"Дневникът 2'' - да отслабнем всички заедно

  • 18 453
  • 454
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 990
... пиела и някакъв чай Майчин лист ThinkingНякоя от вас пила ли го е?Свалила била 50 кг за по малко от година  Shockedто че е свалила така си е това и аз го виждам ама дали е по този начин newsm78немога да повярвам че от този чай ще свали така драстично  Thinking но ще взема и аз да го пробвам може пък и да е вярно newsm78Е това е от мен чао и лек ден  bouquet
Това е билката Сена или Майчин лист, съдържа се в доста чайове за отслабване, със силно разхлабително действие е, това е, не прави друго чая  Mr. Green Мен лично много ме боли корем от него, така че, ако се наложи ползвам други разхлабващи и най-вече Хуск, поне са си само фибри и изобщо не боли от него корем!  Peace

# 436
  • Мнения: 6 958
EMANOELITA аз го пия този чай 2 пъти седмично по 1 чаша. Казва се СЕНА-Майчин лист... Яко разхлабдва, аз го пия с тази цел..., преди го пиех постоянно в продължение на месец и наистина с нормално ПЛЮСКАНЕ като за световно свалях по около 5 кг. за месеца... Но спрях да го пия масово, защото разбрах, че към тези чайове се привиква организма и лесно можеш да си докарап лениви черва... За това го пия при остра нужда, заради непроходимост и когато го пиеш като за 1 ден, ефекта е уникален..., първо изхвърляш адски много и на следващия ден не се очудвай ако си - 2 кг. Simple Smile Резултатите са страхотни, но трябва да се внимава - всичко с мярка  Peace

Относно моя милост, не искам да ви плачкам и да се оплаквам на страничките тука..., но днес съм +400 гр.  #Cussing out, т.е. ден 7 на японско чудо и свалени 0.900 гр.  Sick Ейййй такова нещо не бях чела никъде до сега... Редовно чета темата за японското и никой ама никой не се е представил толкоз зле като мен, все някакви обнадеждаващи резултати и хора за пример..., а аз какво ми става?!? Всичко що е храна и се лепи  #2gunfire

Момичета записвам мерките до сега и цъкам ГОРДО с език  Hug БРАВО на всяка една от вас за минусите в мерките и килограмите... Едно мога да кажа - отбора ни е много силен и даже това за съравнованието за 1'то место си е як стимул за всяка една (но не и за мен) и така ще се получим по голяма мотивация за всяка една от нас   bouquet

# 437
  • Мнения: 394
Браво на вас за три дни цели 11 странички!!! Hug
Аз съм вече от месец май при вас и честно казано немога да влезна другаде освен в красива мама,искаше ми се да разгледам и клюкарника или здраве но ето пак се разчетох тук и пак ми свърши свободното време-малчо се събуди Flutter
Аз така като се разчетох то моята диета е почти същата като японската само дето количеството е по голямо и не е разрешено плодове заради захарта съдържаща в тях - или премахват се всички въглехидрати за сметка на мазнините.Ефекта е -2 кг. за седмицата но с малки прегрешения - вафли две, едно бомбонче за седмицата.
Ръста ми е: 163 см.
ХАНШ - 100
ТАЛИЯ - 85
БЮСТ - 90
БЕДРО - 60
ПРАСЕЦ - 39
КГ. преди -66 после -63 сега -61кг.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ ВЪВ ВТАЛЯВАНЕТО И ОТСЛАБВАНЕТО И ЧЕСТИТО ПРАЗНИЦИ НА ПРАЗНУВАЩИТЕ -  hahahaлошото е на празниците че масата се зарежда и очите почват да шават - "това ли да хапна или онова ами диетата абе днес ще се отпусна а пък от утре пак " - и резултата от три-четери дни надолу - +1кг. #Cussing out

# 438
  • Мнения: 664
miranda_rs аз от японското съм с -2, имайки превид 4е съм правила спорт+процедурите+масажа и сауната в4ера.т.е. на мен не ми се отразява. днес съм на 1 грейпрут и после салата с моркови съм решила, а утре на плодове+чай+някоя и друга салата от време на време, ако се наложи да ходя наякъде

# 439
  • Мнения: 664
by the way много яка снимка +текст

# 440
  • Мнения: 6 958
miranda_rs аз от японското съм с -2, имайки превид 4е съм правила спорт+процедурите+масажа и сауната в4ера.т.е. на мен не ми се отразява. днес съм на 1 грейпрут и после салата с моркови съм решила, а утре на плодове+чай+някоя и друга салата от време на време, ако се наложи да ходя наякъде
by the way много яка снимка +текст

Мерски миличка   bouquet А снимката е от страниците, от които kiticat (много полезна информация даваш - мерси  Hug) публикува темата за банските, ако не се лъжа  newsm78 Мацката седи малко не ''как трябва'', но това е защото промених размера на снимката... С една дума решила съм да си ги сменям, че да не ми писва дадената картина и по често да им обръщам внимание, че да не се самозабравям каква цел преследвам  Wink Wink Wink

sisin4e чакам да се завърнеш от изпита с добри отзиви и сега забелязах новата ти картинка  Peace както винаги много оригинална  Hug само се надявам това ''make my friends fat''  hahaha Joy hahaha да не ми се отрази на мене  bowuu - of course i'm teasing you  Wink Wink Wink   

  bouquet

# 441
  • Мнения: 4 194
Миранда,радвам се , че си си поставила такава красива цел.Никога не се страхувай да се откажеш от доброто заради великото.  bouquet

# 442
  • Мнения: 664
един цитат от книгата на Л.Ковачева за всички вас с много любов:
"ПОСТИГАНЕТО НА КРАСОТАТА И ЗДРАВЕТО НИТО Е ТОЛКОВА ТРУДНО, НИТО Е НЕВЪЗМОЖНО,КАКТО ОБИКНОВЕНО СЕ МИСЛИ, НО Е НЕОБХОДИМО ДА СЕ ОСЪЗНАЕ ЦЕЛТА И КАКВО ТРЯБВА ДА ИСКАМЕ ОТ СЕБЕ СИ. ТОГАВА ЖИВОТЪТ ЩЕ ПРИДОБИЕ СЪВСЕМ ДРУГ ВИД И НАСОКА."

# 443
  • Мнения: 4 194
един цитат от книгата на Л.Ковачева за всички вас с много любов:
"ПОСТИГАНЕТО НА КРАСОТАТА И ЗДРАВЕТО НИТО Е ТОЛКОВА ТРУДНО, НИТО Е НЕВЪЗМОЖНО,КАКТО ОБИКНОВЕНО СЕ МИСЛИ, НО Е НЕОБХОДИМО ДА СЕ ОСЪЗНАЕ ЦЕЛТА И КАКВО ТРЯБВА ДА ИСКАМЕ ОТ СЕБЕ СИ. ТОГАВА ЖИВОТЪТ ЩЕ ПРИДОБИЕ СЪВСЕМ ДРУГ ВИД И НАСОКА."
Това много ми хареса.Мерси.

# 444
  • Мнения: 6 958
един цитат от книгата на Л.Ковачева за всички вас с много любов:
"ПОСТИГАНЕТО НА КРАСОТАТА И ЗДРАВЕТО НИТО Е ТОЛКОВА ТРУДНО, НИТО Е НЕВЪЗМОЖНО,КАКТО ОБИКНОВЕНО СЕ МИСЛИ, НО Е НЕОБХОДИМО ДА СЕ ОСЪЗНАЕ ЦЕЛТА И КАКВО ТРЯБВА ДА ИСКАМЕ ОТ СЕБЕ СИ. ТОГАВА ЖИВОТЪТ ЩЕ ПРИДОБИЕ СЪВСЕМ ДРУГ ВИД И НАСОКА."

ЩЕ ГО СЛОЖА В НОВАТА ТЕМА ДА НИ БЪДЕ КАТО ПЪТЕВОДНА СВЕТЛИНКА  Peace

...аз я имам книгата но някъде съм блеяла явно не си го спомням точно в момента...  Blush

П.С. Момичета въведението на новата тема, ще е много дълго  Joy hahaha Joy Незнам колко ще я откараме като време, но мисля следващата тема да е следващата неделя чак..., ако много се опишем няма проблем за нова... (но ще съм заета в следващите 2 седмици... уреждане на лични неща + изпит, но каквото мога ще направя за вас  Hug)

Големи сладурки сте значи всичките  bouquet

# 445
  • Мнения: 4 194
Миранда, днес ли ще пускаш новата тема?

# 446
  • Мнения: 664
kiticat и на мен ми харесва за това реших да го споделя с вас;
miranda_rs -споко, ако има нещо да помагаме давай

# 447
  • Мнения: 6 958
kiticat да довечера към 21-22 часа мисля да я пусна +/- по рано или по късно (ще изчакам още мерки някой, ако има да дава, но привечер няма кой да се мери вече с пълен тумбак и т.н. - шегувам се)  hahaha JoyTired Първоначалния ми замисъл беше да я пускам всяка неделя вечер (заради новата седмица от понеделник) и да откарваме по една седмица с темата, без значение колко е дълга тя..., но поне 15 страници трябва да се изписват... Просто по лесно ми се вижда от понеделник до неделя - заради мерки, теглили, начало и край на дадена диета и т.н. вече сме много за това не се тревожа, че няма да можем да я изпишем за седмица... Засега се справяме екстра  Peace Peace Peace

piddochia мерси, за сега се справям и вие ми помагате страшно много, приемам всякакви идеи и предложения от всяка една от вас - темата е за всички ни да ни радва, да ни стимулира и да ни води към желаната цел...   bouquet

# 448
  • Мнения: 448
Момичета много зле го давам! Вчера по план трябваше да лунувам, стоях си гладничка цял ден , вечерта ходихме на гости и ..... малко месо и салата , ужасна съм. Не мога да се справя със ситуацията, това моето на нищо не прилича. Започнах диета в сряда и съм решила да се меря и тегля веднъж седмично и нямам нови данни за таблицата, само можете да ме поправите не започвам от 92 кг, а от 81 кг.           

# 449
  • Мнения: 4 194
Миранда,мерси за подробната информация.Колкото по-рано пуснеш новата тема, толкова по-добре. Hug

Общи условия

Активация на акаунт