Майкъл Търмънд - "Как да преобразим тялото си за 6 дни" - 2 част

  • 43 087
  • 177
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 369
И аз искам да споделя, че успешно приключих диетата.Резултата -3кг, -6см талия, -3см бедро.На вид ми личи и имам чуството че ми се е свил стомахът.Дано си запазя килограмите Praynig а иначе продължавам с 5 пъти хранене на ден, но включих малко кисело мляко, защото много го обичам а и в Америка нямат като нашето мляко, така че Майкъл не би могъл да го знае Laughing Ще мине малко време и мисля да повторя, защото искам да сваля още малко

# 106
  • Мнения: 2 897
maf,поздравления!
  bouquet

# 107
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Аз съм решила да повторя диетата в най-скоро време. #Cussing out
Както писах по-рано резултатът от първия път беше - 3 кг. от които останаха - 1 кг.

В някои от постовете тук четох, че най-много се сваля първия път а след това не е така, затова съм решила да опитам отново.  newsm78

Все пак и - 1 кг. задържан повече време не малко.

Ще ви пиша за резултатите когато приключа.

Успех на всички  bouquet

# 108
  • Мнения: 2 897
Аз я повторих-този път свалих 2 килограма.След това започнах постепенно да включвам въглехидрати и протеини според препоръките му-свалих още един килограм.Мисля да се задържа така.

# 109
  • Мнения: 22
здравейте , оказа се , че и аз съм тип Е . Като гледам диетата то си е глад и тренировки да питам само 6 дена ли трябва да я спазвам или повече имам да свалям 5кг.

# 110
  • Мнения: 6 958
здравейте , оказа се , че и аз съм тип Е . Като гледам диетата то си е глад и тренировки да питам само 6 дена ли трябва да я спазвам или повече имам да свалям 5кг.

Програмата е принципно за 6 дни  Naughty Пробвай по план както е и виж какъв резултат ще постигнеш и по твоя преценка можеш да продължиш още някакъв комплекс от дни, като разшириш леко приема на въглехидрати например...  Peace По мое мнение, ако са ти последните 5 кг., които имаш за сваляне, няма да стане само с тези 6 дни... сама знаеш, че те са най-трудните и най-упоритите  #2gunfire Успех  Hug

Аз я повторих-този път свалих 2 килограма.След това започнах постепенно да включвам въглехидрати и протеини според препоръките му-свалих още един килограм.Мисля да се задържа така.

Много добре  Hug

maf поздравления страхотен резултат   bouquet

# 111
  • Мнения: 721
Здравейте, успях да смъкна 3 кг. Доволна съм. Сега остават най-трудните 6 кг

# 112
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Здравейте!
Аз не съм писала от миналато година, когато спазвах режима. Голяма почитателка съм на Търмънд, но поради многото килограми за сваляне минах на друг режим.
Надявам се някой ден  да издадат в България  книгата му  за 6 седмично преобразяване .
Виждам, че никой не е писал и реших да ви кажа, че вече има издадена втора негова книга в България. Аз веднага си я поръчах и чакам доставка до няколко часа. Mr. Green
Надавям се да съм била полезна.

# 113
  • Мнения: 6 958
реших да ви кажа, че вече има издадена втора негова книга в България.

Каква е книгата и за какво се отнася?!?  newsm78 Имаш ли линк на корицата й, предполагам си я поръчала онлайн до колкото разбирам  Rolling Eyes

# 114
  • Мнения: 1 290
Да не е дето става въпрос за режим 6 седмици и упражнения към него?  newsm78
Опс сега видях,че точно затова става въпрос  ooooh! Мързел съм ей  hahaha

# 115
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Тъкмо мислех да си я поръчам от интернет, макар че не знам англрийски добре.
http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=23314

Да не е дето става въпрос за режим 6 седмици и упражнения към него?  newsm78
Опс сега видях,че точно затова става въпрос  ooooh! Мързел съм ей  hahaha
Уви не е това. И аз много го искам, но е доста скъпа и едва ли ще е издадат. Аз миналата година като бях запалена, писах два- три пъти на издателството и те ми отговириха, че водят преговори, но цената е висока за бг пазара.

# 116
  • Мнения: 1 290
Тъкмо мислех да си я поръчам от интернет, макар че не знам англрийски добре.
http://www.bgbook.dir.bg/book.php?ID=23314

уха ще си я поръчам,тъкмо мислих да задвижвам вече фитнеса  Party

# 117
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Силно се надявам да има упражнения в нея. Като я получа ще я прегледам и ще пиша. Дано в тези жеги няма проблем с доставката. Laughing

# 118
  • Мнения: 1 290
В описанието пише точно,че се набляга на правилни упражнения и даже след първата тренировка имало видим ефект  Shocked Иначе режимът едва ли ще е по-различен от предишната книга.Фенка съм му на бай Търмънд  Mr. Green

# 119
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Ох, аз пък искам лично да ме тренира , ама...

Общи условия

Активация на акаунт