Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 178
Евала, Рени! Зареди ме с енергия и сега ще се размърдам да посвърша малко домакинска работа - не само да слагам възглавници под корема отляво и отдясно Mr. Green
Приятен ден на всички! Grinning

# 16
  • Мнения: 984
Хе хе браво Рени!
И при мен майка ми ме обяви за коза ама после каза "ами като не ни искате добре". Свеки обаче каза че ще си помисли дали да се съгласи с мен  #2gunfire Добре че таткото мисли като мен и ще го оставя той да се оправя с майка си.

# 17
  • Мнения: 4 300
Донси, и аз съм забранила на други освен на таткото да идват да ме вземат, ама да видим...идеята с таксито ми хареса:)
Въпреки чистата ми МБ докторката днес каза че имам гъби...направо ще полудея вече Twisted Evilсега ще си слагам Канестен глобули и ще мажа  Емо. Иначе нямам признаци на раждане, никакво разкритие.
Ако се намери латиноамериканец с палмово листо и аз го искам:)

# 18
  • Мнения: 195
МДС много са сладки покупките, от къде ги купи тез сладки дрешки?!?
Aganka, мерси   Peace

За изписването съм съгласна, че не е най-подходящия момент за делегации и масови посрещания! Аз се надявам да успея да уговоря родата да не идва, че те милите са в по-голямо очакване от мен даже! Искам само тати на бебо и майка ми (на нея НЕ мога да й откажа) да дойдат на изписването, а всички останали ще ги залъжа да ни чакат и "посрещат" вкъщи!  Naughty Не знам само със майката на мъжо как ще се разправям, че тя е такъв ентусиаст, че все едно тя ще ражда...

А за шапчицата и като цяло за обличането и аз се чудя какво ще правя  newsm78
Купила съм една шапчица уж лятна, много тъничка и с дупчици и май нея ще ползвам...

# 19
  • Мнения: 616
Да се запиша и аз в новата темичка.Ходих да си взема комплекта за детското легло и си купих чаршафи за еднократна употреба че ме е страх да не ми се плисне водата посред нощ и да измокря новия си матрак направо ще е голям ужас. А колкото до шапките мисля само на изписването да му сложа една тънка шапчица че все пак за първи път ще излезе на въздух и после без то в тези жеги едва ли ще е нужна.

# 20
  • София
  • Мнения: 178
Рокси, много скептично съм настроена по отнош на резултата ти. Твоята докторка ли го каза? Защото още в 3-ия месец като ми взеха секрет в ЖК, резултата беше лош, според докторката там и веднага препоръча лечение. Отидох същия при доктора ми в Шейново и мнението му беше точно обратното - всичко е наред с влаг. среда и степента на чистота. Ако има с кого да се консултираш, направи го. Моя позната си наруши киселинността на средата и следователно имунната защита от безсмислено лечение. Ти трябва да си почиваш и да си мислиш само хубави неща, не да се притесняваш!

Въпрос за шапките: да не би да ги слагат на бебчовците, за да не им се виждат щръкналите ушета Thinking Grinning

# 21
  • Мнения: 1 773
Деси, много хубави на Макси дрешките  Hug Grinning Гледам, че козметика на пенатен си купила - не съм виждала сякаш по магазините. От Бг ли е?
Ели и да не те познавах, пък щях да гласувам за теб  Grinning А Аси защо я няма сред участничките - не беше ли пуснала снимка за същия конкурс?  newsm78
Аз не смятам да ограничавам достъпа до бебо на никой от семейството, който има желание да го вижда - колкото повече хора се привържат към него,толкова по-добре...освен това съдя по себе си - ако сестра ми ми беше поставила някакви правила за това колко често да виждам Мариса, изобщо нямаше да ми е приятно...меко казано  Shocked

# 22
  • Мнения: 63
Здравейте мами HugСега се замислих за шапките, дали не трябва да им се слагат за да ги предпазва от слънцето, а не толкова за да не настинат? arksi, исках да те питам дали успя да намериш лепенки за след секцио 25 см., че днес доктора който водеше лекцията в ТК каза че разреза ще бъде 15 см. и се притеснявам дали нормалните лепенки ще бъдат достатъчно големи? newsm78
Ani s къде си? Драсни някой ред

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 523
kem, само в 1 аптека съм питала и там нямаха. но ми казаха, че URGO имат такива. ще продължа с търсенето и като намеря ще ти пиша къде, колко парички и каква марка са.

# 24
  • Мнения: 476
Момичета, като гледам всички сте готови с покупките от до! Ние имаме само кошара и малко дрешки  Rolling Eyes Всеки ден си казвам, че утре ще пазаруваме, а като дойде утре не се чувствам добре, болят ме краката, като вървя ме боли корема и изобщо се чувствам адски уморена. По цяла нощ не мога да спя от болки във венците и зъбите, ставам през 20-30мин , за да се жабуря с разни лекове, но не става, а после през деня се чувствам ужасно зле. Зъболекъря ми каза, да търпя още малко и да смуча стрепсилс - било нещо хормонално и сега не можело да се направи нищо повече. Как ще изкарам не знам!

# 25
  • Мнения: 910
Като казахте за шапчици се сетих, че когато ни изписваха с Даниела(беше 2004г. септември месец)беше топло - не са жеги като сега, и тогава като я обличаха не й сложиха шапчицата.

# 26
  • Мнения: 295
А Аси защо я няма сред участничките - не беше ли пуснала снимка за същия конкурс?  newsm78

мариса, аз бях в конкурса за миналия месец. но още нямам никакъв резултат кой какво печели - имало го в новия брой. ако нямакоя мама си го е купила - новият брой на "Моето бебе" - моля да погледне и да каже. меси предварително! :hug а за този месец ще стискаме палци на Ели Wink

# 27
  • Мнения: 63
ще продължа с търсенето и като намеря ще ти пиша къде, колко парички и каква марка са.

мерси много  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 244
Здрасти и от мен!

Първо честито момченце на мама Тоси!

Шушонче, ЧРД!    bouquet

Аз съм свалила 1 кило и се чудя дали не е от жегата  Crazy Идеята с пръскалото ми хареса ....

След малко ще отскоча до един магазин до нас на Пиротска да поръчам скринче. И понеже беболинчо беше питала - решихме да не търсим дълбок скрин, ами да слагаме повивалника настрани или таткото каза, че ще помисли за приспособление да го закрепяме за леглото. Иначе чамово с размери 80/50/80 е 175 лв, ако искаш да е с байц-лак (оцветено) - 185.

За шапките - не мисля да слагам. За чорапките се чудя, но ще видим като се роди. Иначе бебката на изписването ще е само с тънко гащеризонче и пеленката (сама си скалъпих комплекта и малко ме е яд, че ми излезе на пари колкото готов... ама пусти инат...). Само не мога да преценя дали гащеризончето няма да й е голямо - води се 0-3 мес. ,но като го сравнявам с другите дрешки ми изглежда големжко.... За изписването - и аз не искам делегация, само таткото, нашите и сестра ми. Другите ще почна да ги каня след 2-3 дни, след като се оцаферя с "новата придобивка" ....  Mr. Green

Някой беше писал за лепенките за пъпче - аз от курса на Ма-ма доколкото разбрах няма проблем да се мокри, стига да се подсушава после със спирт  Thinking

# 29
  • Мнения: 4 300
Рокси, много скептично съм настроена по отнош на резултата ти. Твоята докторка ли го каза? Защото още в 3-ия месец като ми взеха секрет в ЖК, резултата беше лош, според докторката там и веднага препоръча лечение. Отидох същия при доктора ми в Шейново и мнението му беше точно обратното - всичко е наред с влаг. среда и степента на чистота. Ако има с кого да се консултираш, направи го. Моя позната си наруши киселинността на средата и следователно имунната защита от безсмислено лечение. Ти трябва да си почиваш и да си мислиш само хубави неща, не да се притесняваш!
Честно казано аз си имах подозрения че имам гъбички- най странното е че течението ми беше понамаляло по незнайни причини точно когато ми вземаха секрет за МБ. А и там пишеше че нямам кандида, но състоянието беше "преходно към бактериална вагиноза". Сега пак се засили, може би има връзка и с кашлицата и хремата дето ме тръшна. То..какво да ми се отслабва на имунната система, не знам дали има изобщо някакъв остатък от нея Twisted Evil А и...по добре че стана така, защото ми остава горе долу седмица до раждането и така точно ще има време да се възстановят тъканите. Защото когато има гъбички разкъсванията са по често и по трудно се възстановяват след това.
Мариса, завиждам ти на положителната нагласа. Аз обаче нямам такава- и всъщност се дразня не заради бебето, а заради себе си. Не понасям някой да ми се мотае в краката и да ми дава акъл кое как да направя.
Спомням си че така се бях ядосала покраи сватбата ни, когато разбрах че без да ни уведомят свекъра и свекървата отишли в ресторанта, в който щяхме да се женим, да питат дали куверта включвал водка или ракия. Е това ме вбесява, че си врат носа дето не им е работа. Нищо чудно на цялата дандания покрай изписването някой да ми се домъкне и да ме заразпитва какво корито съм купила или да се натиска да ми къпе детето.

Общи условия

Активация на акаунт