🌴 Островът на 100-те гривни - премиера - тема 11 (24.11 - 01.12)

  • 39 947
  • 1 008
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 316
Да побеждава, но с обич към другите. Явно към Гошката е неприложимо Simple Smile

# 31
  • Мнения: 3 565
В края на предишната тема имаше линк към някаква статия от неизвестна за мен медиа, че няма да има втори сезон. Как тогава има кастинги и се говореше, че пак ще е на същото място?

# 32
  • Мнения: 327
Благодаря за прекрасната тема и респект за труда.

# 33
  • Мнения: 4 316
Би ли могло, да не му признавате стратегията на Алекс, защото не е "мъжка"? Тези, които не я признават.
Ако бяха на опаки с Бистра, тя беше с "нека те подценяват, нагаждай се според обстоятелствата и чакай удобен момент", а Алекс със "силните мачкат слабите", по-добре ли щеше да ви звучи?
Просто не им отива.

# 34
  • Мнения: 1 471
Благодаря на Diavolo и неговата помощничка Soney за прекрасните теми и интересните анкети!  Flowers Bouquet
Благодаря и на tfn2k и EmBrother за забавните постове!

Чета ви редовно и преди края на сезона реших да пиша, да не вземе моят човек да бие и да кажете, че като самия него малко късно се заявявам Smile 
 Харесвам Алекс и бих се радвала да е победител. Другият ми фаворит е Миро, третият, Влади, отпадна. Непопулярно, но Дзами ми е трети, по заместване.
Мислех, че победители ще са Бистра, Георги и Венци. От тях само за Венци бих се радвала донякъде.
В новата анкета за играчи на седмица 10 определих Алекс, Дзами и Берке. Одобрявам тарашенето в лагер Глория, това е игра, а и те не взеха нищо. Дори Дзами направи забележка на Ванеса за фъстъченото масло. С Кирил се разделям с голямо удоволствие, макар че го съжалих накрая. Както и да е бил режисиран другарският съд, поведението му тогава го вади от всякакви положителни класации. За Тренера гласувах с "безразличен" от уважение към формата му спрямо годините.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 19 012
Би ли могло, да не му признавате стратегията на Алекс, защото не е "мъжка"? Тези, които не я признават.
Ако бяха на опаки с Бистра, тя беше с "нека те подценяват, нагаждай се според обстоятелствата и чакай удобен момент", а Алекс със "силните мачкат слабите", по-добре ли щеше да ви звучи?
Просто не им отива.
Не. Мисля че на мъжете само им пука какво било мъжко. Нямам нищо против стратегията на Ати, дразни ме поведението му след като я "разкри". И не му вярвам, че едва успявал да се придържа към нея, това си му е натюрела.

# 36
  • Мнения: 1 172
Мислех си какво ли би било ако за втори сезон одобрят tfn2k и той влезе в ролята на "разказвач" Joy Много яки синхрони ще бъдат! Продукцията, спите!

# 37
  • Мнения: 9 767
Уау за темата и огромен респект към труда на Дяволо и Сони!

Играч на седмицата безспорно е Алекс, на второ място поставих Берке.
Вярвам на стратегията на Алекс и вече го искам сред финалната тройка. Нека все пак правим разлика между да имаш стратегия и да можеш да я осъществиш. Алекс още в началото в синхрон подхвърли каква му е стратегията, но за да успее да я реализира му трябваха още шанс и умения. Че Неделчо и много съфорумци са пропуснали този синхрон, е тяхна "заслуга". Предполагам, че им е по-трудно да признаят собствения си пропуск, отколкото да приемат, че Алекс е имал стратегия, подплатена с доста умения. И пак - неговата стратегия включваше риск само за него, по пътя си той не смачка никого, не игра нечестно спямо никого.
Еляса, обявил, че влиза със стратегия, какво направи? Злослови срещу Биляна. Голяма стратегия, голям ход, няма що! Гогов, събрал много симпатии в един период, вкл. и моите, стартира участието си с преписване. Дзами, друг герой, набелязва си някого от лагера и го подлага на вербален тормоз, докато увлече и включи в тормоза и други от лагера.
Не знам дали НН е имал предвид Кирил за злодей, за мен злодеите са Георги и Дзами. За Дзами току-що писах и и при него злодейството е съвсем осъзнато, докато Георги мисля, че не се усеща още изобщо. На него му говорят звезди, вибрации, енергии, богове, очаквам и кокосов орех да му проговори... и той се вижда добър, възвишен, раздаващ се. Дори не знам дали ще се осъзнае. А Кирил беше силен откровен праволинеен глупак и пренебрегнат от момиче, чак като злодей на сезона не го виждам. Трябва да си призная обаче, че реалитиформатния жаргон ми е чужд и може и да пропускам някакъв скрит смисъл на "злодей".

# 38
  • Другата България
  • Мнения: 42 266
Тати и Мама на Ати, които са му направили стратегията, какво са му казали да прави после? След като се е бил снишавал, излежавал, темерутствал, лентяйствал, ама все пак - по някое време трябва да продължи играта някак - какво са го инструктирали да прави? Каза ли си, че не помня?
Стана ясно, че съвета на майка си да си държи устата затворена, ако не го питат, не му е по силите да следва винаги. Simple Smile
Хващам се за това мнение, защото мисля същото.
Толкова писах за Сашо миналата седмица, че не ми се повтаря отново.
Много накратко - влязъл със стратегия, предварително коментирана и обсъждана със семейството си /истинското/, включително и с изкуствен интелект /ей това ме впечатли особено /, имал късмета да попадне в точния лагер, съчетан с тази стратегия, която пък от друга страна идеално пасва на натюрела и характера му, отново имал късмета най-добре ориентирания стратегически играч Миро да попадне именно в неговия лагер и да издържи “изпита“, на който Сашо го подложи, после отново късмета с диск и битки, и поредния късмет да намери второто си семейство на острова /макар и влязъл като далечен беден роднина в него, и превърнал се в желан съквартирант, след като натрупа богатство/.
Това е. Разбира се, много ми се иска късметът да е наистина късмет, а не някоя от “ръцете“ на продукцията.

С благодарности и от мен за темата и труда на Дяволо, и помощта на Сони.
Толкова инфо, събрано на едно място, надали има в друга тема за ТВ формат, както във вашите.

За Киро дори няма да пиша как го изпратих - то е ясно - с кеф и нетърпение, въпреки, че ако беше останал можеше да видим още смешки от негова страна. Но да Кире, от дивана е лесно, ти си го знаеш, само хейтим хора като теб, толкова “добре ориентирани стратегически“....Stuck Out Tongue Winking Eye

Отново си повтарям финалистите - Гошо, Сашо, Венци.
Тези смятам, че ще са. А не, че искам да са.

Последна редакция: нд, 24 ное 2024, 16:25 от Merri_An

# 39
  • Мнения: 327
Би ли могло, да не му признавате стратегията на Алекс, защото не е "мъжка"? Тези, които не я признават.
Ако бяха на опаки с Бистра, тя беше с "нека те подценяват, нагаждай се според обстоятелствата и чакай удобен момент", а Алекс със "силните мачкат слабите", по-добре ли щеше да ви звучи?
Просто не им отива.

Аз не вярвам в класифицирането на стратегии на "мъжка" и "женска".
Дори ако направим много далечен исторически паралел - при стратегиите това дали си жениш дъщерята за някой или водиш война няма нищо общо с това как гледат на теб впоследствие и влиянието си е влияние.

Присъединявам се към мнението на Хексе и добавям че стратегията за мен е зле скалъпена, има прекалено много несъответствия в разказа му и не по-малко безумия - тези са даже в повече.
Най-малкото Сашо не си е крил физиката през цялото време, видели сме му я, а хората на острова да не говорим. Като си флексне мускула на камера какво доказва това, че то всеки един мъж може даже и без много физическа подготовка.
Много неприятно ми стана и като на този синхрон каза тествал Миро, а после обяснява че му бил брат. Аз никога не съм си тествала брата, и брат ти и приятелите ти не са ти длъжни да ти дават нещо.
За AI-то даже  не ми се влиза в подробности.🤐

Изключително арогантно и надменно поведение е това което демонстрира след това, което мен лично най-много ме дразни.
Последствие казва, че след като се разкрил стратегията е ...

Да побеждава, но с обич към другите. Явно към Гошката е неприложимо Simple Smile

Това негово изказване ме навежда на мисълта, че няма ама никаква идея какво следва оттук нататък. Да не говорим и че е чисто популистко само за синхрон, а действията показват съвсем друго.

- Излезе на дъската и си "разчисти сметките" с хора, който даже не знаеха че имат сметки за уреждане със Сашо.
- Като стратегията е любов, защо каза на Жоро такива неща и не съм съгласна с неприложимостта. Аз не съм видяла Жоро да е направил нищо на Сашо или да се е държал с него неморално (топ думата на сезона), така да хвърляш нещо на някой без контекст ... ми мирише на страх.

Та като обобщение - признавам че Сашо е имал нещо в главата си като идея, но не го приемам като добра реализация. Не ме дразни самата стратегията, дразни ме поведението и прекаленото хвалипръцкане от негова страна, а той не е пък кой знае какво според мен.

# 40
  • Другата България
  • Мнения: 42 266
Арогантното и надменно поведение и мен много ме подразни, още повече, че това, което изговори СЛЕД като разкри стратегията си противоречи малко на поведението му ПРЕДИ да го направи.

# 41
  • Мнения: 4 316
- Като стратегията е любов, защо каза на Жоро такива неща и не съм съгласна с неприложимостта.
Шегувах се аз.

Outcast -> https://www.youtube.com/watch?v=73EnRvFuKEs

# 42
  • Мнения: 327
- Като стратегията е любов, защо каза на Жоро такива неща и не съм съгласна с неприложимостта.
Шегувах се аз.

Outcast -> https://www.youtube.com/watch?v=73EnRvFuKEs

Ти да усетих се , ама той явно не като го каза 😁

Допълвам си коментара, че е последен.

Къде е подписката за тази идея да се разпиша и да лобирам и за всички мои роднини до девето коляно да го направят.  Би било епично 🤩
Мислех си какво ли би било ако за втори сезон одобрят tfn2k и той влезе в ролята на "разказвач" Joy Много яки синхрони ще бъдат! Продукцията, спите!

Последна редакция: нд, 24 ное 2024, 14:10 от count(ess)_horror4e

# 43
  • Мнения: 4 316
Аз пък искам да вземат самият tfn2k, ако не друго ще ги смачка всички на брой синхрони Simple Smile

tfn2k, записа ли се на кастинг?

# 44
  • España
  • Мнения: 1 678
Много приятен и спретнат разбор на изминалата седмица прави Иван-Ауткаста ! Поздравления ! Неделчо да си води записки , или поне да гледат  епизодите, преди да ги обсъждат !

Мери, мисля , че разбирам какво имаш предвид за отношението ти към стратегията на Алекс и го приемам , но пък за мен той е умно момче с късмет в играта до тук и искрено се надявам да му се получи ! ( Аз чак сега видях , че той всъщност е на цели 29 години  🫨….)!
За отношението  му към Жоро , съгласна съм , че чисто стратегически си вкара автогол , но пък най-накрая облече в думи това , което повечето хора и на Острова и пред екраните си мислят ! Кой знае , тази дързост ( в никакъв случай НЕ арогантност !) може пък и да му спечели уважение и позиция сред другите играчи … да видим …

Последна редакция: нд, 24 ное 2024, 14:40 от Воден пъпеш

Общи условия

Активация на акаунт