Борбата с подкожните косми

  • 237 715
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
6te vzema da probvam s jod togava,dano se polu4i ne6to. Ti kolko vreme go maza

# 76
  • Мнения: 52
доста докато стане на коричка и дава възможност да го тормозиш(ОБЕЛИШ) за да падне горният слой кожа та да се види косъма и после аз се мъчих със пинцета ама голям зор видях докато го хвана и извадя.дано стане newsm10

# 77
  • Мнения: 123
Neverwas а да те питам, ти отиде на доктор докато краката ти бяха в раните ли или след като ти излезнаха космите?
защото и аз имам този приблем и то от няколко години, преди си ги махах с епилатор и нямаше проблем, ама сега става мазало. всички растът навътре и то не съвсем навътре еми под няколко слоя на кожата и се виждат, а няма как да излезнат освен с игла и ства великото мазало. целите ми крака са в белези и рани Sad. и аз се каня отдавна да отида на дерматолог, ама незнам дали след като са ми минали краката, смисъл след като нямам подкожни косми вече или преди това?
и каза ли ти горе долу за какъв период от време ще ти се оправят?
пожелавам ти бързо оправяне и след това наволя да си ги махаш с епилатора без проблемнно  Grinning

# 78
  • Мнения: 170
И аз имам този проблем от години, освен гъста растителност вече имам страхотни белези от врастнали гадини.Забелязах обаче,че положението се влошава преди цикъл - всеки месец се появява нова огромна подутина, която освен че е болезнена докато не излезе гадния косъм /след зверско стискане/ постоянно бере.Знам че трябва да отида на лекар,но нямам доверие на нито един от местните,а нямам възможност да посетя такъв в София.Затова, Neverwas много те моля да се помъчиш да напишеш съставките от рецептата, разбрах че ти е трудно да я разчетеш, но ако я напишеш ще я дам в аптеката  и те ще се ориентират.Предварително благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   

# 79
  • Мнения: 4 473
Няма спасение от тези гадове Close Tired И аз на опашката за онази рецепта. То какво ли вече не опитах и ефект нулев...

# 80
  • Мнения: 14
Няма спасение от тези гадове Close Tired И аз на опашката за онази рецепта. То какво ли вече не опитах и ефект нулев...

И аз Rolling Eyes И аз Rolling Eyes

# 81
  • Мнения: 123
според мен за да има ефект, трябва да се използват всички лекарства + мазилото, надали само с мазилото нещата ще се оправят.

# 82
  • Мнения: 170
И аз мисля така, затова моля Neverwas за рецептата, нали в нея е изписано всичко, не само мазилото.Чакам с нетърпение и дано не я затруднявам много.

# 83
  • Мнения: 18 542
Днес си взех Керапил, да видим дали ще има ефект... Thinking

# 84
  • Мнения: 18 542
Да от епилацията е. Докато се епилирах имах същия проблем, затова там където растат така: интимните части и краката се бръсна, а на другите места ходя на кола маска. Косъмчетата се отскубват от корен и това е причината да израстват навътре.
Не мисля, че това е причината. Както и да ги махам все навътре растат. До кожа е явно, защото преди като се бръснех нямах проблеми, сега като мина с бръснача и на другия ден не мога да си намеря мусто от сърбеж - както крастава съм  Sad
та бръснач, кола, епилатор - все тая...

# 85
Момичета, ето ме:)
На въпроса на pisankata - понеже краката все ми бяха в рани, отидох на лекар в перманентното ми състояние  Joy Преди дори когато пробиваха космите, раните си стояха по много време и накрая ставаха на петна. Сега обаче да ви кажа, вече две седмици се мажа и състоянието доста им се подобри. В понеделник имам пак час при лекарката, тя ми го назначи още като отидох първия път, сигурно да види как се развиват нещата и дали помагат мазилата.
Колкото до рецептата - с най-голямо удоволствие ще ви я напиша, обаче разчитам само няколко от съставките вътре,  на другите даже буквите не мога да кажа със сигурност кои са. Освен да я снимам, аптекарите със сигурност ще я разберат, но как да ви пратя снимката? newsm78 Тук има ли някаква опция или да ви я пращам на е-mail? Нали съм нова във форума, ще ме извинявате.... Embarassed

# 86
Иначе за времето за възстановяване на кожата, дерматоложката каза, че зависи от кожата, но до два-три месеца трябва напълно да се оправят нещата. Аз вече виждам ефект и се надявам и по-рано да стане. Но трябва явно много неща да се спазват, постоянно да се мажат лекарствата, да не се ползват каквито и да е кремове, защото запушвали фоликулите, само бадемово масло,  когато кожата е много суха.
Пък аз понеже изчетох доста от налична информация в google за фоликулита и начините за лекуването му, видях че Гентамицин крем доста помагал и си взех и него, но с никакъв друг крем не смея да се намажа вече. Всеки ден си оглеждам със страх краката дали не се е появила някоя нова "подутина" с косъм отдолу, но новите си растат нормално, само петната от старите поражения още се забелязват....

# 87
  • Мнения: 123
а сега по какъв начин се обезкосмяваш?
те й мойте крака са целите в рани, тъмни петна и т.н., ама на мен ми се получават само при епилатор и кола маска и затова сега се бръсна, ама като гледам перманентно си имам рани и някакви подкожни косми..ужас просто.
аз също мисля тези дни да отида на дерматолог да видиме дали и при мен това е проблема.
като разбера и аз нещо ще пиша Simple Smile.
мерси много за инфомацията Simple Smile

# 88
Моля:)
Аз миналата седмица си използвах епилатора пак и мисля да си продължавам с него, но след епилация задължително трябва да се мажа с едната от течностите. През зимата пробвах нарочно да се бръсна няколко месеца, но космите пак си растяха така. С кола маска - същата работа. Просто такава ми е кожата за съжаление Sad Не знам как ще я карам в бъдеще, все ли ще трябва да се клепам с лекарства....
В понеделник като ида пак ще кажа дали трябва да продължа със същото или ще ми изпише нещо друго.

# 89
  • Мнения: 952
Neverwas, не се мъчи да разчиташ или снимаш рецептата,просто като отидеш другия път при лекарката я попитай какви са съставките на чудодейната маска Wink и после я пусни тука Hug...ако от това има ефект май голямо черпене ще имаме да те черпим Peace

Общи условия

Активация на акаунт