Жега е голяма вънка, СЕПТЕМВРИЙЧЕТО обаче хич не мрънка!

  • 12 761
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Здравейте, пак съм аз!
Хайде, честита да ни е новата темичка! fibi4ka, чудесно си се справила!
Ави, пишете ме и мен за националната септемврийска срещичка на есен. Чудесна идея! Grinning Живот и здраве само!
Djina, снимката на твоите сладури е страхотна! От сърце съм се смяла.  А представяш ли си като поотраснат какви щуротии ще замислят заедно? Голяма веселба ще пада.
За рожденният ден на Веси. Най-вероятно ще го отпразнуваме в някой ресторант с роднини и приятели. А дни преди това ще правим кръщенка. Wink
Ви, честито зъбче и от мен! Няма място за притеснение, всичко е индивидуално. Виждала съм бебета, на които първо им избиват кучешките. Shocked Така, че радвай се! Hug
muckata, радвам се да те "видя". Hug Скоро си мислих за теб. А вие чудесно си изкарвате летните месеци. Grinning
А къде е irinii? Oтдавна не са писали veenii, дилИпилИ, Sesiliq, walentin, teedy, Плами, mamaKapi...
Алина, къде си? Надявам се, че всичко е наред.
Днес наистина имах тежък следобед. Напоследък Веси не спи добре през деня и е много крива. Много плака и не успях да разбера причината, което ме притесни.
Сега отивам да хапна нещо, че умирам от глад.

Последна редакция: пт, 20 юли 2007, 23:14 от mari_anka

# 16
  • Мнения: 1 304
              Честит Рожден Ден Ави!!
Жива здрава ти бъди,радост и веселие в дома ти да цари! Heart Eyes

               

# 17
  • Мнения: 3 999
Честит Рожден Ден Ави!!
  bouquet
Аз пак набързо Rolling Eyes  Снощи ни изгоря монитора и днес вече съм с нов готин 19 инча Crazy Какво да направя като форума ми е краста
 Mr. Green
И Ники започна да се изправя в количката ooooh!
Djina Големи са сладури ,доста се смяхме в къщи Laughing

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Добър вечер, момичета!

fibi4ka, благодарим за хубавата нова темичка!
Djina, като ги видях твоите две слънца забравих за моите неволи! Чудесно е че си успяла да увековечиш тези моменти, след години като ги разглеждате тези снимки ще пада голям смях!
tzvety roussimova , много хубави занимания си им измислила в тези жеги! Имам обещание към теб, не съм забравила! Hug
Доника, аз все още успявам да го опазя от тези "вкусотии", но докога ли?!
марианка, няма да можем да осъществим за съжаление нашия пъклен план, но само този път.... Sunglasses

Нашите планове - в средата на август ще ходим на море със Стенли и 2те баби и 1-я дядо в Слънчев бряг! Ние ще се опитаме да съчетаем купонясването и почиването с нашия разбойник наведнъж! Дано да се получи! #Crazy
За съжаление самостоятелната ни почивка на Златни пясъци се отлага за сега, заради извънредните служебни ангажименти на мъжо... Sick, но може би септември ще бъде юли... Laughing
За РД  и ВСЕОБЩА среща аз съм ЗААААА и ще направим всичко възможно да дойдем, аз имам роднини в София и ще може да преспим там!
Иначе РД на Стенли мисля да бъде в един детски център с децата на наши приятели и после продължението ще бъде само за възрастните... Hug

Приятни сънища на всички малки съкровища!

# 19
  • София
  • Мнения: 119
Честит рожден ден, Ави! С много любов да те обсипят твоите мъже!



Чудесна идея за отпразнуване на рождените дни на 29 септември. Ще дойдем, то се знае.

Djina, браво на разбойниците! Аз много се радвам на моята като направи мазало. Има живот някак си.

Честито на Бори-анка за новата линийка в подписа! Очакваме чудесни новини през декември.

# 20
  • Мнения: 2 123
ето ни и нас по късни доби в новата темичка с чудесно заглавие и оформление!!! Фибичка,супер си. Мног осе зарадвах като видях, че си я пуснала.
Изписали сте страшно много и както винаги имам да казвам на всекиго по нещо, но тазвечершните събития със Спаси замъглиха съзнанието ми и ще пропусна коментарите. Ето какво се случи - както винаги влязоха с татко си да се къпят. Грижата за достойнството му е поверена в мъжките ръце - всяка вечер откакт осе е родил зачистваме пенисчето и придърпваме внимателно кожата докъдето стигне. В резултат - 95% отворена. та тази вечер чувам от банята силен плач. реших, че на Спаси вече мног ому се спи и отивам с хавлията да си го взема, а заварвам баща му с немалко количество гной по ръката, го чисти доста притеснен /впоследствие се предположи, че това е смегма/ Поизплаших се и аз... Но ужасът настъпи след това - когато пенисът се поду и кожичката не можа да се върне обратно. Звъняхме на док, който даде напътсвия и като следваща стъпка препоръча Пирогов. А спаси вече не знаеше къде е от плач и болка... С 300 усилия таткото  някак се справи. Потече и малко кръв. Явно е имало събиране на смегма исега при изтичането леко се е сцепил /такова е заключението ми след прочетените солиден брой постинги..../ Горкото ми дете... Моля се само историята да няма продължение и болката и отокът да отшумят без усложнения и лекарска намеса.

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 00:51 от irinii

# 21
  • Мнения: 731
Добро утро от нас със Сашето!

След като ме вдига час по час, в 5 часа си изпи млякото и заспа. Аз се въртях час и половина и така и не можах да заспя отново, а той си спа непробудно още 2 часа и половина. Вече сме на линия.

Денят ми беше страхотен вчера! (За 1 бройка щеше да е съвършен  Mr. Green!) Вашите чудесни поздрави и пожелания имат немалка заслуга за това!

Ирини, ужасих се като прочетох за вчерашния инцидент! Даде ли болкоуспокояващо на Спаси? Какво разбираш под "немалко количество гной"? Останала съм с впечатление, че смегмата е по-гъст секрет, и  няколкото топченца, които съм отстранила от пишлето на Сашко не са "изтекли". Силно се надявам да не се наложи каквато и да е лекарска намеса и да няма никакви усложнения!!! Цункай Спаси по сладкото носле от мен!

Днес Арен и Ема стават на 11 месеца! Да са живи и здрави! Първият рожден ден чука на вратата!

Честита 10а месечинка и на Константин на мама Доника, Борис на мама Хела, Дария на мама Cazo, Кристофър на мама Траянка!


Ние днес ще бъдем в градинката на Хиподрума в 11 часа! Надяваме се да ви видим там!

Последна редакция: сб, 21 юли 2007, 08:29 от Ави

# 22
  • Мнения: 4 451
Добро утро, сладурки! Grinning
Честита 11-та месечинка на Арен и Ема! Честита 10-та месечинка на Константин на Доника и Дария на cazo! Да са ви живи и здрави дечицата! Heart Eyes

Тази сутрин кафенцето ще е от мен! Grinning Правя го и ви чакам на терасата. Laughing

irinii, представям си какво си преживяла снощи! Дано вече всичко е наред! Praynig Как е Спаси днес?

# 23
  • Мнения: 2 123
Да са ни живи и здрави 11 месечковците ни!!!

Спаси стана към 7.45. Той по принцип нощно време не пишка, затова и нощта бе спокойна, но щом свърши тази работа изпадна отново в ужасяващ за мен жален плач... по памперса имаше капки кръв и въпреки уверението на док, че е нормално и ще отшуми аз се запънах запалих колата и право в Пирогов. Там ни прегледа доктор, който каза, че няма нищо притеснително. 4-5 дни ще сме с риванолови компреси, за да спадне отока. Каза, че според него пръстенчето на кожичката на Спаси е по-тясно и след 1 година мож да се прави пластика Shocked Shocked Shocked Не мога да повярвам - все пак пишлето му си беше оголено и кожичката винаги си се връщаше без проблем, само снощи заради отока се поду и стана проблем... Не знам. Каза, че може и да бърка понеже в момента пенисчето не е в обичайно състояние след 10тина дни пак да ни види...

това е от нас, сладки.
Ави, Марианка - благодаря ви за съпричастността  Hug

# 24
  • Мнения: 1 314
irinii, доколкото съм чела по въпроса- най-вероятно при вас се е получило цепване на кожичката на главичката и малко гной и кръв не било страшно. Бебетата плачат 1-23 дни, докато пишкат, после проблема бързо отшумява. Но това означава че и сте си решили въпроса със забелването-вече сте готови!
Стискам палци всичко бързо да отшуми и да не се набалагт никакви хирургически интервенции!
Ние доникъде не сме с кожичката и много ни е притеснено за това!

# 25
  • Мнения: 5 316
Ирини, искрено ви съчуствам,на теб и малкия,направо не ми се мисли,това е голяма мъка. На нас веднъж педито ни забели пишлето и малкия плака с часове след това. Никога не съм го чувала да плаче толкова жално Sad Каза ни след това и ние да го правим вкъщи,но аз не мога,само свалям кожичката и измивам. Не искам да си представяам какво ще е ако отново ни се наложи лекарска намеса Cry Дано при вас вече всичко е свършило  и по-бързо да му мине на детенце Hug
 Да честитя и аз на всички месечинките,скоро наближава същинското събитие Simple Smile
 Радвам се,че сме успели да ви развеселим,вярвам ще има още много такива случки Simple Smile Те моите не се спират,а акто са и двама ще си помагат в белите. Вече не само че се изправят,но се качват и сами на спалнята. Няма да мога за секунда да ги оставя сами. Като проходят пък съвсем не се виждам Simple Smile
За  срещата  не обещавам,но ако не тази година може да дойдем догодина. Много искам да ги заведа в Софияленд, в Патиланци и във всякакви такива комплекси. Тук си нямаме такива забавления Sad Днес гледах снимки от детски рожден ден в някакъв клуб - защо тези неща ги има само в столицата, и тук живеят дечица Sad Сигурно не сме достатъчно инициативни в провинцията Sad

# 26
  • Мнения: 514
Хей,здравейте на всички мами и бебоци!
Вчера прекарахме страхотна вечер,отпразнувахме на заведение с приятели,завършването на брат ми,вече е бакалавър Grinning и нашата годишнина от годежа!Беше чудесно,прибрахме се,а моят калпазанин като по чудо спа добре тази нощ и ние си довършихме забавлението Laughing

irinii,не се притеснявай,ние след забелването после толкова жално плакахме на всяко пишкане,че и аз много се бях шашнала,ще премине PeaceНадявам се всичко да е наред,и при нас пишката беше много подута и зачервене,но това беше точно един ден,после като с магическа пръчка всичко изчезна!Спазвайте указанията на доктора и няма да има проблем! Peace
Ави,чудесна идея за рождените дни,там сме! Hug
Щастливка,ами много съм несериозна Embarassedискам да дойда на срещите,но все не успявам,а и по тези жеги да си призная,много често не ми е комфортно и все ми прималява,излизам само сутрин и късно вечер,но щом се поразхлади съм на линия!Целувки на Бобо и Ичи!
Лек ден на всички мамита и да се пазите! Hug

# 27
  • Мнения: 313
Привет... Heart Eyes

Two HeartsЧестита 11-та месечинка на Арен и Ема! Честита 10-та месечинка на Константин на Доника и Дария на cazo!БАДЕТЕ ЗДРАВИ И ВСЕ ТАКА ЩАСТЛИВИ!!!  ura

Момичета как сте в тази жега? Ние с Дани по цял ден сме навряни в къщи, или идваме тук у майка ми, че са на 1-вия етаж и е по хладно от колкото у нас. А, ако сме си у нас по цял ден бачка климатика, иначе не се стои.

Имаме си вече 3-то зъбче, черпя виртуално...  party023 Имаме си 2 от горе и едно от доло дясното... Heart Eyes

Все още сме с разстройство, вече намалява, но все още го има. Давах пак смекта, ама този път не искаше да я пие. Ако продължава днес ще и взема ентерол или пюре от шипки и без това не сме на кухнята днес. Flutter Мисля , че ще се оправим, от зъбките е поне. Добре, че нямаме и температура. Сега Даная спинка като агънце, само да я видите! Heart Eyes Днес мислехме да ходим на басейнче, ама то адска жега и се отказахме, да не ни прилушее... Че аз каквато съм кекава и клъощава... Flutter Искам да ви попитам дали вече сте минали на 3 яденета от кухнята - супа, ястие и десерт...??? Аз имам още малко купони за супа и кисел и ще я минавам на 3 яденета.  chef А, мамите които готвят, как са, ядат ли ги децата храните??? Защото Даная си хресва, много кухнята и не иска нищо домашно или купено пюре...от каквото и да е.

Това е за сега, аз ставам.

Лек ден на всички!!! Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 5 316
И аз исках да питам тези,които готвят какво им приготвяте? Моите не искат кухнята и се отказах да я вземам. При нас в Плевен си дават 3 яденета по принцип,но диванетата като не искат да ядат,та сега съм в размисъл какво да им готвя и да им давам ли вече вечеря. Досега не искаха,но от няколко дни им давам по-късно да папкат,че мрънкат и май трябва да включа още едно ядене след следобедната закуска. А иначе си и сучат по всяко време. Абе слончета Simple Smile Ще видим в понеделник или вторник на консултацията какво ще покаже кантара Simple Smile
И аз да се похваля,че на Ивайла й избива второ зъбче. Още не е пробило,но се вижда вече  smile3501

# 29
  • Мнения: 227
Честита 11-та месечинка на Арен и Ема! Честита 10-та месечинка на Константин на Доника и Дария на cazo!Да са винаги засмени и да растат здравички.

Djina Ние се отказахме от кухнята още като бяхме на 8 месеца.Аз му пасирам картофки със сирене,кисели,кюфтета също много обичаме пастет намазан на филийка.Почти ми е вече на обща храна.

Общи условия

Активация на акаунт