Звездни Компромати- Февруари'25

  • 364 714
  • 3 458
  •   1
Отговори
# 3 405
  • Мнения: 5 042
Клаудия Кардинале изглежда много добре за достолепната си възраст и очевидно остарява в мир със себе си и със самочувствие - издокарана е, с обеци, пръстени, гердан. Харесва ми много. Не не е съвсем вярно, че на нищо не се е подлагала. Помните ли списание "Паралели"? Ех, от колко много години го няма вече... В него бях чела интервю с нея, в което обясняваше, че много обичала да си похапва, обичала и шоколад и не се ограничавала, защото, какво толкова, от време на време се подлагала на липосукция Simple Smile.
   Да е жива и здрава!

P.S. От любопитство потърсих докога е излизало "Паралели". Спряно е от 01.01.2011 г.
А въпросното интервю с Кардинале не помня кога е било, но вероятно още преди 2000 г.

Последна редакция: пт, 28 фев 2025, 16:24 от Clotilde

# 3 406
  • Мнения: 2 433
Гледах интервютата на Мария и Светлана. Светлана е тъпичка, но според мен не лъже за снимките.

Не лъже Светлана, казва истината!!

# 3 407
  • Мнения: 6 712
Значи Мария лъже, което ме съмнява. Не защото не може да лъже, а защото ако наистина има такива снимки, Гущерови могат да ги покажат за пари.

# 3 408
  • Мнения: 2 433
И мен ме съмняваше, но се оказва, че Мария лъже.
Иначе на мен Мария ми е по-симпатична по принцип.

# 3 409
  • Мнения: 6 712
Е как се оказва, откъде го разбрахме това? И двете само твърдят нещо.

# 3 410
  • София
  • Мнения: 1 142
И мен ме съмняваше, но се оказва, че Мария лъже.
Иначе на мен Мария ми е по-симпатична по принцип.
А как така се оказва? Има ли доказателства?

# 3 411
  • Мнения: 297
Много красива жена е Клаудия Кардинале!  От нейното поколение са все красиви жени, естествени без никакви интервенции- Джина Лолобриджида, София Лорен, Брижит Бардо.
Бях чела, че Клаудия Кардинале на 18- годишна възраст е изнасилена от продуцента Франко Кристалди. Ето какво споделя самата тя:
"Мъж, когото не познавах, много по-голям от мен, ме принуди да се кача с него в колата и ме изнасили. Беше ужасно. Най-хубавото, обаче е, че от това насилие се роди моят прекрасен Патрик. Въпреки изключително сложната ситуация за момиче самотна майка, реших да не абортирам. Когато този мъж разбра, че съм бременна, се появи отново с претенцията да направя аборт. Нито за миг не съм мислила да се избавя от създанието си. Говорих с прекрасните ми родители и със сестра ми и всички заедно решихме, че детето ми ще израсне в семейството като по-малък брат." Heart

Тъжно е за Джийн Хекман, но той от години е имал проблеми със сърцето. Да видим, все пак,  какво ще кажат компетентните органи. А, що се отнася от децата му, най-голямата му дъщеря е с една година по-голяма от съпругата му.

# 3 412
  • Sofia
  • Мнения: 7 990
Странно, защото според гугъл са били женени с този Франко Кристалди между 1966 и 1975г.

# 3 413
  • Мнения: 297
Странно, защото според гугъл са били женени с този Франко Кристалди между 1966 и 1975г.

Патрик е роден на 19.10.1958 година.
Материалът за изнасилването е от тук:
Скрит текст:

# 3 414
  • Мнения: 6 712
Спорно е дали са имали формален брак, но са живели заедно през тези години, та малко неясно остава. А има и материали, че момчето е осиновено от Кристалди и затова носи неговото име.

# 3 415
  • Мнения: 15 278
Кристалди не е бащата на момчето.

# 3 416
  • Мнения: 297
Кристалди не е бащата на момчето.
Възможно е, не ми е споделяла лично самата тя. Simple Smile Доверих се на посочения източник. Те пък едни източници...

# 3 417
  • софия
  • Мнения: 30 830
Кристалди не е бащата на момчето.
Възможно е, не ми е споделяла лично самата тя. Simple Smile Доверих се на посочения източник. Те пък едни източници...
То в източника е написано, че не е.

# 3 418
  • Мнения: 297
Да, моя е грешката. Извинявам се на Кристалди (светло му небе), че му приписах такъв смъртен грях.

# 3 419
  • Мнения: 11 226
Светлана каквато и да е май е по-адекватна от Христиан , пак качва някакви клипове … страшно изглежда направо

Общи условия

Активация на акаунт