Майкъл Търмънд - "Как да преобразим тялото си за 6 дни" - 2 част

  • 43 109
  • 177
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Е няма за какво да се притесняваш, все пак достатъчно добро свърши като пусна нова тема, който иска може да направи режима
Пък и като не се чувстваш добре с тия храни -просот не се насилвай
Аз ще мисля как да си разчупя моя режим.
Миранди не мога да разбера лентичката ти--тия километри от какво зависят и как се променят

# 31
  • София
  • Мнения: 2 840
Миранди, честно казано, мисля, че твоето плато се дължи отчасти и на еднообразния режим на слабеене.
Вероятно наистина е нужно да минеш известно време на протеини, колкото и да са ти неприятни, а после да преминеш паккъм плодовете, защото е общоизвестно, че организмът "помни" системите, с които е слабял и при повтарянето им просто не слабее.
А и след акто се смъкнат известно количество килограми, просто става ад слабеенето - качва се лесно, а се сваля трудно.

Тонимирка, аз съм на противоположното мнение - слабеенето е акт на агресия спрямо тялото, така че, да очакваме това да е някакъв приятен процес, значи сме изгубили битката.
Нищо, което ми е било приятно досега в тази сфера, не ми е донесло загуби на килограми - само неприятните неща са били "работещи".

# 32
  • Мнения: 6 958
Миранди не мога да разбера лентичката ти--тия километри от какво зависят и как се променят

Това са км. изминати при тренировка... Наложила съм си поне 20 км. дневно (1 час кростренажор), правя го за разнообразие и за стимул към спорта, защото само чрез с п о р т, дадена д и е т а, каквато и да е тя - р а б о т и и само така може да се о т с л а б н е както трябва  Peace

# 33
  • Мнения: 6 958
Миранди, честно казано, мисля, че твоето плато се дължи отчасти и на еднообразния режим на слабеене.
Вероятно наистина е нужно да минеш известно време на протеини, колкото и да са ти неприятни, а после да преминеш паккъм плодовете, защото е общоизвестно, че организмът "помни" системите, с които е слабял и при повтарянето им просто не слабее.
А и след акто се смъкнат известно количество килограми, просто става ад слабеенето - качва се лесно, а се сваля трудно.

Бая протеини си хапнах по време на ''издънките ми'' наситих се бая  Sick Наистина в моя случай след сваленото до сега, сега е самия ад и само чудо и инат с постоянство в режима ми могат да ми помогнат да махна и останалите кг.  Peace

Нищо, което ми е било приятно досега в тази сфера, не ми е донесло загуби на килограми - само неприятните неща са били "работещи".

Така е  bowuu Плода да ти кажа си е доста неприятна работа - на романа гладддддд не се изкарва лесно  bowuu

# 34
  • Мнения: 5 713
В крайна сметка от голямо значение е и осъзнаването на даден режим. Другото, което е да си изградите меню/диета от любими ваши храни, но и здравословни и да го следвате цял живот. Аз съм на мнение, че разни диетки за по няколко дена и яж това, не яж онова, много много не работят. Водата е много важна; мисля, че в нея се крие малката тайна за добро тяло. Също така да не се води заседнал начин на живот.
Диетувах по Търмънд, за да се раздвижи малко метаболизма.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 840
Ами, не знам, дет' се вика - няма начин да няма начин.
Аз щях да съм щастлива, ако поне си бях задържала килограмите.Ама - първо един - вдигаш, сваляш, после - 2, 3...4 вдигнеш, 2 свалиш, после...само нагоре....
Ей това ако можех да избегна, отдавна да съм станала желаните кила.
Като пресметна колко килограми съм свалила, после пак качила, после пак свалила, сумата на свалените е чудовищно голяма.Просто трябваше да не качвам и тогава, о тогава...щях да съм фиданка вече...
Ама.ей на -пак съм в първи клас, пак почвам отначало.
Вече съм изтощена и обезверена.
И трябва да се справя именно с този проблем, защото от главата идват много неща - там трябва да канализирам усилията си, за да имам успех.

# 36
  • Мнения: 6 958
Като пресметна колко килограми съм свалила, после пак качила, после пак свалила, сумата на свалените е чудовищно голяма.Просто трябваше да не качвам и тогава, о тогава...щях да съм фиданка вече...

Ама.ей на -пак съм в първи клас, пак почвам отначало.

Същата работа е и при мене  Sick Стягай се и воля и постоянство му е мамата  Mr. Green

# 37
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Клонка не съм съгласна с теб-с най-голямото удоволствие-яденето, отслабнах 15кг, които продължавам да поддържам 5ти месец-то това ми е и платото. С ВМ-НВХ се яде и се слабее.През цялото време съм спортувала, а когато е имало празник или повод съм яла и сладко и тесто и т.н., после минавайки в режим се изчиствам и така се връщам на изходна позиция

# 38
  • София
  • Мнения: 2 840
О.К. ама в един момент режимът спира да действа.Със сигурност след свалените килограми, които явно са били "лесни" за един "качествен" режим, идва застой, който ако е повече от месец- два, значи не е плато.Идва моментът, в който удоволствието от яденето просто няма са сработи, трябва промяна, която в повечето случаи е неприятна и задължително е свързана с редуциране на калориите, което при ВМ режим е доста трудно.

# 39
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз с ъм на мнение, че е добре поне веднъж-диета по Търманд, заради метаболизма. От там нататък всеки да намери най-добрия хранителен режим за себе си Peace

# 40
Какво е ВМ-НВХ??? Моля някой да обясни и да каже къде да намеря тази диета.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ее хубава работа-ето я на първа страница Grinning
ВМ-НВХ

# 42
# 43
  • Мнения: 638
Много гадно - тъкмо се зарадвах, че видях тема, в която има теста за определяне на типа и веднага се заех да го направя и какво се оказа на края - за моя тип Е няма начина на хранене! Weary Weary Weary

# 44
  • Мнения: 6 958
Много гадно - тъкмо се зарадвах, че видях тема, в която има теста за определяне на типа и веднага се заех да го направя и какво се оказа на края - за моя тип Е няма начина на хранене! Weary Weary Weary

Съжалявам  Sad Това е, което успях да намеря за всички вас  Sad

Общи условия

Активация на акаунт