги, но и на мен ми напомняше на Девин по някои жестове...макар че си давам сметка, че може и да е просто моя проекция, защото Девин ми е любимият ѝ образ досега.

Хакан се сетих, че съм го гледала в Dolunay, ама там не ми харесваше, а сега с възрастта се е ошлайфал като хубаво вино - не се учудвам, че Бирджето го е захапала, както каза една приятелка Stuck Out Tongue Winking EyeHeart Eyes

# 72
# 73
  • Мнения: 18 620
Терзи, Айре Heart Eyes благодаря за споделеното! Kiss
Да им е честит Денят на Майката! Two Hearts

Малкото ни сладурче! Heart

Пепи, разсмя ме, благодаря! Kiss Smile
Цитат
Да вземе да се включи във втория сезон на сериала на Серенай 😂😂😂
Не ставай лоша, на тези тримата не им трябва Къванч Stuck Out Tongue Closed Eyes
Беа, е, ако се налага да избирам от тримата, Хакан е една идея по-симпатичен, ама няма никакъв шанс да ми хареса, Бирдже нали си го е харесала, ще мине и без мен Smile Него съм го гледала единствено май в Сблъсък с Киво, отново играеше гадинка.
Е, нормално е според мен да се повтарят някои жестове, все пак си е все Серенай. Сериала ми хареса, гледайте го, нищо, че няма такава любов и красота.


Лекинка, дружки! Hug

# 74
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
Никой не ми допадна от мъжката част, но може и заради образите им да е. Един свестен няма 🫣

Общи условия

Активация на акаунт