Септемрийчето на дупето си сяда, но в игрите мама трябва да помага

  • 11 106
  • 299
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 526
Честити зъбчета Иринии!!!
Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 304
.

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 18:54 от Vessselka

# 47
  • Мнения: 1 174
Аз на срещата няма да присъствам,защото :
1.Рано е ми 11 часа
За раното,ние ще бъдем там доста време и ще те изчакаме,съжалявам,че ти е далече!Ще се радвам да дойдеш!  bouquet

# 48
  • Мнения: 484
 И аз се записвам за срещата на пловдивските мами Само ако можете да ми обясните къде точно е тази градинка. Освен това, ако има мами от Тракия, можем да ходим заедно на срещата - ние ще сме с кола.
Дано нещо не стане и не ни провали плановете за среща.
До скоро. Целувки.

# 49
  • София
  • Мнения: 3 249
Привет мамчета Simple Smile
И ние изкарахме една безсънна нощ-човека реши, че ще пее и играе-това добре, но държеше да стоя до креватчето му. В момента, в който не ме види и започва да крещи. Не ми се мисли как работи днес тате. Давах му   smile3541: -не ще, давах му   breastfeeding - пак не ще, вода също. Пробвах  Misc Baby Bottle - пак не. И накрая  в 5.30 му разредих малко кисело мляко, изпи го и спа до 9 часа. Така, че може да се каже, че сме въвели и кисело мляко...Аз го бях пробвала веднъж със съвсем малко -нямаше реакции, а вече не е чак толкова малък, за да се втилясвам чак толкова...Навремето и аз и баща му сме били отгледани с кисело мляко, защото не сме и искали да погледнем към изкуствено. А вече е на почти 8 месеца и доки ми беше казала, че мога да му давам за следобедна закуска кисело мляко с бисквитка.
Марианка, лоша работа с тази температура на Мими. Дано се оправя бързо!
Мила, чакаме снимки от романтичната торта и повече подробности  newsm62
Честити зъбки и на Спаси и Ради-момичета, крийте пържолите, че скоро за вас няма да има  smile3532. Ние зъби скоро няма и да имаме-предъвкваме като беззъб дядо - много ми е смешен и сладък Simple Smile
В крайна сметка в неделя  travel за Велинград и започвам да си правя списъци какво ни трябва за бебо от тук, че там да не търся. Не че няма да има де, но все пак...Така ми се ходеше някъде и много се радвам за пътуването.
За сега това е, че имам да prostor 1dishes newsm79 1ironing , а и чакам майстора, който ще цикли дюшамето. Вижда се края на мойта мъка  newsm44

Последна редакция: чт, 26 апр 2007, 13:55 от Доника

# 50
  • Мнения: 638
Здравейте сладуранки и сладури  Simple Smile
4естито на минирожденниците днес и на в4ера6ните на патерица!
Мария Ф,на Тити давам сиренце,като на4ало се 4удих какво да бъде,накрая взех нискомаслено,но трябва да погледна как се казва6е,не съм му давала скоро,давам 2 пъти в седмицата,но бе6е от маркета до нас!
Мариянка,бързо оздравяване на Мими!Сутринта не успях да догледам предаването с теб по БТВ,но дове4ера да,добре изглежда6!
Ирини и аз ставам по няколко пъти но6тем,изглежда Тити-Мити го мъ4ат зъбки.Към 4.30ч. му дадох води4ка и му намазах венците с Пансорал та се успокои.Буди се и се върти и при Спаси ли е така?Бе6е писала мисля ,4е на Спаси не му харесва много попарката и при нас е така,хапва я но не с охота както др.храни,затова днес видях в една книжка нова рецепта-ка6а от сухари.Тя вклю4ва 200 мл АМ или кърма,3 сухара и плодово пюре.4удесна ка6а стана,не о4аквах!
Тити е добре,папка ве4е и агне6ко,сега имам питане НЯКОЙ ДАВАЛ ЛИ Е ЙОГОРТИ;НАПРИМЕР В ПЮРЕТАТА НА ХИПП ИМА БАНАН И ЙОГУРТ?Те са от 7-я месец  Rolling Eyes

Дилипили,как мина рождения ден?Имам желание да се видим,но напоследък само се разминаваме!
А сега за мен,,днес бях ´на лекар за моите проблеми ,6тяха да ми бият последна инжекция,но се оказа 4е ве4е вси4ко е наред ,възпалението е отминало /отново ме гледаха на ехограф/и ми се размина Grinning.Даде ми хап4ета за предизвикване на цикъла,дове4ера 6те пия едно и това е /в опаковакта има 12 бр.,но лекарката ре6и да не ме натоварва
/
За прегледа ми - док каза,че всичко ми е идеално -яйчници, матка, всичк е напълн възтановено. Имам удебелена лигавица на матката и скоро може да ми дойде цикъла /много се надявам/
Ирини и на мен преди седмица лекарката ми каза съ6тото за лигавицата на матката,оба4е о6те го няма цикъла!
Радвам се 4е си добре,забравих да 4еститя новите зъб4ита на Спаси ,да му растат здрави4ки и бели4ки!
Дове4ера 6те пия хап4ето и 6те докладвам!
Валентин,как е при теб,лекува6 ли се ,запо4на ли да пие6 хап4етата,как се казват?
Доника,напрегната програма има6!
Хайде ,усмихнатден от нас,ние 6те излизаме,6те водим бабата на биргарден  Grinning.Взех да свиквам с майка ми !
 Grinning Grinning Grinning

# 51
  • Мнения: 1 174
И аз се записвам за срещата на пловдивските мами
Точно срещу входа на завод Каменица,след стадион Ботев,но трябва да дойдеш по Цариградско шосе,че правят ремонт на пътя от ВСИ към стадиона.Чакаме те! Hug

# 52
  • Мнения: 318
Днес ми дойде вдъхновението и реших да се включа.
Със закъснение ще благодаря за изключителния пикник на Витоша!!! С Ивето си изкарахме чудесно във вашата компания! Обещаваме пак да дойдем! Ще благодаря и на Лулова, че ме взе! /Стана малко като благодарностите при връчване на Оскар  Laughing Laughing Laughing/

Ние вече се изправяме в кошарата. Успях да заснема второто изправяне - http://www.vbox7.com/play:c3b8a7df  За 3 дни надобря много и вече нямам шанс да я оставям без наблюдение в леглото, защото където и да се намира, успява да се добере до решетките и да се изправи  #Crazy

# 53
  • Мнения: 4 451
Ето ме отново да докладвам новите ни (отново манекенски hahaha) мерки. Веси тежи 6890гр и е висока 66см. Наддала е само 130 гр и е порастнала с 1 см. Имали и други като нас с такива скромни мерки?
ivel1na и Lulova, купих си сп. "Мама" и видях снимките ви. Страхотни сте!  bouquet
irinii, честито зъбчета на Спаси! Да му растат все така без никакви проблеми!
polinbg, много се радвам, че ще дойдеш утре на срещичката. И аз не я зная къде е тази градинка. Joana77 ми обясни на лични и все ще трябва да я открия. Grinning Аз обаче пристигам с влака, та ще тръгвам от Централна гара. Жалко, че Vessselka няма да има възможност да дойде. Confused Нали ще има и друг път, тогава не ни пропускай! Hug Може би наистина е далечко тази градинка, но всички сме с по едно бебе, а Йоана е с двечки и на нея ще и е много трудно да се предвижи на по-голямо разстояние.
bebe_dundi, успех на изпита! Praynig
Вилитра, браво за новопридобитите ви умения! Grinning Малката е голяма сладурка!
А къде е Щастливка? Нещо се губи напоследък. newsm78
Моята Мимоза е с такава зверска кашлица... ooooh! Хубавото е, че за сега доктора се въздържа да изпише антибиотик. Тръгнахме си с една рецепта, изписана от горе до долу Crazy. Опитахме да овладеем кашлицата и въобще целият възпалителен процес с хомеопатия, но не се получи. Сега и изписаха сироп, с който спазмите би трябвало да намалеят и изчезнат, дадох и от него и сега спи. Каталясала е, снощи не можа да се наспи милото.

# 54
  • Мнения: 366
  Здравейте мили мамки....
 Мила84 , на патерица искам да ти честитя за годишнината, трогна ни твоя мъж , колко е романтичен, пожелавам ти след 50 години да се гледате в очите със същия трепет и вълнение както сега, а и Неси да е примерна как на поне още 5, пък ако искаш ти ги раждай  Laughing
 Ирини, мерси за инфото за столчето, ама аз май съм се наканила към това, което е с Isofix захващане, мисля си че като колата ми го предлага е грехота да го прескоча като екстра, а пък парите които са отгоре ... къде не сме ги похарчили. Честито за зъбките, дано и аз скоро така да се изненадам... ма не вярвам хехе, честито и за това, че всичко АГ е ок!
  Доника, изкарали сте много кофти нощ, странно от къде такъв ентусиазъм у Хриско, дано да си изкарате хубаво във Велинград и да се върнеш заредена с много нови сили, а и да забравиш нещо .... и там хора живеят, ще го купиш, само гледай да забравиш нещо дето се купува  Joy
  Снежка- Смешка, браво за пюренцата това си е находка, още по- хубаво ще е ако ги поддържат такива цени там
  Иначе ние сме ок, днес Лацко спа до 7... ехееее кой като нас  Mr. Green но пък цял ден сме си в къщи защото имам толкова много работа захвърлена и днес трябваше да я свърша, че утре вече ще е късно и така цял ден бода едни цифри на глупавия exell направо ми изтекоха очите и си бях забранили да влизам във форума за да свърша.... но после реших, че и аз съм човек  newsm78 май... и като награда си позволих да надникна как я карате..
 Моето дете днес е много послушно... мрънка малко... търкаля се по пода, вече няма тайни за него в детската стая, но аз съм го ставила да прави квото иска, даже по едно време след обяд нещо утихна и като се обърнах го гледам заспал на пода на една страна...  #Crazy наложи се да го преместя, че ме достраша да го ставя въпреки, че е теракота килим и одеяло... ама все пак беше много смешен, сега е докопал коша с играчките и.. купооон
 Аз май имах работа за вършене , имах още коментари, но не си ги спомням, ще прегледам и ако е било важно ще се вкл пак.. до скоро

# 55
  • Мнения: 366
  Ааа Стели-ссд, давала съм на Семпер царевица някаква май с картоф но не съм сигурна, Лаци много я хареса и на мен ми ухаеше добре.. пробвай
  А и да кажа, че и Чочи,Ави, Стес е Бон есперанс ги няма вчера в Борисовата градина си изкарахме супер.. въпреки, че времето нещо се бъзикаше обикаляхме до 6 часа.. и ни липсвахте другата част, за другата седмица да се стягате.. айде на мамо меги на работа!!!

# 56
  • Мнения: 388
Момичета-аз утре няма да мога да дойда,защото Габи е болна,много съжалявам,че така се получи!

# 57
  • Мнения: 227
SesiliqАз съм давала на Миши банан със йогурт и много го харесва даже нямаше 7 месеца аз го давам от 2 седмици през ден не ми отказва даже се радва.
Ние сме със сополки и кашляме и сме на сироп педито каза че е от зъбите изобщо не иска да спи и е много кисел.Незнам как ще изкараме вечерта. newsm78

# 58
  • Мнения: 259
Здравейте на всички и честито на минирожденниците newsm59
Аз се поизгубих откъм писане но ви чета редовно само 1 страничка имам да наваксвам!  newsm47
Да ви се похваля първо че и ние си имаме второ зъбче но за разлика от първото не съм и разбрала кога е избило направо вчера го видях. Този път нямаше кисельочене!  Whistling Whistling Whistling
Вчера бяхме на консултацич и пак сме наддали кило и вече сме 9500 и 71 см!
И сега и да ви се оплача малко!  newsm45 newsm45
На Мони доктора му дръпна пишката до долу да му я оправи напълно!
Беше ужасно ини рожденниците!
въпреки че тати само ми разказа че аз не гледах! Излезнала е някаква течност на струйки като му я е забелил но било нормално така го била направила природата!!!  newsm09
Само малко ревна ама да видите след 2 часа какво беше! Ужас ви казвам. Милото ми детенце не можеше да се изпишка от болка и почне да пишка и цялото подскочи от болка и почва да реве със всички сили!  newsm45 И от там и аз със него!  След малко спира да го боли и той забрави и пак се опита да пишка и пак newsm45
Обаждахме се на лекара и той каз че 24 часа ще го боли но да го пуснеме под водата на чешмата пишката му под стъдена вода и така се изпишка та се успокои и заспа и днеска вече не го боли слава богу! Аз направо щях да откача като го гледах колко го боли а не мога да му помогна! Вие правихте ли я тази процедура и въобще 6те я правите ли? Защото някой доктори го отричат това и чакат сама да се забели! Имам о6те да ви разказвам ама отивам да права каша!!!

# 59
  • София
  • Мнения: 1 578
veenii-много мъчно ми стана като прочетох как се е измъчвало, горкото оххх
марианка- дано бързо премине тази болест.

Аз дадох едно пюре касии с извара на Хаме- добре се прие. Давала съм и това на Семпер с царевицата, много й хареса.
Ние също бяхме на консулт - 9000 гр и 70 см. Казаха ми да давам бул'они. Дадох , ама ние като не искаме течности- сръбна 5 лъжици и това е. Вода не пие, сок и чай също. Но се кърмим все още успешно. И Вики вече се изправи в леглото, на дивана в хола, и малко щуричка ми се вижда. ooooh!
Мойто гърло е много странно, ту се оправи и пак на другия ден ме заболи. Но най ми помогна като си сложих компрес от свинска мас на врата  Sick

Доника- приятно изкарване на Велинград. Да разказваш после.
Вилитра- много е сладка, като се изправя.

За столчето макси кози - и аз го харесах от интернет, но освен в Павлово, къде в София се продава - някъде из центъра?

Общи условия

Активация на акаунт