Събра се весела дружина, с термин АПРИЛ, догодина

  • 11 056
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Здравейте и от мен!
Току що преплувах 500 м свободен стил за да си дойда от работа. help Такъв дъжд се изсипа във Варна, за нула време всичко се покри с вода. Е, сега слънце пече вече

Добре дошли на dimbodi и mimikHug   bouquet Hug Моля дайте точен термин, за да мога да ви включва в списъка на 1-ва страница. По желание може и инфо за възраст и град  Wink

kalli - книгата е наистина много полезна.  Две бременности съм изкарала по нея, знам я кажи речи наизуст, но пак я препрочитам. В началото на всяка седмица съм си написала по две дати - за първата и втората бременност. Сега ще добавя и по трета  Wink. Освен това имам записано и кога съм усетила първите движения и др.подробности. Горещо препоръчвам книгата на всички бъдещи майчета, особено на тези, на които ще им е за първи път. Апропо, текстът на книгата го има и в сайта на бг-мама.


Имате ли предложения за нови полезни линкове, анкети, въпроси и др, които да включим  на първа страница?

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 2 542
Ей, супер! Добре дошли на новите мами и на единствения (за сега) татко.
Сладка мама-ама вие страшен тайминг с твоята приятелка Crazy Супер ще е да бременеете заедно, пък после и децата на една възраст Laughing

# 62
  • Мнения: 410
добре дошли на всички нови мами и единствен татко newsm20.сладка мамарадвам се за твоята приятелка,хайде да се записва при нас.аз съм вечно гладна eat,ама няма как.лек ден от мен  grinning039

# 63
  • Мнения: 235
Здравейте Още не мога да дам точно инфо за нас с бебето. Днес бях на док и има само сак, а на 20.09 ще кажат със сигурност ще го бъде ли. Иначе за тези на които м е лошо-ВОМИТОСХИЛ-капки. Те са на билкова основа и си пише че стават за бременни мами и кърмачки. Аз вече ги взех и съм доволна.

# 64
  • Мнения: 6 713
Привет и мен! Hug

Добре дошли на новите мами и татко (един за сега)  bouquet

koteto7975, ти на каква схема си с утрогестана? Аз го приемам 3 пъти по 2, вагинално. И аз като тебе ям само мляко, сирене и тестени изделия. Притеснявам се, че не мога да ям месо Sick, пък винаги съм яла и то по много. Да не ми падне желязото? newsm78

Aquariel, мерси за съвета. И аз така - хапвам някой плод, солетки, че иначе ми се повдига.

doly_dog, поздравления за напредъка! Сигурна съм, че скоро ще справиш съвсем скоро Wink

Ясмина, само да допълня годините си, че предния път забравих - 26 г. Също, ако ми попадне някой интересен линк, ще го дам.

Приятен ден на всички от мен!

# 65
  • Мнения: 200
А защо пише че е книга 1 ? Има ли и втора част?  Аз вече се навих да си я взема даже мисля да изнудя таткото да ходи да ми я вземе днес още от Славейков Simple Smile Голям студ е тука в тая София, облякла съм се все едно е зима.
Приятен ден и от мен.

# 66
  • Мнения: 3 116
Книга 2 е за бебето до края на първата година доколкото знам Simple Smile

# 67
  • Мнения: 165
лурдес,и аз съм на утрогестан 3пъти по2 само,че ги пия.след последния преглед док ми каза да взимам едното през устата и другото вагинално.на мене ми се вие страшно много свят от тях,но това е когато са през устата.при теб предполагам,че виенето на свят го няма.трябва да ги взимам до 12та седмица.исках и аз да са само вагинално,но ми каза,че повечето изтичало и не се усвоява всичко,и за да облекчим черния дроб /явно вреди/другото да е вагинално.

# 68
  • Мнения: 200
ritka мерси за пояснението Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 335
Здравейте милички! Бая време ме нямаше, но вече се прибрах от почивката (егати почивката - по цял ден на крак Mr. Green). Виждам мнооого много нови майчета, което е супер!!!! Hug Добре дошъл и на бъдещия татко!
Стискам палци на всички момичета с неразположенията да им мине бързо Sick
Кали, видях, че имаш подобрение. Все така вървиш, нали? Как е Калоян? Hug
Да си кажа - ако изключим страха от полетите със самолета, като цяло нямах никакви оплаквания. Скъсах се да ям. Връщането беше кошмарно, защото имаше стачка в метрото и се наложи да мъкна тежък куфар по едни стълби и улици ... Абе ужас! Откакто съм се прибрала обаче нямам никакъв апетит. Въпреки огромните количества храна не съм качила нито грам. Това дали е приемливо ...? Още не съм видяла и сърчице, защото док. е в отпуск до 10-ти септември, та ще има да си потръпвам още в очакване
Прекрасен ден, въпреки гадното време ви желая, сладурки  Hug  bouquet

# 70
  • Мнения: 200
arcana здравей Simple Smile
къде си ходила на почивка? може да нямаш апетит от смяната на климата, ние така като отидохме на море и на другия ден никакъв апетит и после повръщане че чак до сега Sad ама ти си по-напред и може да е само леко неразположение Simple Smile пожелавам ти всичко хубаво и леко бременеене Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте пак от мен Simple Smile

Ле ле колко сте изписали за един ден Simple Smile
На мен днес ми се разказа играта от работа, като последен работен ден, простоооо.... КОШМАР #2gunfire а да не говорим колко ми е лошо Sad

Днес опитах да хапна един дюнер и резултата беше потресаващ /в тоалетната/! гладна съм ама как да ям като от всичко ми се повдига Sad

А освен всичко друго и тек е ад времето! Ясмина и в София се опитва да ни удави, направо не знам как ще се прибирам, а имам 1 час път до вкъщи от офиса Sad

# 72
  • Мнения: 200
doly мила до болка познато чувство да умираш от глад а да ти се гади от всичко  Sick #Crazy
почти от всяка тежка храна и пържено при мен резултата е  Sick
дано да ти мине скоро Praynig
пожелавам ти пълноценна почивка тия дни и да си свежа репичка след това  Party

# 73
  • София
  • Мнения: 289
Мерси много Simple Smile

Дано наистина успея да си почина, защото тия дни ми се спи ужасно Simple Smile
Смятам 4 дена да ги прекарам между леглото, дивана и компа Simple Smile

# 74
  • Мнения: 3 116
почти от всяка тежка храна и пържено при мен резултата е  Sick
дано да ти мине скоро Praynig

При мен е от всяка храна, не тежка, не лека, от всяка Sad

Хайде, още малко остана, ще издържим  Hug

Общи условия

Активация на акаунт