Септемрийчето на дупето си сяда, но в игрите мама трябва да помага

  • 11 111
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 451
Desssy, честито християнче! Ама ти почти нищо не разказваш Crossing Arms. Къде кръстихте сладура? Как мина всичко? Искаме снимки, искаме снимки! Laughing
А къде са irinii, dennis? Какво се случва с вас момичета? Липсвате ни. Hug

# 286
  • Мнения: 526
Кръстихме го в храм ВМЧ "Св. Георги", попа му оряза косата. Георги пък през цялото време се оглеждаше и си говореше нещо. Бяха само родителите и кумовете. После отидохме в ресторант-градина Феята, бяхме си запазили една къщичка преди месец. Много хубаво изкарахме и като се прибрахме го приспах и веднага пред компа да видя как сте и вие.

# 287
  • Мнения: 4 451
Браво! И ние кръщавахме Мими преди 4г. в съвсем тесен кръг - кумовете, нашите родители, семейството на зълва ми и моята сестра. И сега смятам да е така. Wink

# 288
  • Мнения: 230
Добър вечер, мами!
Честито на всички именици, на рожденичката, на кръщелника и на месечинките. Живи и здрави да са всички!
Аз се чувствам страшно изморена, все едно ме е връхлетяло и натъпкало цяло стадо бизони, а то всъщност досега се опитвах да приготвя Мишо за спане, с къпане , с памперс, пижамка и тн. Така се въртеше и мецаше през цялото време, че сили не ми останаха и едвам се дотътрих до компютъра. Звучи ли ви познато?  Laughing
Хайде, лека нощ от мен!

# 289
  • Мнения: 4 451
"Засякох" преди малко Steffi. Ама аз като някое ЦРУ тук hahaha. Просто като я видях, много се зарадвах, но тя не е писала. Жалко.
Priyatelka, защо ли наистина така познато звучи всичко, което разказваш за умората Laughing... И аз съм скапана. Снощи бяхме на гости у кума, който също е Георги и празнувахме именният му ден авансово. Grinning Пофилософствахме семейно до 2ч. през нощта, а Мими ни събуди още в 8ч. Ех, как не ми се ставаше...

# 290
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ И ИМЕННИЧКИ!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МИНИ РОЖДЕННИЦИ!!!

ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА НА ДОНИКА!!!

МОМИЧЕТА ДА ВИ ПОЧЕРПЯ И АЗ ЗА НАШАТА 1-ВА /и надявам се не последна/ ГОДИШНИНА ОТ СВАТБАТА!!! luvbed  loveuuu Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

/понеже на мога да слагам картинки - скромно, но от сърце/

# 291
  • Мнения: 356
В последните минути на 6-ти май да честитя на всички празнуващи имен ден или рожден ден. С пожелание за много, много здраве и хиляди усмивки!

# 292
  • Мнения: 529
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА на Дария на мама Лиллка
                                         Християн на мама Доника

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 08:46 от sladur4e*2

# 293
  • Мнения: 481
Здравейте момичета Simple Smile

Честито на всички вчеращни прануващи  Mr. Green Рожден ден, годишнини от сватби, именници, месечинки, нов християнин.... изобщо вчера сме празнували всички ми се струва:)
Благодаря за пожеланията към нас:)
И честито на днешните празнуващи бебета и годишнината на Simple Smile

Цирка бе супер:) Идете ако имате възможност. Имаше една китайска трупа момчета, които правиха баланс, акробатика, и дори театър с лъвове за децата... Ивайло се влюби в тях, все питаше, Кога ще дойдат добрите батковци?  Mr. Green Колко ще е хубаво да си имаме истиски цирк, където трупите да дефилират, ноооо дано, някой ден?!
Вчера пък ходихме до зоологическата градина. На Ивайло му беше много интересно, а Боян проспа разходката, събуди се колкото да хапне  Laughing

Ви  Hug по-принцип не съм толкова заразителна, ноооо дано ти върши хубава работа столчето. За моята непетенциозна особа си е чудесно  Mr. Green

Доника, как така изведнъж Скарлатина?!

Хубав ден, че голямата Боримечка вече е неудържима  ooooh!

# 294
  • Мнения: 4 451
Добро утро, сладурки! Grinning
Честита месечинка на Дария на lillka и Християн на Доника! С пожелание за едно красиво детство, изпълнено с много сбъднати мечти!

steli-ssd, честита годишнина от сватбата! Желая на теб и семейството ти много любов, която да съхраните дълги години!

От днес мъжът ми вече не е на работа. Започва да се занимава единствено и само с фирмените дела и аз съм много щастлива! Не мога да повярвам, че си е тук до мен. Обаче, нещо мрънка, че все пред компа стоя Thinking Laughing. Иди му обяснявай, че форумът е краста! Mr. Green
Моята Веселушка все още много кашли.  ConfusedЧудя се вече какво да я правя. Пак ли да я водя на лекар newsm78. Но вчера и днес не е спряла да повтаря "мам-мам" Grinning. Изобщо няма да се усетим как ще започнат съвсем съзнателно да ни наричат "мама" и как ще се разтапяме от щастие. Simple Smile
Кой ще приготвя днес кафето? Grinning

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565


Добро утро и от мен!
Днес, с помощта на Марианка кафето ,е от мен! Hug

Честита месечинка на Дария на lillka и Християн на Доника!

# 296
  • Мнения: 356
Честито  на всички празнуващи днес!!!

Добро утро!

Нашия таласъм вече сам си цоца от шишето, сам си го държи и дори иска сам да се храни с лъжицата и познайте за какво омазване става въпрос после. От утре вече ще е в проходилка, то ние малко позакъсняхме с това, ама ...

Искам да ви питам нещо. До кога се дава АМ на бебетата? Аз сега му давам сутрин и вечер.

steli-ssd Честита ви годишнина. Много хармония и любов. И благодарности за кафето   bouquet

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 10:01 от Мамичка Яничка

# 297
  • Мнения: 4 451
Мамичка Яничка, желателно е да даваш АМ поне до 1г. Нали казват, че киселото мляко може да се започне след навършване на годинка. Но има и такива, на които пише "Джуниър" и могат да се дават до доста по-късна възраст. Аз мисля да ползвам такова по-нататък, защото си е обогатено с доста витаминки, за разлика от киселото мляко. Всъщност както всяко нещо май, всичко е въпрос на личен избор. Grinning
steli-ssd, справила си се чудесно! Мерси и от мен за кафенцето.  bouquet

# 298
  • Мнения: 526
Честита месечинка - Дария и Християн!!!
Честита годишнина - Стели!!!

За АМ - и аз знам поне до 1 г.
Ние сме малко киселки заради зъбчетата, но пък все още си хапваме с голям апетит. Мисля днес да му въведа и глутенова каша. Взела съм му тази 7 зърна на Милупа.

# 299
  • Мнения: 215
Момичета позволих си да се пробвам да пусна нова темичка, защото тази много напредна вече, а милата ни Irinii сигурно е много заета Hug

Заповядайте тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=188262.new#new

а аз ще оправям заглавната страница /дано успея, че ми е за пръв път/.

 Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 12:07 от fibi4ka

Общи условия

Активация на акаунт