Лятото дойде и АПРИЛЧЕТО вече тръгва на море!!!

  • 10 480
  • 155
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 290
Влизам набързо само да ви предупредя, че има пак някакъв вирус, преминава с висока тем. или висока темп. и разстройство. Емко го изкара, слава Богу за 2 дни и се оправи, с много висока темп. и сополки. Днес са с Иво при лекарката на преглед, но мисля, че е напълно здравичък, защото от петък през нощта не е дигал темп. и вече си хапва порядъчно. Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 676
Ваня, мерси за инфото. Добре, че е минало леко при вас, а и ти и бебчо сте здравички  Peace.
Алекс, преди седмица, също за 1 ден вдигна температура, около 39 градуса.
bubence, късмет с операцията  Praynig. Каква е причината за нея  Thinking. Пожелавам ти и на моренце да отскочите  Hug.
Машинка, вземете някоя баба на моренцето  Wink

 

# 17
  • София
  • Мнения: 6 290
Машинка, вземете някоя баба на моренцето  Wink
Мда, това е супер идея! Баба или някоя кака (братовчедка, или на някоя приятелка детето) - хем ще има кой да ти помага, хем каката ще се радва, че и тя е на море. Wink

# 18
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 866
Май ние ще сме първи на морето тази година.
Ааааааааа и ние сега се върнахме от моренцето! Mr. GreenИзкарахме си супер.И най-вече се радвам за дечко,защото много го говореше това море.Не е излизал от водата-от 8,30 сутрин до 11,00 на обед.Що замъци и мостове построиха с баща си......!Направо не е истина.Следобед към 17,00 пак на плаж и преди да се приберем цоп в минералното басейнче.Вики казва"плувам,плувам".Не че плува в истинския смисъл на думата-обвива с две ръчички шията на мама или тати и цопа с крачета по корем. JoyЕх,че хубаво беше!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 676
               Честит празник на всички празнуващи!

 Бъдете здрави, обичани и обичащи, да чувате името си от пра-внуци!



  Днес и нашия тати е именяк, да си ни е жив и здрав Peace. Та ви черпя  Party:
 

# 20
  • Кюстендил
  • Мнения: 104
 Ааааа,Дори,да ви е жив и здрав татето и много да ви слуша! smile3525

 Ай де де,не се стискай,дай и по нещо по-твърдо,че вече се разсушихме,само с хапване не става,трябва си и пийване  bouquet

 Честито и на всички останали празнуващи newsm51  ura baloni

# 21
  • Мнения: 972
Здравейте,
и аз съм от блейките, дето се чудят защо няма нови мнения в старата тема  Mr. Green
За обувките, голям зор видях докато й купя. Това да хареса обувки с един или два цвята е абсурд  Twisted Evil трябва да са най-малко 100 цвята! Най-накрая като й харесах едни сандалки, добре че на подметката отдолу имаше шарени цветя, та като ги видя и веднага ги хареса  Hug
А за дрехите си има собствено мнение - някои харесва други не. Но определено обича да се кипри.
Ивето е на море с майка ми - утре си идват. Изкарали са си много добре, много й е харесало морето  Mr. Green АЗ не обичам да ходя на море - понататък ще ходим ние на планина.
Момичета имам проблем с намирането на гащи за Ивето. Или са едни дълбоки, едва ли не до подмишниците или пък дебели, все едно вълнени. Искам да й купя бикини   Mr. Green и то цветни, не бели. Намерих едни червени и зелени, голямо охкане беше по тях. Моля ви, ако сте видяли някъде свиркайте, че влизам във всеки магазин покрай който мина и все няма  ooooh!

# 22
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Здравейте аз съм ЕМ4О.
Много отдавна не съм писала,но нямам много време.Емко ту е на ясла ,ту е болен вкъщи.Чак вчера бихме ваксината за 2 г.
Искам да попитам мамите на които децата им са на ясла и са вече две или ще стават две,Замисляли сте се да им биете на големите ваксина Хепатит А
????
Мишинка ние ще идваме на Кюстендил при родата август месец,няма да има ясла цял месец.А и на тати единият обект е в София и сега снове София-Равда-Обзор-Добрич.Та за гостито ще има една кака както знаеш да тренира фитнес след Емката.Надявам се този път да се видим.
Относно моята бременност,разбира се само по това че ми пада косата,няма гадене,няма повдигане и няма и още НАПЪЛНЯВАНЕ.За разлика от предния път.Изследванията ми бяха добри,определена съм за 4 януари,но се надявам да е по-рано.Подарък за нова година.
wel и аз много трудно намерих слипове на Емо,различните фирми имат различна номерация.На Венера най ми допаднаха и като качество и като цена.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 019
Поздрави и солени целувки за всички!  Heart Eyes
В събота се върнахме от морето. Страхотно си изкарахме! Имахме късмет с времето, спасихме се от жегите, а водата беше направо чай. Юни май ще ми стане люб месец за почивка на море - много е чисто и спокойно. Явно ние не сме открили сезона, ама защо не виждам снимки  Crossing Arms
Ето част от нашите, които успях да кача http://www.snimka.bg/album.php?album_id=149089
еmi_jamie, изобщо не съм предполагала, че може да има проблем с дрехите при момичетата. Мартина умира за нови дрехи, само се кипри и ни прави ревюта. С обувките е същото плюс това, че много я привличат чуждите. Направо ме учудва как успява да се крепи в джапанките на кака си на високите ми токчета.
wel, в Маркс енд Спенсър имаше намаление и купихме много хубави бикини - тъмно розови, светло розови и бели, 5 или 6 бяха в една опаковка.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 074
wel, в един детски магазин на Мадрид има бикинки за 1,90 Минават под коремчето, което при нас е проблемната част, защото ако са по-дълбоки гащите и се отпечатва ластика на корема или и висват дънцата. А тези също така тези много добре обхващат крачетата, без да се отварят Simple Smile
Купих на Лили ама и на тях реве и едва успявам да я прилъжа да и ги сложа ooooh! Що е такова моето дете да не обича нови дрехи... Rolling Eyes Спи с едни стари бодита потничета, които вече не може да се закопчеят отдолу и с тях иска да излизаме...и по гащи.
Оня ден си изнамери едни стари пантофи 22номер и успя да си ги обуе, при положение че вече и взимаме 24номер.
Приемам всякакви идеи за справяне. ooooh!
shoshi, сигурна съм че ако имахме кака, Лили щеше по-друг начин да се държи с дрешките и обувките. Simple Smile
Изобщо ако имахме за пример някое друго детенце, някое по-сговорчиво Grinning, то Лили щеше и по отношение на дрехите, а също и за храната да не е толкова консервативна (не яде нищо червено Tired освен ябълки и банани, други плодове не желае да опитва, и все е запечена).

ЕМ4О, честита бременност! Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 2 074
...С бабите и дядовците нямаме проблем. Явно Лили е доста привързана към теб и затова така да реагира към майка ти  newsm78. Пробвайте, да и носи бонбонки (нещо, което Лили харесва), да ходят заедно на разходка  или я разпитай защо така прави  Thinking
...
Dori, извинявай, но тук ми стана много смешно.  Laughing Сигурно вече вашите деца приказки разказват, ама моята калпазанка знае 5 думи на кръст и все още постига всичко с Ъ-кане, сочене с пръстче и рев. Та си представих как я разпитвам...
Но си права за бонбонките - Лили е много подкупна и май така ще действаме:D

# 26
  • София
  • Мнения: 676
Вилиан, браво за морския релакс  Hug. Дай снимчици да ви зърнем  Flutter.
M6inka, мерси за поздрава    bouquet
Wel, браво за Ивето  Hug. Хубава комбинация ще използва. За гащичките виж и в "Бокал" или "Хиполенд". Мисля, че продават  Thinking. Може да пробваш и в нашия район, в детските магазинчета и базарите  Peace.
pavletutka, честит ти ново никче    bouquet.  Все така да нямаш нямаш проблеми с бременеенето  Praynig. За новата година да се появи бебчето  Peace.
shoshi, много весели снимки  Party. Къде бяхте? Като гледам май къщичка сте наели  newsm78
emi_jamie, ние също не сме от приказливите  Wink. Обаче, като говорим ни разбира. Преполагам, че и при вас е така. Така, че може да и обясните колко е хубава с новите придобивки  Thinking. Макар, че трябва търпение. Друг съвет е да скриете всички стари неща, без тя да ви види.
 

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 14:36 от Dori

# 27
  • София
  • Мнения: 676
Но си права за бонбонките - Лили е много подкупна и май така ще действаме:D
  Може и с тях да пробвате за новите дрешки и обувки  Peace.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 074
Но си права за бонбонките - Лили е много подкупна и май така ще действаме:D
  Може и с тях да пробвате за новите дрешки и обувки  Peace.
Wink побвала съм! Тц, при дрехите не минава!
Но с шоколади я научих на гърне и понякога я прибирам от парка с шоколадче.

# 29
  • София
  • Мнения: 676
Wink побвала съм! Тц, при дрехите не минава!
Но с шоколади я научих на гърне и понякога я прибирам от парка с шоколадче.

  Децата са големи хитрушковци  Peace. Ние пък с гърнето не сме много напреднали. Понякога върши работата в него. Например вчера, стоя на гърнето, стана и се изпишка отвън  Laughing. Всочко с времето си  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт