Скача във корема малкото юначе, чака то СЕПТЕМВРИ силно да заплаче

  • 15 481
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
Здравейте, септемврийки:)
Аз не съм се включвала от много време, но ви чета, винаги когато имам време. Само че вие сте толкова активни, че докато се опомня да пиша нещо и то вече дошла нова темичка;) Rolling Eyes
lexy, не се притеснявай за гъбичките, с тези лекарства ще отшуми всичко. Аз имах доскоро, мазах се и слагах глобулите 15 дни, защото ми изписаха по-олекотения вариант, и сега съм много добре:) Grinning При мен бебето още не се е показало какво е, другият месец е по-вероятно да го видим... но пък всичко е наред. Ритаме се по цял ден, а понякога и вечер. Надявам се, че всички сте добре и ще пиша пак след някоя друга седмица Wink
Ина, ти се дръж и гледай напред...
Много усмивки пращам на всички Simple Smile

# 241
  • София
  • Мнения: 245
Инче, моите съболезнования  Hug Стоил е прав, сега си имате още един ангел пазител.
Добре дошла на мама Анджи, лека бременност и приятно изкарване при нас   bouquet
Ани, лежи си и гледай да не се тревожиш. Както вече са ти писали, тази бременност е различна, не се поддавай на черни мисли.

# 242
  • Мнения: 221
 Здравейте майчета.Ето че и аз се докопах до вашата темичка.Сега съм в 18 г.с. и очакваме нашето бебенце някъде към 19 септември.Другата седмица ще разберем какво е, като излезе резултатът от анализа.За сега само гадаем. За списъка РД-09.03.1979г ,това ми е първа бременност.
 Забелязвам,че много бързо се развива темата,не успях да прочета всичко,но с малко търпение и това ще направя.
 Съболезнования на Inna и от мен.Наистина съжалявам за татко ти. Sad Трябва да бъдеш силна точно сега.
 Много  bouquet  bouquet  bouquet на всички.

# 243
  • Мнения: 518
Ина, моите съболезнования Sad
През юни се навършват година и 6 месеца откакто баща ми почина от рак, така че идеално разбирам какво преживяваш Sad
За разлика от твоя обаче, моят не можа да види нито годежа ми, нито сега предстоящата сватба, нито да сложи внуче на коляно, както се казва...Така, че твоят баща си е отишъл носейки в себе си прекрасни емоции, което е просто прекрасно...
Решила съм на масата на родителите на сватбата ни с Росен да гори 1 голяма бяла свещ в памет на татко, но това няма да го върне Cry - за мен обаче е начин да се чувствам по спокойна и да се надявам, че той е някъде наблизо, макар да не го виждам Rolling Eyes
Момичета, днес съм много щастлива - прегледа при лекарката ми мина страхотно!Всичко е наред, не съм качила килограми в сравнение с предния път...Бебчо е порастнал, отговаря си точно на седмиците и дните и всъщност вече не е просто бебчо, а Бебка - чакаме момиченце Hug
Гоя, добре дошла сред нас  bouquet

# 244
  • Sofia
  • Мнения: 21 702
Гоя добре дошла  и дано участваш активно в пълненето на темите!  Hug

Саморасличе честита бебка ! Grinning

# 245
  • Мнения: 690
samorasliche, честита ти принцеска. Гоя, добре дошла и лека бременност! Моренка,  при нас също на лекциите на 9 м. все още няма септемврийска компания... Спокойна вечер на всички!   bouquet

# 246
  • Мнения: 734

Ина, моите съболезнования!Лека му пръст на татко ти! Praynig

# 247
  • Мнения: 228
Ина моите съболезнования за татко ти,не искам и да мисля за каква загуба става въпрос-аз съм супер силно свързана с моя баща и не мискам и да мисля..А иначе другите момичета са прави,малкото чове4е явно не случайно отново е момче,то ще ти носи спомена за татко ти,а сигурно и голяма част от чертите му.Настрой се позитивно заради бебока,бъди сигурна,че и татко ти би искал най-доброто за вас двамата.Целувам те и те прегръщам силно.

Снежи,да ти е жива и здрава момата,радвам се ,че и на теб доктор Спасов е помогнал и харесал,а най-вече дал окуражителни новини:)Ама пусто откъде все моми вижда тоя доктор:)

Анич,адашке я споко,леж там и се не бой,само успокой бойката си същност малко, че после малкото ще ти разкаже играта ако е бойно и емоционално като мама,ще има да хвърчиш по него:)

Моренка ами кво да правя бързам си-то ето че наближава-само 9 дни остават:)))Някак си ще ми е по-спокойно-макар и малко да зная 4е съм в 6ти месец

А и добре дошли на всички нови попълнения,надявам се да ви харесва с нас и често да се отчитате как сте:)Аз в4ера на обяд такъв удар зверски получих от моята малка кикбоксьорка,че направо се замислям да не са ни сменили бебките с ФЕМИ,4ак подско4их и извиках от ужас,всичко ми изтръпна,реших че матката ми ще излезе с бебето направо през ципа на панталона  #Crazy. А и се бях занесла на гарата да видя моя братовчедка-също от Горна Оряховица,като някои от вас,която си заминаваше на Холандия,тя се нахили и вика бебка май иска да ми се представи,да каже едно здрасти Stop.не зная ама мен това здрасти акъла ми изкара,та слетобяда право при доки-той се смее и вика,че било 20та седмица навършена и бебо трябвало да се покаже по някаъв начин:)Всичко си и беше наред,той,обаче не се ангажира с прогнози за пола отсега.Аз иначе редовно от три дни бивам ритана,но някак си лекичко,това в4ера си беше я удар с глава ,я с дупе,я живо салто-абе гимнасти4ка кво да казвам:)
Та да сте спокойни ако това и на вас се случи,мен яко ме изплаши.
Целувки и се маршосвам на работа  bouquet

# 248
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Добро утро, мили майчета!  bouquet
Добре дошла и на Гоя!Лека и безпроблемна бременност, много щастие и бебешки усмивки през септември!

Честита мома на Саморасличе!  bouquet
Да ви се похваля, снощи за първи път усетих силните ритници на моето бебче. До сега бяха леки и плавни движения, но снощи... имах чувството, че танцува кан-кан  в корема ми. И до сега не мога да спра да се усмихвам. Прекрасно е!!! Hug Hug Hug

# 249
  • София
  • Мнения: 1 433
Инка, миличка много съжалявам за татко ти, лека му пръстV Напълно те разбирам, защото миналата година, докато бях бременна с Катрин, моя татко направи два инсулта и остана напълно неподвижен на легло. Няма да ви разправям какъв кошмар беше. Направо не знам как изкарах деветте мес. бременност, защото нямаше кой да ми помага в обслужването му, само мъжа ми, а той беше по цял ден на работа. Направо не знам как оцеляхме двете с бебка от нерви и стрес. Затова най-вече мисли за нероденото човече и гледай напред, живота продължава, а любимите ни хора остават завинаги с нас в сърцата ни. Прегръдки от мен. Hug Hug Hug
Добре дошла на новата мама. Пожелавам и леко бременеене и наесен да се радва на едно малко бебоче  bouquet Hug  bouquet 

# 250
  • Бургас
  • Мнения: 145
Добро утро,
Пожелавам приятни емоции на всички в този слънчев ден.
Искам да се оплача, нали ви казах, че вчера ми изписаха гинопеварил паста, сложих си я снощи. Такива болки бяха в дясно, че щях да пукна, а от болките ли, от кво ли, едни гадости като сънувах, черни магии и някви такива, направо 5-6 пъти ставах потна и ужасена. Кво беше това чудо не знам. Днес съм като парцал.
Отивам малко да поработя, до скоро
Щях да забравя, добре дошла на новата мама, приятно бременеене в нашата компания.

# 251
  • Мнения: 368
Здравейте, майчета,
включвам се със страхотна новина днес!

Моя приятелка роди младеж снощи! 3 и 500кг. и 52 см!!! Да й е живо и здраво!

Lexi, мила, аз също много често сънувам какви ли не кошмари!

Оххх, аз чааак другия петък съм на преглед и вече треперя от нетърпение!
Целувам ви

# 252
  • София
  • Мнения: 245
Добро утро!
Гоя, добре дошла   bouquet Желая ти спокойна бременност и здраво и усмихнато бебче през септември!
Людмила, дано все така те радва с танците си бебока, така ме разсмя  Grinning
Като гледам, май почти всички септемврийски акробати се раздвижиха. Ако съдя по сегашната активност на моето, няма да е от поспаливите.
Лекси, а ти ме отчайваш душицо, напоследък май не ти върви  Hug Тези болки от пастата ли са според теб?
Мишоче, да е здраво и послушно момчето на приятелката ти!

# 253
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Мишонче, да е честито момченцето на твоята приятелка!  bouquet  bouquet  bouquet
Да е живо, здраво и щастливо детство!!! Joy Joy Joy

# 254
  • София
  • Мнения: 320
Здравейте, момичета,  Hug

Добре дошла на Гоя   bouquet леко бременеене в нашата компания!

Днес съм в депресия, кантарът ми показа с половин килограм повече от вчера. Направо дебелея с такова темпо, че вече се плаша.  Close Знам си аз, че е от яденето и вече твърдо трябва да си наложа малко воля и да не опустошавам хладилника като се прибера вечер от работа.  ooooh!
Четош някъде, че лунната диета спокойно може да се  прилага от бременни, даже било добре за прочистване на организма.  Дали наистина е така?  newsm78




Общи условия

Активация на акаунт