АС и други романтични К-драми - тема 12

  • 20 195
  • 735
  •   1
Отговори
# 375
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 14 087
Предстои ви и асансьорен флирт.



И ако имате десетина свободни минути, ето ви разходка из Сеул.

# 376
  • Русе
  • Мнения: 3 394
Профи, предКоледно ни разходи по една специална улица на Сеул. Забелязах край каменните стени и големи венци, които ги свързвам с не празнични случаи. Поставени налице и наопаки. Знаеш ли защо присъстват сега?
Това с асансьора ми е като мухата на кукичката на въдица - готова съм за още! smile3508

# 377
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 1 098
Хареса ми този коментар в MDL:,,baek saeon наема цял увеселителен парк, за да помогне на heejoo да пренапише болезненото си детство – заменяйки сълзите и самотата с въртележки, сладолед и безгрижен смях.
Той превръща минало, което тя не може да обича, в минало на утеха, вместо на съжаление,,

# 378
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 14 087
Уин, това са си точно траурни венци, които обаче разни откачени фенове, групи от фенове, използват за да демонстрират неодобрението си срещу нещо/някого. Не харесала някоя к-чавка, че любимият ѝ, уж, изпълнител взел та в лайфа си по уйвърс забравил вейпа си в кадър. Възмутително! Mr. Green Чавката, естествено, се чувства длъжна веднага да го оплюе. И понеже това не ѝ се струва достатъчно, организира в уийвърс, туитър, какаоток и където другаде там пишат в онази част на света, акция по закупуване и поставяне на траурни венци, ако не пред дома му, то поне пред агенцията му или на някое знаменателно за феновете на изпълнителя място. За целта събира и дарения, не мислете, че влага само личните си средства.
Нямам идея защо точно тук, в двата края на каменния път, има поставени венци. А не разбирам какво пише на тях, че да ми се проясни. Обърнатите са вероятно защото, който ги е сложил може и да се е усетил, че не е момента за тях, предвид Коледата и коледната украса и поне ги е обърнал. Сигурно след празниците пак ще ги завърти налице. Наскоро, това с венците го обсъдихме тук с Белл - https://bg-mam.ma/p/1707143/48893980
В тази връзка само ще добавя, че последните няколко дни върви MUSIC BANK GLOBAL FESTIVAL 2024 на телевизия KBS в ... Япония. Дни, в грандиозни няколко часови шоута, корейски групи се нижат с по няколко изпълнения на огромна сцена пред хилядна публика, ама не корейска. Репортерите на Диспатч и Нюсен дъх не могат да си поемат от отлитащи и долитащи айдъли. Водещи на шоуто във вчерашния ден бяха Зико, Ким Йонг-Де и едно от момичетата от IVE. Йонг-Де и пя в дует с Хи-Сунг от ENHYPEN. Така и така заговорих за това, ето ви малко музика.



Ако ви се слуша /и гледа Wink/ още, ето плейлиста с изпълнения от фестивала - https://www.youtube.com/playlist?list=PLMf7VY8La5RHNtIdWIgzmbiumeD9hItLO

# 379
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 16 449
Аз изостававам от вас с Телефона, затова не се включвам, но днес изгледах 5та и 6та серии и много ми харесаха. Обаче не съм сигурна какво разбрах за отношенията на сестрите. Като бяха деца ми се видяха мили, докато вървяха и никой не ги гледаше се наричаха "сестричке" но като големи се усещаше друго. Някак се бях настроила да видя как другата се готви да пригрезе гърлото на Хи Джу още щом я види. Хахото пък разбрах че действа под нечие командване, ама щом има човек чиито заповеди изпълнява, едва ли е хахо,  явно навремето е пострадал чисто физически и сега изглежда че не е наред, но май си е. Всеки герой следва свой собствен план, отделно че има и много неизвестни.

Хе Юн май е била водеща на наградите на SBS снощи. Става все по красива, чак не мога да я позная какво беше в Бегача и какво е сега. В кадрите се вижда и Ломон, настоящия и колега в сериала който снимат двамата.
https://www.youtube.com/shorts/8l1D_6ZdMs4

Тук не личи но горната част на роклята и е доста смела. Всъщност от това което ми показва Шортс видях че е сменила 3 рокли
https://www.youtube.com/shorts/1mBsC5xtawQ

https://youtube.com/shorts/k-Q9o4_XzT4?si=4n0F-mv1xAgj7hfs

През лятото я дъвчеха че била напълняла, тя потвърди, каза че била станала 48  кг сега май пак е на предишните 44.

И един различен прочит на Лебедово езеро Joy
https://youtube.com/shorts/xS3Xpj-vxoA?si=vb5RxoVQZ7cJfmzj

Последна редакция: нд, 22 дек 2024, 20:33 от Беллора

# 380
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 14 087
Това ми оправи деня. Joy

Хе Юн наистина е един от тримата водещи на наградите на SBS. Обаче трети тоалет не видях, само бялата и розовата рокли. И в двете е прекрасна.

# 381
  • Мнения: 8 220
Тримата водещи на наградите на SBS


На който му се гледат повече снимки - тук.

Пръв поглед към новият сериал на Хе Юн и Ломон - Starting from Today, I'm Human



И този на Шики, който ще започне някъде през февруари - Treasure Island

# 382
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 14 087
Редактирано.
---------------------------------------------
Ау, много секси-загадъчен и харизматичен изглежда героят на Шики/Пакито в новия му сериал. Heart Eyes

На Хе-Юн ѝ видях вчера трейлъра за сериала и първо, ми се наби в ушите кифленското пищене, вместо говорене, на героинята ѝ. А второ, ми се наби в очите комбинацията "дребна девойка+високичък младеж", каквато вече сме виждали. Убедена съм, че неизбежно ще се правят паралели между сериалите и химията между главните. Както и съм убедена, че едва ли везните ще се наклонят в полза на двойката в новия сериал. Но поне изглежда ще е забавен.

----------------------------------------------
Денс хлапето - https://www.youtube.com/shorts/pFKOuOWPLDw
По-различен танц - https://www.youtube.com/shorts/IRoB-9vSo4A
И една от Беларус да ни покаже сеулския си апартамент - https://www.youtube.com/watch?v=hwYU_ZtUTqU

Последна редакция: пн, 23 дек 2024, 01:50 от profi_1

# 383
  • Мнения: 8 220
..............................................
На Хе-Юн ѝ видях вчера трейлъра за сериала и първо, ми се наби в ушите кифленското пищене, вместо говорене, на героинята ѝ. .............
Ето, това е, което много ме дразни в нея. Във всеки неин сериал го има това лигавене като говори. Знам, че е любимка на някои от вас и въпреки, че е сладурана на външен вид, не мога да я харесам.

# 384
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 14 087
Тя в Бегача не пищеше чак така. Joy

Чудех се днес какво да ви пусна и реших да е това -

# 385
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 4 154
В "Бегача" не толкова (макар че първите няколко серии беше непоносима... поне за мен), ама в "Тайния Инспектор" беше ужас Joy. Заради нейната героиня зарязах сериала. Беше си леко лигава и в Extraordinary You, там също бяха прекалили с aegyo-то.

Аз пък вчера с прискърбие установих, че сайтът на Korean Dramaland в момента не работи. Търсих да проверя една локация и ми даде съобщение, че в "Момента си почиват и ще се върнат в по-добър вид. Междувременно, бъдете здрави.". Дано почивката им да не е дълга, че как ще си разширяваме познанията за Сеул иначе Scream.
Не че не може да се намери информацията и другаде, ама трябва да търсиш сериал по сериал, докато този сайт даваше всичко накуп.

# 386
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 16 449
Проф, че тя Хе Юн ако не е на токове разликата и с Ломон ще е още по очебийна. Не съм забелязала да имат много нискостеблени главни мъже от сегашното поколение или поне аз забелязвам само високите  - с ръста са като с плочниците -  напред са с материала. Всичките и партньори стърчат много над нея - РоУн, Дже Ук, Текхьон, Ким Йонг Де, Ломончо в този смисъл е даже на опашкатаслед всички с неговите 183 см. ..
Под принцеската и рокля на наградите се видяха много високи токове. Мисля и че в официалните си данни се е представила с някой друг см повече. Колегата Бегач пък отдавна го подозират, че е спестил някой см, преди 2 седмици пак го емнаха в мрежата, когато едва не опря с глава в тавана на един от гейтовете на летището в Банкок😂  Та  Бойка и Хе Юн какво да направят освен да се метнат на токчета, тя Хе Юн и без друго си казва, че в близките планове половината Бегач е изкарала на високи токове😆 на мен ми есладурана и кифлеенето не ми пречи, само първите 2 серии, но там беше по скоро от многото герои и объркания ред на времето, но после като гледах пак всичко си дойде на мястото.. Но има доста видеа където се вижда че мъжете много я харесват, бях носила в темата едни огромни черни американци, влогъри отразяващи Халю, които бяха възхитени - била секси-мекси, красавица, очи, усмивка, трапчинки,  страхотен смях и т.н... цъкаха с език и я нарекоха национално богатство. За колегите и да не почвам, като им измяука и са им тръгнали лигите, а с Марги донесохме едни видеа, където се видяха едни преследвания направо на сцената на 2 награди, тя се мести в другия край на редицата, а мъжете след нея, тя пак и те отново след нея, пък наоколо жени да иска човек Joy Забавни гледки бяха, всъщност не бях гледала подобни неща преди Joy Сериалът ще е комедия, така че  гумихото ще е нетипично и няма да иска да си разваля сладкия живот за да трупа точки и да прави добрини че  да става човек, по скоро ще е обратното, някаква малка проклетия. Няма как да догони Бегача - онзи ден излезе поредната класация от този път на списание Тайм, където отново е първи. Специално бяха отразили и саундтрака. Вкусовете ни са различни, голям избор има за вксички, така че всеки да си харесва и гледа каквото си иска. На мен и да ми хареса нещо, след актьорите не тръгвам, знам че в кариерите на болшинството рядко има повече от 3-4 върха, другото плява. До ден днешен нямам обяснение как АйЮ ме привлече към АС- ни пеенето и харесвам, ни ми се гледа в друг проект, малко ми е бавна и безизразна, но по странен начин първа ми отвори очите за Азия, чак после видях ДжГ. Гледах го в 5 сериала, харесах два, за другите тотално изгубих желание...

Впрочем вчера и Сокчо замина за някъде, казвам "и" защото 12 часа преди него излетя Хе Юн. Много е рано още да ходят в Банкок, но знам ли....Марги преди дни писа за Бинчови дето карали Чусок-а заедно, под предлог че им съвпаднал с работни ангажименти, а Бегачите ще прекарат Коледа заедно.

Една танцуваща Юна
https://youtube.com/shorts/jhND8wuL1Dg?si=YvBgEA9bjYnMWNuM

Ча пък в класация за айдъли само от групи (що така са преценили не разбрах - с група без група все си е айдъл) От мъжете е пръв с цели 23 реклами (]Шоме, Dior Beauty, Диор мода, Dunkin Donuts, Liber Classey, Skechers, Джордано, Метро, Chung Jhung One Homins, Северната стена, Рикола, Животозастраховане Hаnwha, Корнето, Майлоу Спрайт, Бодифренд, Нескафе, Ив Iен Лоран, Келвин Клайн, LG U+, Норанг Тонгдаг (Жлто пиле), Daesung MiMac, Почетен посланик на посещение в Корея за годината) Следващия от Райз с 13,  някой от Севънтийн 7 останалите с по толкова и по-малко...

От серията любима  зимна романтика
https://www.youtube.com/shorts/ojld9ilD9Uc

# 387
  • Русе
  • Мнения: 3 394
https://www.facebook.com/reel/1483603475643305
Една такава предКоледна еуфория ме е обхванала...
https://www.facebook.com/reel/948509766725876
И още малко от мен...
https://www.facebook.com/reel/1280258663036963

Последна редакция: пн, 23 дек 2024, 18:55 от winona

# 388
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 14 087
Уин, прати ми го тоя Дядо Коледа, от последното рийлче в поста ти, да ми сготви, че тази година нещо няма да се въртя чак толкова около Света Печка. Laughing

Белл, ама аз Хе Юн си я харесвам. И в Бегача не ме е дразнила нито минута. Ако се върнеш в обсъжданията ни в темата, когато гледахме сериала, може и да бях единствената, която хареса героинята ѝ от раз. Но в трейлъра към новия ѝ сериал така ми се натрапи писукането ѝ, че нямаше как да не отреагирам.
Къде я гледаш тази класация с рекламите, че искам да видя кой от Севънтийн е на третото място?

# 389
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 4 154
Ох, Белл, твоите зимни романтики ме подсещат за един канал, който Ютуб ми предложи преди няколко дни - на една мадама, която живее в Свалбард, отвъд Полярния кръг. Само като я гледам, ми идва да се мушна под юргана с чаша чай и да си представям, че е лято Joy
https://www.youtube.com/@CeciliaBlomdahl/videos

Аз започнах текущо Check In Hanyang, чийто първи епизод беше излъчен в събота. Засега имам силно дежа вю по отношение на "Скандала в Сонгкюнкуан", с примеси на Secret Romantic Guesthouse - Тя предрешена като момче, започваща чиракуване в по-най-най страноприемницата на Ханян (настоящия Сеул) и събрана в компания с още трима младежи, сред които и Принц-инкогнито. Очакват се интриги, разследване на тъмно минало и, разбира се, еднорози. В главната роля е Bae In Huyk, когото наскоро гледахме в "Семейството по избор". Ако сценаристите не оплескат много сюжета нататък, ще е приятно прекарване на 20ина часа, докато започнат два от сериалите, които чакам през януари (Love Scout и Motel California).

Общи условия

Активация на акаунт