Майкъл Търмънд - "Как да преобразим тялото си за 6 дни" - 2 част

  • 43 106
  • 177
  •   1
Отговори
# 150
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Момичета обещах да споделя. В книгата някои неща се повтарят с първата. като теста. Основното са упражненията - според типа тяло. Показано е как да си направих собствена програма за проблемните зони. За храненето е писано съвсем малко- същото е като в първата книга с малко повече въглехидрати.
Сега да се оплача- след като търчах в най- големите жеги за ластик за упражнения, като почнах да си ги правя при 2 от упражненията  се оказа, че снимките не отговарят на описаното упражнение. Може да има и ипри други, които не са за моя тип тяло.
АДСКИ Е НЕПРИЯТНО , ЗАЩОТО АКО НЕ СЕ ИЗПЪЛНЯВАТ ТОЧНО НЯМА ДА ИМАТ ЖЕЛАНИЯ ЕФЕКТ. А ОПИСАНИЕТО Е МАЛКО МЪГЛЯВО И БЕЗ СНИМКА Е ТРУДНО ДА  РАЗБЕРЕШ КАК СЕ ПРАВИ УПРАЖНЕНИЕТО.
ИМАЙТЕ ГО В ПРЕДВИД АКО РЕШИТЕ ДА СИ КУПУВАТЕ КНИГАТА!
Няколко пъти писах на издателството - първо ми благодариха за откритете грешки / има и една сбъркана страница - два пъти е топечатано едно и също/ после  искат да ми пратят нова книга- която пак ще е грешна . А аз много ясно им обясних , че им пиша с цел да  получа правилните упражнения.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Имаха и нахалството да кажат, че грешката е в американското издание  , което са превели в което силно се съмнявам.

# 151
  • Мнения: 6 958
Тиси много е кофти това, което казваш  Cry Некадърници, как може така да са ти казали...  #2gunfire

За книгата аз ходих да си я купувам, отворих я попрегледах я за няколко секунди и нещо не ми хареса как е написана, защо така и аз незнам..., а ми харесва страшно много 1 му книга..., може би би било друго, ако я прочета  newsm78

Ти хубаво си писала на издателството, но това е недопустимо да разпространявам книгата с грешки, та така много народ може да се вдигне срещу това, направо недоумявам...  Shocked

Дръж ни в течение, ако има някакво развитие на въпроса!!! А в момента правиш ли Търмъндската диета или не?  newsm78

# 152
Купих тази книга.Майкъл Търмънд е моят човек. След 3 дни започвам втора серия на диетата и дано сваля пак, че в началото човек като свали се харесва, но като минат няколко дни си казва "оф, още има за сваляне" (в моя случай). Така че ще докладвам и как се справям с упражненията.   bouquet

# 153
  • Мнения: 1 432
Аз имам едно много просто питане.Как се приготвят тези белтъци на тиган?Като омлет без жълтъци ли? Embarassed
Инъ4е и аз запо4вам режима,защото става за кърма4ки и няма да умра от глад надявам се  Mr. Green

# 154
  • Мнения: 288
Аз имам едно много просто питане.Как се приготвят тези белтъци на тиган?Като омлет без жълтъци ли? Embarassed
Инъ4е и аз запо4вам режима,защото става за кърма4ки и няма да умра от глад надявам се  Mr. Green
   Аз ги приготвях и като омлет, и леко разбъркани.
    За шест дни свалих 3кг, без да изпитам  никакъв глад, само солта много ми липсваше Sad. Първия ден свалих 1 кг., втория половин, третия-400гр., после вече по-малко. След това минах на режим от 1000-1200калории и набързо качих един килограм, задържах теглото 2 седмици и от утре пак ще почвам шестдневната диета. Успех на диетуващите!

# 155
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Досега намерих 2 грешни упражнения. След като им писах и за второто изчезна добрия тон. Единственото което исках е да ми пратят правилните упражнения. Повтарят ми като папагали за едното , че и в американския вариант е такова, за другото мълчат. Като помолих за текста и снимките на английски  си замълчаха и ми отговориха , че ще ми пратят книга- но тя ще е същата а и едва ли ще я получа, след това което им писах  последно #2gunfire #2gunfire
 
Една форумка ми даде идея ако има мами , които живеят в чужбина и притежават книгата да помогнат с тези две упражнения 13 и 15. моля ако има такива да помогнат.

Миранди не пратя 12 дневния режим - не искам да се откажа от Дюкан- там се яде повече и поне може да се готви , а и за моите килограми ми трябва 6 седмичното преобразяване, ако няма 6 месечно. Joy но упражненията ще си ги правя, само малко да ми мине яда.
Издирих и някакъв мейл на американския издател- чакам отговор.

# 156
  • Мнения: 321
Момичета,как сте?  bouquet
Вървят ли нещата при вас FlutterМного се запалих по този режим.Имам и двете книги,но съм прекалено несериозна и още съм до никъде.Смятам да започна първо с 6 дневната и след това да продължа с 12дневната.Дано да се справя Praynig Peace

# 157
  • Мнения: 685
Успех и много хъс и ще постигнеш краен резултат.  Peace
Аз мисля скоро да започна профилактичен 6-дневен курс преди морето Praynig но ми е трудно да кажа от утре. Пустата биричка ще ми липсва.... Thinking

# 158
  • Мнения: 2 897
Мисли си за морето,за банския,който ще ти стои убийствено и бирата ще загорчи така,че да не ти се пие повече WinkПрояви повечко воля,за хубаво е Sunglasses

# 159
  • Мнения: 288
Момичета,как сте?  bouquet
Вървят ли нещата при вас FlutterМного се запалих по този режим.Имам и двете книги,но съм прекалено несериозна и още съм до никъде.Смятам да започна първо с 6 дневната и след това да продължа с 12дневната.Дано да се справя Praynig Peace

   Днес ми е четвърти ден, а съм вече -2,5кг. Сега отслабвам май по-бързо и от първия път, и отново не съм огладняла нито веднъж!!! Почвайдиетката и успех!  bouquet

# 160
  • Мнения: 685
Аз да се реша и започвам, но докато се наканя. После няма сила, която да ме отклони от пътя.  Zorie благодаря!!! Peace
За втори път ще направя диетата.

Успех на всички, когато започна ще се похваля веднага.

зън-зън  браво на теб newsm10

# 161
  • Мнения: 2 897
Аз да се реша и започвам, но докато се наканя. После няма сила, която да ме отклони от пътя.  Zorie благодаря!!! Peace

Не случайно ти го пиша,аз съм същата Laughing
Обаче такава инерция съм набрала,че дори и фактът,че се разбалансирах тотално на почивката не може да ме спре да си вляза пак в ритъм.И организмът ми ми се отблагодарява Simple Smile Peace

# 162
  • Мнения: 6 958
Зън зън браво за сваленото, повече от страхотно  Hug А 12 дневната диета се повтаря като 6 дневната само с разширен тип въглехидрати ли или?!?... Можеш ли да ми кажеш в какво се изразява разликата в хранителния план за тип "А'' от 6 дневното и 12 дневното преобразяване...  Praynig

# 163
  • Мнения: 2 897
Да не си решила да смениш плодовете за Търманд - аз мисля, че би било добра идея.

# 164
  • Мнения: 6 958
Да не си решила да смениш плодовете за Търманд - аз мисля, че би било добра идея.

Аз го правих, обаче неуспешно когато пуснах темата... Сега 2 дена съм на Дюкян (до понеделник, пък да видим)  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт