Отговори
# 345
  • Мнения: 392
Момичета време е за нова темичка.Има ли желаещ да я пусне?

# 346
  • София
  • Мнения: 900
Здравейте слънчица  Hug Hug Hug

Как сте милички  Hug

Искам да ви споделя нещо.
Вчера ходихме с дъщеря ми,
на един тест.
Впечатляващ е и не е скъп.
Теста определи, че моя милост
има въхлехидратен метаболизъм,
а диването е с протеинов метаболизъм.
И на двете ни е нарушен водно-солевия баланс,
както и мазнинките ни са в повече,
а мускулната маса е отчайващо малко.

Всичко беше чудесно,
до момента на истината  Mr. Green
Оказва се, че хората предлагат една храна,
която замества едно-две хранения.
Загубиха ме за каузата,
но ми зарибиха детето  ooooh! ooooh! ooooh!

Ако ви е интересно ще ви разкажа  Peace

Решила съм да опитам диета,
съобразена с типа метаболизъм,
комбинирана с РХ.

От четирите качени килца през отпуската,
останаха за сваляне още три  ooooh! ooooh! ooooh!
за да се върна в позиция 20 август.
Стискайте ми палци  Praynig Praynig Praynig

Хубав ден от мен  Hug Heart Eyes

# 347
  • София
  • Мнения: 570
USER 1, и аз пия вече по-малко вода - трудно стигам до 1,5 л дневно. А също няма да издържа на това пречистване. Един ден мога да изкарам, но повече - едва ли.
Мина, разкажи повече за този тест,звучи интересно.

# 348
  • Мнения: 1 227
Здравейте

Капризче, много сте хубави на аватара

Мина, я дай повече инфо за този тест

Калида, Ками, къде сте?

На всички много Hug и хубав ден

# 349
  • Мнения: 861
Здравейте!

Първо да се оплача-имах кошмарна сутрин. Миличката ми Грета  Cry-беше й възпалено ухото от обицата, снощи с баща й се мъчихме да я въртим или извадим-безуспешно и днес той я заведе на лекар. Изкараха обицата, но се оказа, че винтчето, което мислехме за загубено е вътре в ухото.  Shocked. Как е влязло нямам идея. Искаха да го вадят с пълна упойка  #Crazy срещу 180 лв. Ни направления важат ни нищо. Шефът ми ме чу като говорех по телефона и ме изпрати при негова приятелка, която пък ни прие веднага и го извади, така, с пинцета, както аз бих го извадила, ако не ми се късаше сърцето. И двете плакахме, а лекарката искаше даже да ме изгони, защото още повече разстройвах детето. Голям кошмар. Толкова ми стана мъчно за детето. Аз му ги купих тези обици, с такава любов ги избирах, а какво стана  Cry. И като си представя как снощи се мъчихме да въртим обицата, а винтчето каква болка й е причинявало при въртенето  ooooh!. Още не мога да се съвзема, мина ми притеснението и нервността (кракът ми направо се схвана върху предала за газта, докато отивах да я взема от къщи в задръстването). Сега пък се чувствам вече отмаляла и без всякакви сили. Ами това е, благодаря ви, че ме прочетохте  Hug.
Мина, интересно ми е, сподели!
Юзърче, аз пия вода, когато ми е се пие. Понякога съм стигала и до 3 л, но никога не е било на сила. Днес ми е жадно от сутринта, но вчера пък изобщо не ми се пиеше. Мисля че нормално пия по литър и половина-два.
Сладуне, привърженици и противници винаги има за всяка идея. Много хора се изказват и против НВД, но факт е, че дават резултат. Аз съм чела, че само по себе си РХ не води до отслабване и се отслабва само защото комбинациите, които спазващите си правят, са просто нискокалорични. Аз обаче съм от тези, които имат съмнение относно полезността му в дългосрочен период, защото наистина се изнежва организма. Това е като да пиеш непрекъснато топла вода. В един момент, една глътка студена ти докарва болно гърло. Не мога да се обоснова медицински, не разбирам от ензими и ферменти, но е истина, че нарушиш ли комбинациите, похапнеш ли в повече и после се чувстваш зле. Освен болките в тялото, аз и задържам вода и качвам за един ден по 2 кг. И при мен това наистина не се появи в началото, а в последствие. Спазвам РХ от 2 години и бях супер доволна през първата. Сега не съм сигурна, но съм на този режим понеже отговаря на моите потребности и хранителни вкусове и защото право да си кажа по-добър не съм намерила. Но нищо чудно утре да излезе, че е вреден. И аз бях възпитавана цял живот, че плодовете са полезни и са препоръчителни за диета, а сега какво излезе-не било така. И млякото ни учеха, че е полезно, а сега взеха да го отричат.  Crazy
Вичи, доволна съм от диетата. Бях качила повече от обичайното и сега след 7 дни съм 50,8. Вярно по-близо е до 51, но съм ентусиазирана, защото все пак видях нуличката на кантара  Laughing. Наистина е тежичка и драстична диетата, надявам се с РХ да се запази резултата. Диетата на Пепита също не е лоша, даже ми изглежда по-лесна и разнообразна, а и е само 10 дни. Ако искаш пробвай нея. Но моята си е изпитана и действа безотказно, гарантирам. Все пак за една седмица 3-4 кг си е супер, даже да си остана само с тях и през следващата седмица-пак е добре като се има предвид теглото ми. Когато бях по-пълна за 14 дни бях свалила 7 кг. Ти си прецени, ако ти трябва за малко отскок  Wink.

# 350
  • Мнения: 306
РеГе, съжалявам за детенцето. Нека бързичко да оздравяват ушетата.
А иначе аз бях вчера пак много разделна, само че количествата ми бяха огромни. Ами какво да се прави, нещо ми беше нервно и не можах да се удържа. Иначе кантара от една седмица е зациклил и не мърда. Днес като че ли ми се стори, че малко потрепна надолу /ама много за малко/. Дано най-после пак тръгне. Иначе се чувствам много добре с режима и сутрин като стана ми е изпразнено и плоско коремчето, което според мен значи, че всичко си се преработва както трябва.
Аз пък слагам на салатите зехтин и лимонов сок. Не мога да хрупам сурово зеле, като овца до безкрайност. В моята книга мазнините ги дават като неутрални и съвместими с другите продукти, така че съм се спряла на този вариант за себе си!
Поздрави на всички!

# 351
  • София
  • Мнения: 1 724
Момичета,моля ви наричайте ме Ани,Петрова ми звучи много официално.Djini Selena, аз обикновено вечерям към 20ч.,но с разделното хранене успявам да си поддържам килограмите,ако искам да свалям(както в момента) един ден вечерям към 17ч. на другия към 20ч.с половинката,но през деня съм на кафе,топла вода и плодове.Става и по този начин. Hug

ани, кърмиш ли? Аз също се опитвамч да спазвам разделно хранене, но честно казано не винаги успявам. С това кърмене съм вечно гладна..

# 352
  • Мнения: 9
Здравейте на всички  Heart Eyes, Veleva,кърма още от самото начало си нямам.Едвам изцеждах по 10мл. на ден предполагам че се получи така от притеснение покрай раждането и нервите след това в болницата.Но разделното хранене знам със сигурност че не пречи на кърменето.Живото доказателство за това е  една моя приятелка, която имаше страшно много кърма с него.Мина,моля те кажи нещо повече за този тест и все пак какви пари е. Благодаря предварително.Ками,Софи усещам липсата ви Tired

# 353
  • Мнения: 392
Или всички отслабнахте и спряхте да пишете,или сте сменили режима.За РХ и кърменето от опит нищо не мога да кажа,но не виждам причина да вреди.
Мина - и аз бих искала да знам нещо повече за този тест.Къде си го правихте и колко парички струва?Някакъв режим назначиха ли ви?
Джини селена - не мисля че зехтина и лимоновия сок вредят.Аз също си слагам на салатите.Не се притеснявай за количествата ,с времето ще ги намалиш.А това за плоското коремче сутрин е много приятно нали?
Реге - много съжалявам за детенце.Естествено , че с много любов си ги избирала,от къде ще може да предположиш , че така ще се случи.Всичко им взимаме с мисълта да му се радват и да си го ползват със здраве,но понякога се случват такива неща.И аз ако бях на твое място щях да си порева.Преди време малката направи възпаление на ухото /два пъти/ и се наложи да и пукат тъпанчето на ухото няколко пъти.Процедурата е много болезнена ,а аз и още една сестра я държахме да не мърда.Да не ти казвам колко рев съм му удряла всеки ден докато се оправи и двата пъти.
Софи,Ками,Калида - къде сте момичета?Липсвате ни.

# 354
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Grinning.
Регенце ,важното е ,че всичко е минало благополучно Hug Hug Hug Hug.
Джина, аз също като Юзерчето си слагам зехтин на салатата, понякога лимонов сок, понякога оцет балсамико.
Хайде и аз да се наредя на опашка за информацията относно теста ,който е направила Мина.
Днес нямам никаква идея какво ще ям Thinking.
Закуската е плодова- хрупах едни нектаринки ,ммм....
Някой има ли идейки ,да изплагиатствам ?

# 355
  • Мнения: 533
Добро утро на най-ранобудните Simple Smile
Ами аз вчера съгреших с три сладки, че нещо налягането ми падна здраво и по едно време мислех, че ще припадна в офиса  Shocked Накрая се принудих и кафе да пийна, та се освестих  Peace
Реге, надявам се твоето слънце вече е добре и ти си се успокоила  Hug Нямам деца, но съм гледала едни мъничета и не веднъж съмн изпадала в ужас като има ставаше лошо( едничкото имаше проблем със стомаха на 5 годинки!!!) Та, дано всичко е наред  Praynig
Имам един въпрос: След като повечето то вас мислят, че РХ не е добре да се практикува постоянно, какво бихте ме посъветвали, аз наистина се опитвам да превърна храненето в начин на живот, така че да не варирам постоянно в теглото Whistling Сега пак трябва да взимам силни лекарства заради очите ми, и понеже ми действат отслабващо, не искам после да си ги наваксам с хапването  Whistling
Е, лек и слънчев ден, напък на лошото време хехе   bouquet

# 356
  • Мнения: 2 724
Сладунче, влез в готварския и виж рецептите за разделно хранене.
Те не са педантично разделни, но са достатъчно вкусни .
Ками с години вече се храни така и няма оплаквания.
Спазвай основните правила и си избери неразделен ден, в който да си хапваш любими неща Hug.

# 357
  • Мнения: 392
Сладуне - моя съвет е да превърнеш РХ в свой начин на живот.Но от време на време ,
ако ти се дояде нещо любимо , но не разделно или не здравословно да си го позволяваш.Както казва Алекс да не изпадаш в крайности.Това може да започнеш да го правиш след като достигнеш желаните кг.Така както са постъпили Ками и съпругът и.
Алекс - вчера на обяд бях на пилешко месо +краставица , а за вечеря шаран на скара + зелева салата.Днес за обяд кисело мляко,а за вечеря - чушки с яйца пак със салата.За събота едни чушки с ориз съм замислила,че ще имам повече време.

# 358
  • Мнения: 861
Здравейте, момичета!
 Hug на всички за милите думи! Вечерта като се видяхме Грета вече почти беше забравила какво е преживяла, ама аз не можех пък и докато разказах на всички баби, лели по телефона... Whistling. Тя даже си призна, че заради лидокаина не я е боляло чак толкова  Wink
Днес съм много гладна от сутринта. От вчера въпреки строгата диета днес съм + 900 г  Shocked. Но се надявам това да се дължи на МЦ, който чакам всеки момент, защото друго обяснение нямам. За обяд си нося малко варено пиле.
Сладуне, аз също не съм недоволна от РХ, просто при мен има някои неблагоприятни последствия, когато го наруша и това е всъщност само при въглехидратна храна-хляб предимно. Мен сладкото толкова не ме изкушава (сигурно сладостта си я набавям от огромните количества плодове, които изяждам), макар че и това си позволявам от време навреме. В крайности не изпадам. Аз, например консумирам кафе и алкохол. Затова дали да го превърнеш в свой постоянен режим, зависи от теб, как ти се отразява, как се чувстваш. Пробвай няколко месеца и ще знаеш дали това е твоя режим

# 359
  • Мнения: 1 368
Привет Hug,
днес е грейнало едно слънчице и е петък как да не е щастлив човек. Нищо, че аз утре пак съ на къра... Sad
Вчера ме беше обхванало вдъхновение за готвене, май на всички ни по-често ще се налага през есенните дни. Та заформих едни тиквички със сирена(от Разделните рецепти на Ками) - станаха уф, много вкусни.Добре че, детето не яде тиквички, нямаше да стигнат.1/2 се озърташе за още  #Crazy Опекох си зеленчуци и на скара(лук, патладжан,чушки) за онази моя салата с домати , лук,патлаждан и чушки. А и за капак заформих една "питка" от овесени трици.Откраднах си рецептата от Дюканки-те.
Ох, от тези си описания май огладнях. А за днес не си нося нищо, ще карам на плодчета цял ден. Довечера планувам рибна вечер.

Хубави почивни дни на всички    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт