"Дневникът 2'' - да отслабнем всички заедно

  • 18 444
  • 454
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
Здравейте

ден първи мина без проблем и съм -2кг.
както казах бързо свалям килата качени от преяждане
сега се почва борбата с последните ми 3 кила
мерките са ми:
ръст - 176
килограми - 63
ханш - 98
талия - 74
бюст - 97
бедро - 56
прасец - 37

лек ден момичета

# 16
  • Мнения: 990
Гордо мога днес да се похваля, че съм 68,6 кг или -0,5 кг!!!
Вече взлизам в моите норми за отслабване, но този половин килограм вчера през носа ми излезе, изпила съм за деня 2 кафета, на обед малко картофена супа, за вечеря една Активия с ягодки ммммммм! Само, че се отказах от постенето, тоест прегреших с Активията! Какво да направя като не мога без мляко... Но ще се опитам да продължа поста, пък ако не успея здраве да е, важното е да смъкна излишните килограми... Embarassed
Лошото е, че си знам, че до 64 кг ги смъквам без проблемно, а от там нататък кантара блокира.... Да видим как ще е този път! И да добавя бедро дебело - 64 см и прасец - 39 см, е, точно там ми е всичко на мен! И като започна да отслабвам, в един момент ребрата ми започват да се броят, а дупето и краката.... Shocked и ставам чудна картинка!
Благодарение на tanyta25   bouquet вчера правих около час упражнения за дупе и крака и съм много доволна, днес като заспи мъничкото дяволче пак ще правя  Peace
Това е от мен за сега, ставам да си направя кафе, че от бързане да ви пиша....  Laughing
Чао и лекичък, олекващ ден ви желая! Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 664
добро утро и от мен. успешен диетичен ден newsm47. изпих си кафето ве4е

# 18
  • Мнения: 990
Миранда, едно предложение, защо не правиш табличката на Word и като картинка да ни я пускаш тук? Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 1 819
Добро утро на всички! Хубав и успешен ден!

Miranda, включи ме и мен в таблицата, моля. Ръст - 168, кг - 64, цел - 58. останалите мерки ще ги дам като намеря с какво да се премеря:)Simple Smile

# 20
  • Мнения: 5 001
Steli_Meli няма за какво, нали сме тук да си помагаме Hug
аз нещо не съм доволна от диетуването си, почти нищо не ям, пия си хапчетата /БиоАктив КЛК 1000/, потискат ми апетита, правя си упражнениеят, но кантара нещо ми е сърдит Twisted Evil
 Довечера пак ще се включа
Лек ден

# 21
  • Мнения: 1 169
Здравейте   bouquet
Новата темичка е супер
Браво miranda_rs   bouquet
Аз днес да се похваля сутринта кантара ме отчете с 400 гр. по-малко
въпреки че вчера си хапнах доста добре и нма да казвам какво все забранени храни

# 22
  • Мнения: 1 169
Ето какво намерих как да си измерим правилно

       
 

 
 
1 Височина
Измерва се без обувки от най-високата точка на главата до петите.
 

2 Бюст/Гръдна обиколка
Измерва се най-широката част на бюста/гръдната обиколка.
 

3 Подгръдна обиколка (под бюста, за сутиени)
Измерва се обиколката точно под бюста.
 

4 Талия
Измерва се обиколката на талията.
 

5 Ханш
Измерва се обиколката на най-широката част на ханша
 

6 Дължина на крака
Измерва се от талията през ханша до най-ниската част на ходилото

 
 

# 23
  • Мнения: 664
това е сладко за мерките, аз знам как да си ги меря, защото ходих на шивач преди 3 месеца, и там видях как мерят

# 24
  • Мнения: 936
Здравейте, дневничета. Пожелавам лек, хубав и отслабващ ден на всички. Аз вече гоня 65 кг, за 2 чпонски дни съм почти минус 2кг.
Миранда, благодаря че ме включи. Само да допълня, че започнах от 70кг.

# 25
  • Мнения: 4 176
Честита нова темичка!Нека отслабнем всички заедно. family И нека в края на диетата която спазваме да изглеждаме така: Kissing Heart

# 26
  • Мнения: 1 339
Честита нова темичка!Нека отслабнем всички заедно. family И нека в края на диетата която спазваме да изглеждаме така: Kissing Heart


Аууу Китикат  Flutter  Heart Eyes  Blush Неверотна си  Hug Страхотно пожелание направооо  Party    bouquet
Айде ако стана като тази мацка ще те черпя една пастичка  Laughing Или някое плодче, каквото пожелаеш  bowuu

# 27
# 28
  • Мнения: 146
160, 62кг днес Cryне спазвам определена диета , не е за мен тая работа- хапвам сутрин плод,чай, кафе, вода, на обяд пиле обикновено със салата, ориз си позволявам понякога, а за вечеря обикновено кисело мляко или салатка но до 7-8 вечерта, гимнастика у дома веднъж седмично правя и фолк-аеробика два пъти, за сега свалени 3 килограма за месец доволна съм, още десет до лятото ми е целта, хляб не хапвам отдавна но сухари си позволявам понякога, сладко също един два пъти тоя месец

а и мерки да дам -

г-95
т-76
х-104
б-58
п-36

# 29
  • Мнения: 2 255
Здравейте мацки   bouquet
miranda леле как си се спретнала с тая темичка  Rolling Eyes направо супер   newsm74 бравооо  Hug

Аз незнам дали съм много за тука с мойта цел да махна "само" 4-5 килца  Sick
Но понеже за първи път се хващам за диета съвсем съзнателно и целенасочено  Peace и се надявам да успея, че много съм "сладокусна" дет викат бабите  Joy
Смятам, че вие тук момичета ще сте ми като стимул и опора  thumbsup
Та с точните мерки... утре ... иначе от 57,5 - гоня 54 кг   Hands Thumbsup а може и 53 килца  Wink

ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ МАКСИМАЛЕН УСПЕХ В ПОСТИГАНЕ НА КРАЙНАТА ЦЕЛ    Hands Thumbsup

Общи условия

Активация на акаунт