Лятото дойде и АПРИЛЧЕТО вече тръгва на море!!!

  • 10 485
  • 155
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 019
Ако успеем да се организираме до 24-ти ще бъде чудесно!

# 91
  • София
  • Мнения: 6 291
Аз също предпочитам след 5-6 следобеда, хем е по-хладно, хем ще взема Емко от яслата да си поиграе.
Също нямам предпочитания дали делничен ден или уикенда. Peace

# 92
  • София
  • Мнения: 3 271
Момичета, тук може да ни видите - при изписването ни :  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=156265&view=1&photo=41

До скоро Heart Eyes

# 93
  • София
  • Мнения: 6 291
Много е сладка! Heart Eyes baby_neutral Направо вече нямам търпение и аз да родя. А ти за родилка изглеждаш супер, както и Слави на нейните снимки. bowuu

# 94
  • София
  • Мнения: 676
jujka, целувки за малката госпожичка   love001. Личи си радостта ви. Ама как се е замислила тук  Peace http://www.snimka.bg/album.php?album_id=156265&photo=47.

  Днес, откриха нова детска площадка в парка ни  Party. Имаше телевизия, съответно и кметът и спонсорите "Левски". Алексчо 1 час се спускаше по пързалките. Първо на по-малката, но после наблегна на по-голямата  Laughing. Добре обезопасени са  Peace.

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 21:25 от Dori

# 95
  • София
  • Мнения: 6 291
А, супер, значи утре и ние ще ги изпробваме. Wink

Хайде, казвайте дата за среща!

# 96
  • София
  • Мнения: 676
Обещаните снимки от моренцето http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164019&view=1&photo=1

# 97
  • София
  • Мнения: 2 019
Леле Дори колко играчки сте помъкнали само... Много е безстрашен Алекс щом се къпе сам в морето.  Simple Smile
Никой не казва дата, четвъртък устройва ли ви?

# 98
  • София
  • Мнения: 6 291
Никой не казва дата, четвъртък устройва ли ви?
Мен - да, стига тогава да не съм на консултация (че миналата седмица я пропуснах, имаше раждане доктора и още не сме се уговорили).

# 99
  • София
  • Мнения: 2 076
И мен ме устройва четвъртък. Grinning

# 100
  • София
  • Мнения: 676
shoshi, количките се събираха в раничка, която и Алексче носеше  Laughing. Останалия амбалаж го разпределяхме с татито  Mr. Green. Добре, че разстоянието беше малко.
 Няма да имам възможност за четвъртък, но другия път ще се видим  Hug. Да си изкарате весело  Party.

# 101
  • София
  • Мнения: 2 019
Аз предложих четвъртъка понеже никой не каза определен ден. Може и петък, ако ще е по-удобно на повече хора.

# 102
  • София
  • Мнения: 6 291
Аз днес следобед ще знам кой ден не ми е удобен (заради консултацията) и ще пиша.

# 103
  • Мнения: 182
Здравейте!
За мен също няма значение деня,стига да е до края на седмицата.
Мъжа ми вчера ми съобщи ,че в неделя заминаваме на вилата,днес ни поканиха на сватба в събота и вече незнам утре какво ме очаква,за това колкото по скоро,толково по-добре.
Момичета, знае ли някой телефона на wel и дали изобщо са в София?Моля ви, пишете ми на лични.

# 104
  • Мнения: 663
Аз искам да задам един тъп въпрос, ама като не съм на ясно, до каква разлика м/у двете деца се водят породени?

Общи условия

Активация на акаунт