Септемрийчето на дупето си сяда, но в игрите мама трябва да помага

  • 11 110
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 526
Честита месечинка на Филип!!!

Дили пили - благодаря ти за фактите!!! Имаме част от тях и доста се обезпокоих, може би ще се наложи да му съкратя малко белтъчните храни (жълтъка и пилето), пък да видим от какво ще се окаже, че  е. Днес ми се стува и доста топличък, притеснявам се да няма температура.

# 31
  • Мнения: 2 123
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА ФИЛИП И НА ПАТЕРИЦИ НА РАЯ!!!ЦЕЛУВАМ ВИ! Heart Eyes
Мила84, честито миличка. Бъдете винаги така обичащи се и влюбени и още мноооооооого другарчета за Неси /респективно финансово благоденствие за вас, за да ги гледате с кеф и лекота  Grinning/
За списъка с рожедните дни - Мацки, вие се присъединихте малко по-отскоро и затова може би сте пропуснали, че всъщност дружно решихме списък в нашата тема да няма. Мотивите за това бяха, че половината момичета от списъка въобще не пишат, а всек иден се появява по някоя мама, която е родила септември и ми пише лични съобщения да я вписвам и след кат това стане - не се вясва нито веднъж. Който се интересува кога е рождения ден на някое другарче влиза и проверява в темата  в подфорум Календар, където новодошлите мами сами си вписват данните под формата на постинг. Списъкът, който виждате като пърив мой постинг е невъзможно да бъде редактиран. Ако на някой му са занимава, мое да препише всички имена и да пусне нова тема в Календар, но все някога ще се появи и нова мама, която също ще иска да бъде вписана и пак ще трябва да се прави списък. Та така...
МамаМеги, нашето стлче за кола е Макси Кози Приори ХП. Мног осъм доволна. По принцип когато се налага да се мести в друга кола, мъжът ми извършва това занимание, но не мисля, чее слжно. Детето се чувства сигурно. лесно е за опериране и дори, когато си в движение с едно движение можеш да го сложиш в полулегнало положение /ако дребчо е заспал/ Имам меки предпазни страничнни възглавничи, така че главичката му да не увисва при задремване. С две думи - много добре е.
Алфи, браво за фитнеса. работата ми върви. Общоо взето си органицирам нещата. Когат оме няма Спаси го гледа майка ми или татко му /в дните, когат е свободен/ А и аз нали сама с иопределям режимите - успявам да лавирам.
Марианка, дано бързо падне т!  Hug
Ави,   Hug Страхтн стихче. Много ме вдъхнови сутринта. Искаше ми се да дойда на срещата много, но...
Дилипили, надявам с емайка ти да е добре и да те виждаме по-често - липсваш Hug
Ходих на преглед до Токуда......................................
ще пиша после, че нещо много тихичък ми е Спаси, а итрябва вечеря да направя  Crazy

# 32
  • Мнения: 356
Аз малко пак встрани от темата, но искам да питам дали някой знае къде в България се провеждат курсове за водни спасители??? Търсих из google, но няма вписани. Ако някой знае, моля да ми кажете, че ми е спешно!

# 33
# 34
  • Мнения: 356
Благодаря!

# 35
  • Мнения: 4 451
Добър вечер, сладурки!
Днес много поводи за празнуване  Grinning
Честита 7-ма месечинка на Филип на MariaF, Андрей на Ева77 и Божидара на Avana! Mного щастие и късмет в живота на малките сладурчета!
Мila84, честито ви годишнина! Много любов и щастие желая на цялото ви семейство от сърце! Бъдете все така влюбени!
alexal, аз слагам във вечерното АМ две, най-много 3 мерителни лъжички оризова каша. Но въпреки това, Веси задължително се събужда в 24 -1ч. за ново АМ, в което не добавям каша и така изкарва до сутринта в 8ч. Буди се нощем, разбира се, но минаваме само с водичка и биба. И разгледах снимките от кръщенката - чудесни са! Големи сте сладури!
ive1ina, Lulova и Mila84, непременно ще си купя сп. "Мама" и "9 месеца", за да ви видя. Не се съмнявам, че сте страхотни! Hug
Момичета, вие всъщност сте включени в списъка на септемврийчетата. Нали сте се добавили под него, данните ги има. Аз всяка сутрин, преди да напиша поста си, чета целият списък, включително и добавените дечица, за да не пропусна някой. Но прави ли ви впечатление колко септемврийки са написали данните на дечицата си, а тук въобще не са се появявали? newsm78 Стана ми много чудно.
Алфира и Мамичка Яничка, чудесно е, че спортувате! На мен за жалост, освен каране на колело, друго не ми е разрешено. Thinking
дилИпилИ, радвам се да те "видя", тъкмо се зачудих какво става с теб. Честит рожден ден на съпругът ти! Жив и здрав да ти е и много да те слуша! И успешна операция ти желая, бързичко да се възстановяваш.
yoana77, честито зъбки на Ради, хайде и малката да се озъбва вече! Няма проблем да доведеш компания с теб на срещичката, тъкмо ще се съберем повече. Утре е четвъртък и отново ще напомня за часа, датата и мястото. Grinning Пък, който има възможност да заповяда. Hug
Днес прекарахме целият ден в София. Нали ви казах, че водихме Мимката на хомеопат. Обаче тя сега е доста зле. Висока температура, която сваляме за малко и се започва отново ooooh! Кашлица и хрема, абе всички екстри. А сливиците са и станали големи като орехи, направо. Преди малко и повърна. Много се притеснявам и от нерви голямо писане му ударих (кой ли ще ме чете? Laughing).
Сега желая на всички ви спокойна нощ! Hug

Последна редакция: ср, 25 апр 2007, 23:14 от mari_anka

# 36
  • Мнения: 4 451
DVV, и аз съм в мислите си с вас! Praynig

# 37
  • Мнения: 2 123
добро утро, дами...
Много ми се спи... Много пъти ставахме и тази нощ. И направо нощта ми беше като кошмар. денят обачее пролетен, което обещава съвсем друго настроение.

Да се похваля - вчера реших да проверя устата наСпаси за нови зъби, защото нещо не ми е много комфортно кърменето и какво да видя - два ОГРОМНИ порастнали вече почти наполовина зъба и отгоре. Скоро ще има и ще два долу - въобще - готови сме да рекламираме пасти за зъби.  Laughing

За прегледа ми - док каза,че всичко ми е идеално -яйчници, матка, всичк е напълн възтановено. Имам удебелена лигавица на матката и скоро може да ми дойде цикъла /много се надявам/ Цито и секрет мисля да си пусна утре.
Хайде успех и до по-късно

# 38
  • Мнения: 227
Добро утро на всички.Честит празник на всички бебоци и техните мами.  bouquet

# 39
  • Мнения: 4 451
Добро утро, сладурки!
Хайде поспаланки, приготвила съм кафето-о-о  Grinning . А за тези, които изтрезняват от снощните купони ето  и  Laughing
Честита 8-ма месечинка на Стефания на bebe_dundi и 7-ма месечинка на Мартина на omnipresent, Kалина на Мима-Калина И Михаил на MILA 84 (mishi)! Mного щастливи мигове, едно незабравимо детство и звънък детски смях!

Момичета, цяла нощ не сме спали с мъжа ми. Tired Мими беше цяла нощ с висока температура, все около 39 градуса и малко над. А такава кашлица имаше, че не можеше да спи и постоянно притичваше от нашето до нейното легло. Не можеше въздух да си поеме. Такова нещо не бях виждала. Много се уплаших. Цялата почервеняваше, после започваше да повръща. За първи път виждам Мими да повръща, изпаднах в паника. Добре, че мъжът ми е спокоен и уравновесен човек, че иначе... Чакам го да се върне всеки момент от работа и ще  я водим в Пловдив на лекар. Ще се възползваме да заведем Веси на консултация.
Към момичетата от Пловдив, напомням за утрешната ни срещичка - в 11ч. в градинката на Каменица. Който има възможност, да заповяда Hug. За сега са се обадили yoana77 и нейна приятелка, аз, walentin и Силвия.
Лек и спокоен ден!
Ле-ле, докато го пусна този пост, станало 9.30ч. ooooh!

# 40
  • Мнения: 199
Добро утро мами!

Днес почерпката е от нас  Laughing не мога да се оправя с картинките, та ще ги пропусна
Станахмеее големиии на цели 8 месеца

Сега тичам на изпит..

# 41
  • Мнения: 1 174
Добро утро и от мен!
На всички празнуващи днес,да са живи и здрави и много усмихнати!  bouquet
Mari anka,дано да не е нещо сериозно с Мими,ама като чета,май  ми се струва,че и антибиотик ще и се наложи.Дано да не зарази бебка,че моите така се заразяват един от друг,ама няма начин.
Irinii,честити зъбчета!Радвам се,че си добре!
Чакам с нетърпение пловдивската срещичка,ще си направим снимки и после ще ги показваме Wink
Весел ден на всички!

# 42
  • Мнения: 227
Днес почерпката е от и нас.Днес ние ставаме на 7 месеца.Голям мъж.
Mari anka,дано да не е нещо сериозно с Мими доно бързо да се оправяте и да не се налагат антибиотици

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
честито на всички минирожденници днес!!! Да са живи и здрави!

Честити зъбчета на Спаси на Ирини - ние за съжаление още нямаме!

Марианка - да оздравява бързо Мими! За сега съм на линия за срещата, въпреки че от вчера не ми е много добре /женски неразположения, но при мен доста тежко протичат/!

Дилипили - благодаря ти за отговора. На моя син е много подобно, с големи участъци суха кожа, която се зачервява, особено като го изкъпем! Ще питам тук дали могат да ми направят твоя мехлем! Какво ли не съм опитала вече! newsm78

Лек ден на всички!

# 44
  • Мнения: 678
Здравейте мацки
Марианка дано Мими оздравее много бързо.Пиши как е Веси.
Честити зъбчета на Спаси.Ние още си нямаме,но не ме притеснява особено.Йоана77 честити зъбчета и на вас
За другата седмица кога ще е срещичката?Не се видяхме и ни липсвате Hug
Навън има много лош вятър,но все пак мислим да се разходим с Неси.
Немога да  пиша повече,защото Неси ми е в ръцете и се опитва и тя да пише.По късно ще кача снимките на тортата от вчера и ще ви я покажа
Лек ден и много целувки

Общи условия

Активация на акаунт