Ето го СЕПТЕМВРИ вече наближава - бебо нетърпеливо почна май да шава

  • 11 160
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 518
Христос возкресе!!!!!!!

Здравейте майчета, дебелеете ли?  smile3532
Ние си изкарахме един хубав семеен празник с много разходки извън Русе  travel smile3521
А от днес започваме ремонт в нас, такива са плановете - след празниците    bigdance2  - работа  smile3532. Няма как.

Саморасличе не се притеснявай за антителата толкова много. Аз правих в 10 г.с.  (имам аборт преди 9г.) и нямаше нищо. Сега пак пуснах и чакам резулатат. Лаборантката каза, че не е имала случай, при първи отрицателен резултат да се появят после антитела. Спокойно  smile3525. Другото, което ще те успоки, че сега медицината е напреднала и АКО са се образували докато си бременна може да се вземат мерки. Така че няма от какво да се притесняваш. Дано съм те  успокоила.

На всички мами желая един прекрасен и слънчев ден  smile3525 newsm51 smile3525
Марина,   bouquet
Обясняваха ми вече колко пъти, че при първа бременност няма да има проблем, ама аз нали съм магаре - все за нещо да се тревожа Embarassed/и зодията ми такава опака Wink/Повече ме тревожи живот и здраве да се роди бебчо, след него за втората - още от сега мисля аз за бъдещото братче или сестриче ooooh! - луда работа моята, ама на такава съм Hug

# 31
  • Мнения: 141
ЧЕСТИТО ВОСКРЕСЕНИЕ!МНОГО ЗДРАВЕ , КЪСМЕТ И ПОВЕЧЕ УСМИВКИ! newsm47 smile3521 newsm62  love001 Чудесна темичка Инче само ,че си ми забравила синичкото зайче срещу името Tired е нищо само напомням Naughty.Аз си прекарах добре почивните дни с много екскурзии, ходих на Преображенския манастир много е хубаво

# 32
  • Мнения: 2 825
Здравейте мацки  Hug
Най накрая се завърнахте в темичката  Wink голямо мъртвило беше тука 3 дена.
Мамор, за черните мисли и аз съм така все такива са ми в главата  Close опитвам се да ги прогоня, ама все си мисля, че нещо не е наред. Аз уж усетих бебо преди няколко дена, ама от тогава нищо и сега какво ли не си мисля, че и корема ми не расте нещо. Вие как сте с коремите? Аз понаправих бузки и дупенце, имам и коремче, но като гледам снимки на други бременни в 16 г.с., че аз си изглеждам просто пълничка, а не бременна.
Ох, аийде стига с тия мисли, другия вторник съм на док, дано всичко да е наред  Praynig
За отрицателния резус фактор тука хич не се впечатляват от него, смята се за нещо нормално, все пак половината жени на планетата са с такъв и са раждали и продължават да раждат нормални бебета. Миналата година като разбрах, че моя е отрицателен и споделих с колежката(българка), че тя като изпадна в паника и мен побърка. Оказа се, че няма нищо страшно, след аборта ми сложиха антидегамаглоболин(хич не знам дали така се пише) и ми казаха, че нямам проблеми да си забременявам отново, просто след всяка бременност се слага тази инжекция. Така, че за това хич не се притеснявайте  Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 320
Здравейте и от мен, момичета! Честито Възкресение и от мен, само хубави неща желая на всички тук!   bouquet

При мен няма нищо ново, започва да се обажда сенната ми  хрема и кихам и ми тече носа непресъснато, ама търпя, няма как...  На консултация ще ходя на 18.04. и чакам с нетърпение.

Много хубаво временце се беше отворило за празниците и си прекарахме супер... Само да не беше това непрекъснато ядене, то не бяха козунаци, то не беше агнешко, та в резултат на това съм качила още едно кило отгоре  Close  #Crazy Не знам къде ще му излезе края.
В работата вече ме разконспирираха, че съм бременна, шефката ме запита кога смятам да се върщам  #Crazy Нещо подметна за след 6 месеца  Twisted Evil, ама аз си трая, и без това е толкова рано, ама сега с новото майчинство поне 9 месеца мисла да си стоя в къщи. По-натам ще видя как ще й изтреса новината...

Ние с мъжо още не мислим за име, или по-точно аз измислям, той отхвърля моите варианти и сме до никъде. Ама когато разберем пола на бебчо, тогава ще го хвана за ушите и докато не стигнем до консенсус няма да го оставя на мира.  Naughty

# 34
  • Мнения: 27
Христос Восскресе!
Нека непрестанно бди над вас!
Хей, майчета, ама аз май се позагубих тука и ми е домъчняло...
Инче, поздравления за прекрасната темичка!  bouquet
Добре дошли на всички нови майчета! Hug А на тези, които изживявят тревожни дни - кураж! Аз съм сигурна, че всичко ще бъде наред септември месец!
Да ви се похваля - и аз имам радостна вест! На Великден се видях с чичио ми и се оказа, че братовчедка ми трябва да ражда на 15. 04.! А никой не знаеше (дори и той!) Дано всичко мине както трябва този път Praynig
Иначе.... мнооого умора през тези празници! Ужас направо! А и едно пътуване до Доспат в края на миналата седмица по работа ми дойде доста в повече! Но няма начин "Който си има брада, да си я бръсне", както се казали хората.... Mr. Green
Целувам ви и ви пожелавам кратка работна седница (на работещите)! А на всички останали - приятни разходки в това хубаво време!

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 145
Здравейте всички!
Инче, много хубава темичка, благодаря за синьото зайче!
Надявам се, че всички сте изкарали хубави и вълнуващи празници.
Аз добре си починах, още от четвъртък и контракциите ми почти не се обаждат, оправи се и гадния обрив, който имах. Но от снощи ме хавана друга гадост. Къркорят ми червата много силно и след това в тоалетната вода направо, цяла нощ. Днес нищо не съм яла и въпреки това продължава. Какво е това чудо, дали не съм изстинала. Защото няма да е от храна. Вчера една зелена салата съм яла, но днес нищо. Надявам се да се оправя вече, щото се чувствам като парцал, а на всичкото отгоре и работа се е натрупала.
Приятен ден на всички!

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Христос Возкресе и от мен момичета! Здраве, щастие и любов  ви желая! Hug

И ние хубаво изкарахме ... разходки, гостуване, ядене и съответно до кантара не ми се припарва ooooh!  Mr. Green
Плеснах снимка на шкембо в албума ни Flutter ( ама явно има някави проблеми със сайта, та снимките на Бебо не се виждат Rolling Eyes) ... снощи го наблюдавахме и се виждаха леки вълнички, както и напипвахме малки бубунки тук- там ... много кефско Crazy Heart Eyes

Ще се организираме ли за у-щето в четвъртък ?! newsm78

# 37
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Христос возкресе!

Бъдете здрави и много щастливи!

Inna, страхотни яйца и чудесна темичка! Поздравления!  bouquet

Morena, кифличките станаха страхотни, а като за сефте - сюрпризирахме приятно цялата рода! Hug

Аз успях да си отдъхна малко тези дни. За пръв път видях почивен ден от 2-3 месеца насам и се възползвах на максимум. То не беше лежане, то не беше хранене, то не беше трупане на килограми...

Исках да ви пусна снимка на яйчицата ни, но snimka.bg не работи в момента, та може по-късно. Wink Хубав ден ви желая и само добри новини от прегледите! Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 6 258
Лекси, при мен такъв ефект имаше зелената салата (особено на гладно) първите седмици. Така, че може и от нея да е.

# 39
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
халоооооууууу
аз са върнах от консулт и кво да ви разпраям-УЖААААСССС от всякъде newsm11

качила съм 1,800 .което е долу горе добре smile3521
Обаче като ме надупиха да ми взематъ кръв за спин,кръвна група ,токсоплазма и сифилис и кви ли не други простотиии вече настана ужаса smile3505
легнах на ко6етката и понеже вени4ките са ми много оскъдни имам само на лявата ръка се настаних удобно в легнало положение и готова да ми вземат.

Помпя,помпя,помпя и сестрата вика малее тука много зле работата няма вени,давай помпи ,аз кат луда ви казвам помпя 2 часа изтрапна ми ръката.Ще ме боде вече newsm09 убоде ме и я чувам "еййй кво стана бе"и извади иглата после пак ще ме боде ,боде тя и пак"еййй ама защо не пусакш кръв бе"
И така двете акушерки се въртяха в кабинета ми над мене  и ме бодоха 7 пъти без да пуснакръв,,,,,сега ръката ми е набодена яко  и горките така се суетяха около мен че ми стана жал за тях cry cry
А те само ме питаха -добре ли си ,притесни ли се нещо,да не ти е лошо cry cry cry cry

А инъче едно кръвно имам smile3516 100/50-бахти и кравното.Трябва да пия повече кафенце май.Уж не пуша а то кво стана ниско братче туй кръвно и толкоз.

Инъче в 4етвъртък съм на ехограф- newsm44 newsm44 newsm44-това ми беше изненадата от днес-голям кеф ви казвам.В 19-та седмица съм ми казаха-да видим бебо дали е наддал  че последния път беше назаде малко newsm17.Да ми стискате палци за четвъртък ей newsm17
и сега в четвъртък ще ходя в лабораторията да ми вземат кръв от там и пак ще ме бодат -как ще стане незнам като ме боли адски ръката...пак по мъките братче

Е поне ще видя дребосъчо .Ами мацки желая ви приятнма работна седмица от мен..аз отивам да опъвам кокала.
цилуфки на всички

и само да добавя-много хора ми се губят нещо от полезрението-няма да ги изброявам поименно

охх де такъв късмет и при мен с раз-....то от таз зелена салата.Ама цк няма братче-спек як Banghead smile3550

# 40
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Привет и от мен!
В събота бях на ехограф.Видях бебо-тежи цели 135 гр,маха усилено с ръце,свива и разгъва юмручета.
Аз не съм наддала изобщо,но това си е нормално за мен като се има предвид колко рязко свалих 8 кг, докато повръщах.
Мериха ми и кръвното-нормално.С една дума СУПЕР съм!Пола на бебо ще го видим другия месец,ако разбира се е застанал както трябва.Сега с нетърпение чакам да го усетя как шава/според доки до 2 седмици и това ще стане/.

# 41
  • Мнения: 99
Здравейте мами! Аз пак се появявам на линия. Завърнах се от село и като се притесних снощи, та от тогава ме боли корема, и но-шпа не ми помага, боли си ме. Утре съм на преглед по график, та дано всичко да е наред. Не съм чела старата тема, само тази, бързах да се появя, но след малко ще го направя.
Инче много хубава темичка.
Ани я кажи искаха ли ти пари за тези изследвания. Че и аз утре съм и мисля да се карам с лекарката, защото те ми се полагат безплатно, а тя иска да плащам. Ама аз защо си плащам осигуровките тогава.
Честити хубави новони на Jungle  и да не се преуморява с малката принцеска.
После ще пиша повече пак.
Засега все лоши мисли са ми в главата, но ще се оправя.
На вас ви желая лека и приятна седмичка.
Морена, ако се оправя и се чувствам добре за четвъртък може да дойда, но днес лягам и няма да мърдам никъде.
Ох щях да забравя:
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВЕСЕЛА_123! Само приказни щастливи моменти ти желая и най-прекрасния бебок септември!!!
 newsm59

# 42
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Катрин4е-ами не ми сиакха пари бе мила.
Те са по здравна каса,токсоплазмозата,да ти изследват кръвната група и за спин и сифилис и за жълтеница.
безплатни са за бремените-искай си правата.Влез в Нои в сайта и там някъде пишеше за бременните какви неща им се полагат по време на бременоста-БЕЗПЛАТНИ
щАБе някой беше пуснал сайта точно тук какво се полага по време на бременност

Ако някой се сеща за точния линк  да го пусне ако може -аз ще с епоразровя все пак и ще видя

# 43
  • Мнения: 141
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН bdbaloni baloni baloni , ВЕСЕЛА! МНОГО РАДОСТ И УСМИВКИ ! За изследванията на мен ми взеха 4.80, но знам,че плащам за чашка за урина и си плащам изследване на кетоните ,което не е задължително но ми го препоръча док., а мисля че еднократно се плаща и някаква таска на мен за първи път ми правеха изследвания.

# 44
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Линкът на НЗОК го има на заглавната страница.

ЧРД на Веселка!!! Жива и здрава и едно чаровно сладурче наесен!

Поздравления за момичетата с добрите новини!  Hug

Мирта, имаш си вече синьо мече-зайче Wink Не се притеснявайте да напомняте, може да пропусна нещо някой път!  Blush

Общи условия

Активация на акаунт