С какво ви дразнят хората? - тема №4

  • 3 843
  • 80
  •   2
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 753
Баш па за милицията да не отваряме  приказка, предлагам Grinning (при цялото ми уважение към)!

# 76
  • Мнения: 2 596
Въпросът е принципен.

# 77
  • Мнения: 12 492
При Димо Алексиев "наклепването" се коментираше по- скоро заради задните мисли и действия, направо- лично отношения, които са стояли зад него. Разбира се, говорим за спекулации само.

Ако аз бях на мястото на така наречените доносници конкретно в този случай (май при заснемане на епизод от "Черешката на тортата" се разиграват събитията), просто не бих му позволила да се качи пийнал да шофира, извикала такси, или дринк енд драйв, но за всичко това е нужен диалог. Не мисля, че е чак такъв пък бабаит, да не се вслуша в разумни доводи. Не бих тръгнала първосигнално да звъня на полиция, защото съм много съвестен, видите ли; в същото време половинката на въпросния гражданин подал сигнала редовно качва влогове, в които след чаша- две вино се качва да шофира, че и детето им вози в същия автомобил.

# 78
  • Мнения: 2 596
Съжалявам, за мен няма оправдание.

# 79
  • Мнения: 2 988
Това, че жена му пие и кара на Наум, не оневинява Димо за постъпката. Няма по-прав и по-крив, и тримата са в грешка и не постъпват правилно.

# 80
  • Мнения: 12 492
Това, че жена му пие и кара на Наум, не оневинява Димо за постъпката. Няма по-прав и по-крив, и тримата са в грешка и не постъпват правилно.

Разбира се, че не го оневинява.
Напротив! Но стандартът в посочения случай е двоен, това е нещото, което коментирам и ме зразни.

Общи условия

Активация на акаунт