Едно младо семейство има нужда от помощ...

  • 27 469
  • 389
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 376
Утре и аз ще пусна колет,но помпата е на Чико http://family-bg.com/prX_359.htm?osCsid=7c368e682ab98301d27c1ae32e474b3f  незнам дали ще стане накрайника за нея,може би само чашките ще свършат работа.Ще изпратя и  бебешка козметика,мислех и списания,но виждам,че вие вече сте се погрижили за това  bouquet
Иска ми се да изпратя нещо,което още го няма,за да не се повтарят нещата и да не се трупат ненужно,но другите мами са реагирали доста преди мен Hug
Моля ви ако има нещо подсетете ме Praynig

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 23:43 от EASpirit

# 121
  • Мнения: 1 290
Ирина,вчера ти бях писала ЛС.Сега прочетох всичко и искам да ти кажа,че много се зарадвах.Браво на вас двамата!Ще се справите!Тъй като видях,че повечето неща са набавени вече,ще се включа и аз,само кажете нещо конкретно.С EASpirit ще се комбинираме в изпращането на колетите.Ирина,Дидо,можете да разчитате и на мен.Когато имам възможност,ще помагам с каквото мога.

# 122
  • Мнения: 222
Пуснах темата и на хасковските мами. Днес вече ми донесоха някои неща за Ирина (предимно дрешки, играчки, памперси, кърпички, бельо). Специално благодаря на krasi_vasi  Hug , която дойде с бебчето си да ми остави своята лепта за това добро дело.
Кака Снежка (живеещите в и около Хасково със сигурност я знаят - известна е още като Хасковската Майка Тереза; получи Специална индивидуална награда за благодеятел на годината за 2006) - днес също ни донесе 5 големи чанти с полезни неща, но не знам какво точно има - помоли ни да ги прегледаме и да и върнем ненужното, за да го даде на други нуждаещи се или в домовете.
Успяхме да съберем и малко пари, ще ви пиша колко точно са станали.
За съжаление, с креватчето не успях  Embarassed , но от Ирина разбрах, че ще и изпратят.
Утре вечер ще пътуваме и ще минем през Елхово, за да занесем събраните неща за Ирина. Ще си поговоря с нея и ще и предам нашата положителна енергия и подкрепа.

# 123
  • Мнения: 1 290
Ще се свържа с EASpirit да пратя един термобокс,видях,че няма набавен.

# 124
  • София
  • Мнения: 3 648
Ако не се намери креватче, ми пишете - моята приятелка се връща в понеделник и мога да я питам за нейния!

# 125
Здравейте Grinning Преди малко получих колета от бургаските мами(предполагам,защото бързах и не погледнах от кой е изпратен Embarassed)Сега като се приберем с Дидо ще го отворим.Вчера се чух с Furby и се разбрахме да се видим утре,но тя е писала за това.Мама от Велико Търново също ми се обади и каза,че утре пуска колет със спални комплекти и шалтета(може и друго да е имало но бях сънена и не разбрах точно Embarassed)

# 126
  • Мнения: 2 577
Ирина, много се радвам, че е пристигнал колета. Hug
Пратихме го по едно момче, което имаше път към вашия край  Wink
Дано ти харесат нещата  Peace

# 127
  • София
  • Мнения: 897
Ирина,
Имам две молби
1.Ако нямаш, моля те направи си банкова сметка с дебитна карта. Така по-лесно ще разполагаш с парите, които ще ти пращат мамите. Като родиш едва ли ще ти е удобно да ходиш за записи до пощата.
И моля те прати ми сметката после.
2. Да разпечатвам ли и да ти пращам информация за кърменето?
Успех и кураж  bouquet

# 128
  • Мнения: 2 577
........1.Ако нямаш, моля те направи си банкова сметка с дебитна карта. Така по-лесно ще разполагаш с парите, които ще ти пращат мамите. Като родиш едва ли ще ти е удобно да ходиш за записи до пощата.
И моля те прати ми сметката после.
..........Успех и кураж  bouquet

Идеята е чудесна, само че мен ако питаш си направи сметката направо в банката, с която работят социалните, за да не се налага после да откриваш нова, когато ти превеждат еднократната помощ, детски и др.соц.помощи

Само дето не се сещам коя банка беше Embarassed май СИБанк

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 6 527
Investbank  e Бургас,те ти откриват сметката, не знам дали може сам да си я откриеш .

# 130
  • Мнения: 1 190
Ще изпратя по Farby утре&

Хартиени чаршафи за родилното
Дамски превръзки
Наколко дрънкалки за новородено
Шише с резервни биберони
Гъбка за баня
Бебешко олио за след баня
2 биберона залъгалка
Верижка за биберон залъгалка
4-5 таблетки за студена стерилизация
Спален комплект /чаршаф, плик за одеалце, калъфки/
Дрешки /блузки, боди, чорапки, чорапогащниче, терлички, космонавт, гащеризонче .../

За съжаление нямам възможност да изпратя парички на този етап Sad ,  но въпреки това се надявам да съм полезнана семейството Hug

# 131
  • Мнения: 2 577
Investbank  e Бургас,те ти откриват сметката, не знам дали може сам да си я откриеш .
Да де Инвестбанк беше, май преди бяха СиБакн и затова се бъркам
Социалните ти откриват, ако нямаш, но при наличие на сметка им посочваш IBAN-а в декларациите за помощи
Социално подпомагане работят с една банка и отказват да превеждат в сметки от други банки. Аз съм се разправяла 3 дена с тях, след огромни скандали/защото нямат такова право/ можеш да постигнеш успех само ако е за еднократно

Извинявам се за отклонението

# 132
  • Мнения: 3 376
Днес за съжаление не успях да пусна колета,много се извинявам за което Stop
Утре ще се видим с kabzimalka и ще пуснем работите наведнъж.И аз се сетих за тия таблетки,поне на първо време ще са и много удобни на Иринка,но нещо не мога да намеря тук напоследък,дори и моите свършиха,та от вчера нямам.Утре ако открия ще пратя и аз няколко броя.
После ще докладваме какво сме изпратили.

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 22:36 от EASpirit

# 133
здравейте!!!много ви благодаря !!!!!!!!!
вчера като се прибрахме с ричи(това и е галеното име!!  Two Hearts)и като отворихме колета,не знаете какво ахкане и какво разглейдане падна!!!особенно съм ви благодаря за списанията!!!вътре има толкова много полезна и интересна информация!!!много ще съм ви благодарен ако ни изпратите още материали !!просто не мога да попия всичко,което е в интернет,а и тука в залата е малко лудница,щото има постоянно дечица и е малко шумотевица. smile3515  comp03 Rage
ама искам да ви приная едно нещо.вие сте наистина луди хора!!!ВСИЧКИ ТЕЗИ НЕЩА СА ТОЛКОВА СКЪПИ!!!!!!!!!! newsm20  просто не мога да повярвам че наистина се случва!!! moresmile newsm44
а и бебчо скоро идва!!!!!!!!! Drunk newsm44 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521 не зная дали Ирина ви е казала,но го чакаме да е момче!!!!и ще се казва Виктор!!!!!!!! smile3504 1crib smile3521
а между другото,на Ричи ще и открият сметка от социални за да си получава маичинството,но не се знае кога??? newsm12

# 134
  • Мнения: 4 195
Хаха моя син е Виктор - чудесно име сте избрали.

Общи условия

Активация на акаунт