"Дневникът 2'' - да отслабнем всички заедно

  • 18 467
  • 454
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 339
Има ли ранобудни тази сутрин  Heart Eyes
Май няма.... Еххх аз тази нощ така и не заспах. Чак към 6:30 сутринта започнах да се унасям ама сега станах на бързо, че да не заспя като пън. После няма вдигане ако ще и кран да дойде  Laughing
Аз успешно прекарах лунната, е още час остава ама вече хич пък не ми се яде.
Сега ще ходя да се меря и ще докладвам  Crazy
До след малко с включването ми с мерките  Hug


Ето и мерките: (пиша това което трябва да се промени)
кг- 57.2 (предполагам 57 трябва да напишеш)
х- 92
т- 71
б- не премерих, не искам да се отчайвам  Embarassed остави старите мерки
бедро - 54
прасец - 36



Последна редакция: нд, 25 фев 2007, 09:25 от sisin4e

# 421
  • Мнения: 4 195
Как сте днес,горски нимфи?  bouquet Аз съм девети ден на японско чудо.Всички идеи за новата темичка са страхотни! Hug

# 422
  • Мнения: 1 339
Сега от нямане на работа реших да си измеря височината.
Отбележих с молив и с метъра меря. Първия път излезе, че съм 161 см.
Викам си не е възможно. Меря втори път... 163 см.. Трети път не мерих.
Вие как се мерите ? Аз защо ли така съм останала с впечетление, че съм 165...
Сменям целта. Мирандичка пиши 50 кг (за сега, после може и под 50 да мине целта)
 ooooh!

# 423
  • Мнения: 4 195
Сега от нямане на работа реших да си измеря височината.
Отбележих с молив и с метъра меря. Първия път излезе, че съм 161 см.
Викам си не е възможно. Меря втори път... 163 см.. Трети път не мерих.
Вие как се мерите ? Аз защо ли така съм останала с впечетление, че съм 165...
Сменям целта. Мирандичка пиши 50 кг (за сега, после може и под 50 да мине целта)
 ooooh!
И аз така се меря.Мисля,че така е най-правилно.

# 424
Честит Имен Ден, ТедЪ! Здраве и много щастие!


Da po4istvaneto ne e ra4no, a ot saunata ti vqrvam 4e si svalila tolkova, zashtoto to ne e samo parna sauna da izhvarlish vodata, a i infra4ervena, koqto topi mazninite i vibrosauna za cirkulaciq i celulit Wink Uspeh na vsi4ki
http://www.spastudiosabina.com/index.php?m=ex&tit=spa_kapsula

# 425
  • Мнения: 664
добър ден и от мен. аз ставам чак сега; снощи бях на диско и танцувах ли танцувах; sisin4e ти си се стопила бе момиче; много успех на изпита за НБУ.
момичета аз имам 17 дена да отслабна още 5 кг.-дано да са само 5 защото преди когато бях 55 имах пове4е мускули, ако са пове4е от 5 така или ина4е продължавам

# 426
  • Мнения: 936
Как сте в този неделен ден? Мен ме боли кръста и ходя приведена, направо си плача за Космодиск Wink.
Давам мерки за новата таблица:
ръст 162
тегло преди -70кг, сега -65кг, цел 60
бюст- 95
талия- 84
ханш-104
бедро -53

# 427
  • Мнения: 990
За таблицата:
ръст 167
тегло преди(след като родих) - 72 кг
сега - 67кг (-2 съм за седмицата Mr. Green)
цел за сега -  60 (после може да смаля кг още  Wink)
бюст - 98
талия - 75
ханш - 104
бедро - 64
прасец - 40

Този път много хубаво се измерих, за преди не знам  Thinking!

Вчерашния лунен глад добре ми се отрази! Simple Smile

# 428
  • Мнения: 664
момичета, отивам да поогледам какво ще си купя след две седмици, когато надявам се да съм стопила още

# 429
  • Мнения: 1 339
момичета, отивам да поогледам какво ще си купя след две седмици, когато надявам се да съм стопила още

После да споделяш какво интересно има по магазините  Simple Smile

Аз си измерих височината за трети път и сега показа 164 см хахаха  Laughing Ако се измеря 4ти път сигурно ще покаже 165  Wink
Както и да е. Целта остава 50 кг колкото и см да съм висока  Flutter Така ще се боря с вас малко повече време.

# 430
  • Мнения: 5 022
здравейте момичета,

първо искам да ви благодаря за поздравленията за мъжленцето ми Hug
Снощи добре изкарахме празника  Crazy съвсем малко прегреших с винце. Сега ставам и нещо ме цепи главата яко Rolling Eyes
Сисинче успех на изпита и от мен Hug да ги разбиеш.
Добре дошла на Луничка  bouquet
Поздравления на всички за свалените грамчета и килограмчета  bouquet

Сега мойте мерки
ръст 165
килограми преди 87, кг. сега 57/-1тази седмица Flutter/ цел 52, свалени 30
гръдна 89
талия 74
ханш 94
бедро 57
прасец 35
свалила съм по 1 см от всякъде май.
Успешен ден на всички

# 431
  • Мнения: 1 339
Танитка благодаря. След 30 мин тръгвам за изпита.
С теб май ще се борим за първото място в таблицата  Grinning Това е доста мотивиращо  Flutter За сега май си го делим двете.    bouquet

# 432
  • Мнения: 1 975
Добър ден и от мен  bouquet

Sisin4e успех на изпита стискам палци и на краката Heart Eyes Като прочетох поста ти и си припомних и аз като кандидатствах преди 100-на години и после студентския живот, еххх, времена Flutter

За мерките не мога в момента да дам точни, затова нека си останат старите. Аз ще ходя на гости при мама и може да не съм много редовна, че много са ни сладки приказките с нея Party И като нищо следващия път като вляза е "Дневникът 6"..........

Хайде милички чао и успех на всички Hug Hug Hug

# 433
  • Мнения: 352
 Здравейте на всички!Аз вчера пак се усвиних и затова днес съм наказана.Само ябълки и чай за целия ден!От утре започвам наново режима.Нещо напоследък се предавам на апетита ,а това не е добре!
миранда, предлагам ти да сложиш и картинката с правилното измерване на обиколките на заглавната страница,стига вече се чуди народа къде да се мери.
Аз ако продължавам така нищо чудно и да си караме Ренето... заедно!
Аз съм си със старите мерки хубавото е ,че не съм напълняла.
сисинче успех, миличка стискам ти всичко...После да разкажеш как е минало.
Айде за сега това е!

# 434
  • Мнения: 319
Привет и от мен  bouquetВчера мислих че доста ще прегреша заради празника но се удържах PeaceХапнах само салатка снежанка и малка ракийка :peace.Момичета вчера срешнах моя позната беше отслабнала драстично Shockedпопитах я как го прави този номер ?Тя ми каза че си хапва всичко естествено без хляб а сладкото била го ограничила ни пиела и някакъв чай Майчин лист ThinkingНякоя от вас пила ли го е?Свалила била 50 кг за по малко от година  Shockedто че е свалила така си е това и аз го виждам ама дали е по този начин newsm78немога да повярвам че от този чай ще свали така драстично  Thinking но ще взема и аз да го пробвам може пък и да е вярно newsm78Е това е от мен чао и лек ден  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт