Ето го СЕПТЕМВРИ вече наближава - бебо нетърпеливо почна май да шава

  • 11 159
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 498
Здравей, Jungle!

Христос Воскресе! Нека хубавите Великденски празници и хубавото пролетно време Ви заредят с много положителни емоции, мечти и надежди. Пожелавам Ви здраве в семействата, щастие и любов!

Jungle, аз съм от малък провинциален град, за щастие близо до София. С препоръка за лекар и здравно заведение не се наемам. Всеки сам избира и има собствени критерии. Със сигурност обаче няма никакво ограничение за раждане в София както и за избор на лекар, свързано с това от кой град си по постоянен адрес.

# 16
  • Мнения: 2 825
Христос Возкресе !
Аз най-после имам нет в нас, вчера мъжо го оправи, ама докато ви изчета и не ми остана време да пиша.
Ина, поздравления за темата, страхотна е.  Heart Eyes
Jungle, честита ви радост в семейството, а на теб завърнало се момиченце  Simple Smile
Аз снощи до 4 часа пекох козунаци... Като се закучиха с това втасване, малко ми оставаше да ги пратя в кофата. ПОне този пыт резултата е доста по-красив от предния път  Wink снимки ще пусна по-късно.
Сега засядам на телефона да честитя празника на всички роднини и после сме на обяд в кръсниците, абе пак зает ден се очертава  Simple Smile
Весело изкарване на празника и много усмивки   bouquet

# 17
  • Мнения: 319
Во истина въскресе! Бъдете живи и здрави и вие и близките ви! Джангъл, честита радост! Аз съвет за Сф не мога да ти дам, понеже съм от провинцията, но съм сигурна, че момичетата ще ти дадат достатъчно съвети! Аз съм добре, от време на време имам придърпвания доста силни от двете страни над яйчниците точно. Първо се шашнах, ама после реших, че съм слушала, че се разпъват разни връзки, че бебо си прави място Rolling Eyes Та съм по-спокойна!
Целувки и гушки от мен! Crazy Hug

# 18
  • Мнения: 27
Х.ристос Воскресе, и от мен честит празник на вас ивашите семейства.

# 19
   Честит празник на всички мами  bouquet  bouquet  bouquet
    Малко се поизгубих ама нещо ми беше паднал хемоглобина много и доки се изплаши за бебо да неби да не може да диша.Та се бях разтроила и изобщо не сам сядала пред комп.
Весели почивни дни на всички мами чао.  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 518
Христос Възкресе от мен HugПожелавм ви светла, лека и приятна седмица - аз изкарах 2 много натоварени дни в помощ на майка ми и сега съм като раглобена Tired
Честита радост в семейството,Jungle! Simple Smile
Ани, поа леко с нервите, мила- така няма да разрешиш "световните" проблеми - и аз това повтарям на себе си, ама май голяма файда няма Embarassed

# 21
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Христос Воскресе! Живи и здрави да сте всички и семействата ви! Нека Бог да е с нас и септември минимум 116 бебета!!!

Аз тия дни все хойкам по гости и разходки, а в събота успях да приведа цялата къща в ред Wink

Ето снимки от нашия Великден (тазгодишните са накрая):
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?AlbumId=90246&UserId=5429

# 22
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Ехоооооооооооооооооооооооооооооооо

Христос воскресе и от мен мацкиии
Брейй тука 2 дена няма никой бе Crazy Crazy-начи голямо чукане е паднало Crazy с яйца
Ние 2 дена бяхме по риболов....напраоо я скъсахме таз риба Crazy

 julice -съжалявам мила за хемоглобина ти-дано вече да е наред

Саморасличе-абе ако знайш колко ма ядоса моя не е истина ти казвам.накрая не ми издарцаха нервичките и понеже ся съм по чуВСТВИТЕЛна и като ревнах  мър майкоооооо ,,,не могат да ми спрат сълзите..РИвЪ та са късам ти казвам.....и накрая ми мина след един час

мацки аз утре съм на ЖК-ама на ехо не се надявам-само кантар,и сантим ще има....ооо и ще ми точат кръвчица за кръвната група #Crazy #Crazy малиии с тез големите епруветки ...като я знам докато я напълнии #Crazy ...ще се трай няма как

ай Цун.. от мен и утре ще казвам колко кг съм качила за 1 месец #Crazy

# 23
Добро утро маминки. ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ.
Инче страхотна тема поздравления. Момичета да ви се похваля - мисля че вече усетих малкия пакостник в корема ми. Беше нещо като леко потупване от дясно на корема ми ама многократно та затова си мисля че е бил бебо. Направо се разревах от щастие. Нямам търпение да отида на 12-ти на ЖК и дано да видим пола вече, че нямам търпение.

# 24
  • Мнения: 228
Momi4eta Hristos Voskrese:)Da ste jivi ,zdravi vie,beb4ovcite i vsi4ki koito obi4ate:)))
Az samo da pomolq da stiskate palci 4e dnes 6te hodq na fetalna ehokardiografia-utre 6te dokladvam:)A i predpolagam 4e ve4e 6te nau4a pola na bebolino:)Cunki ot men i sporen i usmihnat den:)

# 25
  • Мнения: 393
Честит празник на всички мами и семействата им!
Надявам се да сте прекарали добре празаниците! Аз бързам да споделя нетъпрението си, тъй като днес съм на ехограф! Знам че е важен за спина бифида и се надявам да видим пола на бебчо! Залавям се да работя, защото имам много и много ме мързи!
Моля ви не се тревожете, виджам толкова притеснени и знам какъв ужас е. Аз също постоянно се притеснявам за нещо, особено в първите месеци беше ужасно. Чуствах се ужасно, и така се притеснявах за бебето. Честно казано и сега тръпна и понякога се будя от някакви страшни мисли, дали с нещо не съм му навредила без да знам! В началото преди да разбера че съм бременна бях  пила малко лекарства и сума ти нощи не съм спалаа....... ужасно е, после се терзах една седмица защо си боядисах косата  Sick Но си дадох сметка, че трябва да съм силна, защото от тук нататък, ако всичко е наред, аз ще съм тази, която ще бъде упора и не мога да бъда такава вече! Но да споделя сега какво ме тормози, ходихме на Кръстова гора с таткото и там, има един кръст, както знаете, който трябва да докоснеш с тази част на тялото, за която искаш господ да ти помогне. Мъжът ми каза да си тръкна корема, ама мен нещо не ми хареса идеята и само го докоснах с ръка, след като пипнах кръста. Обаче! Трябвало да се кача до кръста по едните стълби и да сляза по другите , от другата страна. А аз, смотлатата, каквато съм напоследък, се качихи се върнах по същите. Обърках работа и веднага го приех като някакъв лош знак! Ох чак си се чудя на акъла, от къде тая параноя която ме гони постоянно!

silvia 77 поздравявам те, че най-сетне си усетила дългоочакваното чуство! Мен тези дни нещо ме гъделичка и се чудя дали това е бебчо?? Чувала съм че в началото било като пърхане на пеперуди и гъделичкащо та се чудяяя и чакаааааам.......

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 09:50 от mamor

# 26
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
ВО ИСТИНА ВОСКРЕСЕ!
 easterПожелавам на всички мами да сте усмихнати и много щастливи!
Бъдете оптимистки и вярвайте , че през септември  нашите семейства ще са най-щастливите на света!!! newsm44 newsm51

Поздравления за новата тема и на всички , които имат хубави поводи  за празнуване!!! Това да се чува!
  bouquet  bouquet  bouquet
Приятна и слънчева седмица ! newsm51

# 27
  • Мнения: 518
Ани, да пишеш как е минало ЖК-то и да видим колко тона си станала:hahaha: - бъзикам се разбира се, особено като знам аз как си качвам месечно ooooh!Важно е бебчо да е добре...Кръвна група пуснах с ПКК-то и стига толкова бодене до 19-ти- тогава ще пускам антитела/лелеее, много се тревожа за тия антитела - дано всичко е наред Praynig/
Silvia_77 , сигурно е страхотно да усетиш мъника - аз мислs, че за мен си е рано още и чакам с нетърпение да се случи - но като знам какъв бизон съм не знам дали изобщо ще разбера като се случи Thinking
Bravy, стискам палци за ехокардиографията - дано с бебчо всичко е на 6 Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 6 258
Христос възкресе!

Как сте мами? Ние си изкарахме страхотно в къщи семейно (само ние), ех колко е гот работната седмица да започва във вторник. Grinning

Junge, за да ражда в София трябва да се е регистрирала за временно местожителство - не да си сменя личната карта, а само да се запише, от там й дават една жълта бележка, която да носи като тръгне да ражда (на мен в Шейново ми я искаха, но я бях забравила и акушерката се цупеше, но не съм имала проблеми).

mamor, не се терзай за боядисването, аз също се боядисвам. Чела съм, че е добре първите 3 месеца е добре да не се боядисва, аз затова ходих 2 месеца с ужасни черни корени, сега съм по-убава. Flutter

# 29
  • Мнения: 497
Христос возкресе!!!!!!!

Здравейте майчета, дебелеете ли?  smile3532
Ние си изкарахме един хубав семеен празник с много разходки извън Русе  travel smile3521
А от днес започваме ремонт в нас, такива са плановете - след празниците    bigdance2  - работа  smile3532. Няма как.

Саморасличе не се притеснявай за антителата толкова много. Аз правих в 10 г.с.  (имам аборт преди 9г.) и нямаше нищо. Сега пак пуснах и чакам резулатат. Лаборантката каза, че не е имала случай, при първи отрицателен резултат да се появят после антитела. Спокойно  smile3525. Другото, което ще те успоки, че сега медицината е напреднала и АКО са се образували докато си бременна може да се вземат мерки. Така че няма от какво да се притесняваш. Дано съм те  успокоила.

На всички мами желая един прекрасен и слънчев ден  smile3525 newsm51 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт