Сайтове за запознанства (2025)

  • 84 425
  • 469
  •   2
Отговори
# 465
  • София
  • Мнения: 45 586
Аз си включих да гледам профили на жени за около месец от целия ми опит и това, което видях, не беше особено богато на избор.

# 466
  • Мнения: X
Revoker, според това, което съм чувала мъжките профили, които цъкат лайкове генерирали повече активност и така излизали на повече жени.

И обратното - ако не генерераш толкова лайкове, а правиш суайп на другата страна (вече не помня на коя беше - тази, която за такива, каквито не харесваш) съответно профилът ти спира да е толкова показван.

Не знам дали е вярно наистина и дали има различен алгоритъм за мъжки и женски профили, но така се пише по разни форуми.

# 467
  • София
  • Мнения: 45 586
Всяко приложение има различни алгоритми. Много приложения не са добре изпипани и не функционират добре. Например, големият проблем е с критериите за търсене. Зададеш ли повече от 4 и някои приложения крашват.
Същото важи и за онлайн магазини де.

# 468
  • Мнения: 4
В "сайтовете за запознанства" са в 99% проститутки.
В България от приложенията тиндър е най-популярен, най-много хора има там. Изборът е отчайващ обаче. Следващите два са Badoo и Bumble, там има на 60-70% по-малко хора от колкото в Тиндър, но са малко по-адекватни, доста чужденци. Има и фейсбук запознанства, но това е най-страшното нещо, където е такъв ужасен ужасон, че ще се обесиш още преди да успееш да прегледаш всички в твоя град, но доколкото знам като количество е горе долу колкото в Тиндър.

Моя град е 70 000 човека и Тиндър е буквално 50 - 100 човека.

Не знам на кой паркинг на супермаркет да отида и да се блъсна в някой да срещна и евентуално се случи нещо Grinning
май таака ще трябва да правим вече..аз понякога като видя някоя мой тип и ми идва да си я открадна директно..аз па с тия срамежливите дето ги харесвам хептен съм го закъсал..те даже да им подходиш добре пак се шашкат и бягат...не знам,давайте идеи,че работата е на зле.

# 469
  • Мнения: 4
@Несериозна, както казах, ще пробвам различни групи за танци т.н. Ако имаш нещо на ум, сподели.

Страшно се надявам, да създадат държавна програма като Японците. Смешно е да. Ама вероятността да има измамници, ботове т.н. ще е по - малка.  (знам, знам... тия политици им отнеме дни само да изберат председател на НС... знам знам трагедия е Българското правителство в момента).

@Gold_ ем как да започнеш с разговор с някой, без да попиташ нещо Grinning То не може, "Добре виждам си добре... та искаш ли деца?" "Бащати имали пари?" "колко пъти на седмица се къпеш?"

Освен да се наредим всички самотници на центъра на града с табела "избери ме"... ^^

Както се казва, любовта не е за страхливците, та са намеря начин.

Но ако имате предложения предлагайте!
хаахах давай да се наредим верно...на мен ми писна вече...има един сайт ''сериозни запознанства'',който според мен е читав..админите контролират нещата..даже съм говорил с 2 3 жени,които си бяха съвсем реални и даже замалко да се стигне до срещи,но не бяха мой тип (така да го кажа) и им казах,че е по-добре да не се виждаме..те се усетиха де,ама поне опитах да съм нежен..такава,онакава,жената си е жена..тр да си човек

Общи условия

Активация на акаунт