Събра се весела дружина, с термин АПРИЛ, догодина

  • 11 034
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 833
arcana много съжалявам за случилото се.

Писна ми от това гадене. Няма ли края. Досега не съм пила нищо за него. Като ви чета част от вас пият. Чудя се дали да не се обадя на докторката ми и да я питам. Аз чак на 24.09 съм на преглед.

Aприл е толкова далече,но вече тупка сърчицето на малкото човече - и на мен това ми харесва повече.

# 286
  • Мнения: 371

Аз да ви се оплача, май се разболявам  Sad. Чувствам се ужасно цял ден, едвам издържах на работа. И главата вече ще ми се пръсне. Сутринта пих един Парацетамол, цал ден се наливам с чайчета и витамин С, и сега се чудя дали да не изпия още един Парацетамол и да се мушна на топло по юргана  newsm78. Този Парацетамол знаете ли колко може да се пие?
На мен докторката катоя питах какви лекарства може да пия ми каза, че парацетамол мога да пия спокойно (е сигурно не трябва да се прекалява), фервекс и всякакви хапчета за смучене-за гърлото, но най добре според мен е да се обадиш на лекарката преди да започнеш да взимаш лекарства. Завивай се вечер 1countingsheep и се пази  newsm10  love001

# 287
  • Попово
  • Мнения: 687
SLADKA MAMA   късмет   bouquet 

# 288
  • Popovo
  • Мнения: 571
arcana, съжалявам, прегръщам те и след няколко месеца пак в отчетни.
А за темата: Април е толкова далече, но вече тупка сърчицето на малкото човече.

# 289
  • Мнения: 2 751
БЯСНА СЪМ!!!! #Cussing out
Днес най-сетне се наканих да отида да ми вземат кръв.
Първо си изповръщах червата, понеже не бях пила Деган, после едвам се довлачих до поликлиниката. Отивам на регистратурата и ме питат:
Ама тук има бележка само за Васерман? А за СПИН и ХЕпатит?
 И аз й викам: ами, не знам  Thinking
Оказа се, че д-рката ми е дала бележка само за Васерман  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Попитах мога ли да си оставя само урината, а тя ми каза, че нямало бележка и за урина, само направление  #2gunfire
Как да я оставя без бележка?  #2gunfire
Полудях!
Сега трябва да ходя пак, а сутешното ставане без Деган и храна ми е абсолютна мъка  Confused

# 290
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Момичета, с какво заглавие ще е новата тема, "Април е толкова далече, но вече тупка сърчицето на малкото човече" е ОК и според мен.

А иначе около мен всичко е наред и затова не съм се включвала скоро.

Утре съм на лекар за пълни първи изследвания и тъй като ми е кофти като ми взимат кръв от вената, съм взела направление и на нашия татко за изследвания, да сме двамата и той задължително първи. Ама той търпи, какво да прави, златен е.

# 291
  • Мнения: 82
Привет момичета!Нямаше ме за кратко,но днес изпрочетох всичко на един дъх!аrcana гушвам те мила и ти пожелавам скоро пак да си тук,вярвам че ще е така Flowers Four Leaf Clover!Правих си изследвания за токсоплазмоза-сестра ми е мед.сестра взе ми кръв и я занесе в РИОКОЗ каза май,че стрували около 5 лв.-отрицателни са-слава богу newsm10!Утре съм на док.стискайте ми палци да чуем сърчице Heart!Иначе си хапвам не губя апетит ама никак даже и вас ще Ви изям -ам-Ам!! желая хубав ден с много усмивки:sohappy05:

# 292
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Момичета има нова тема. Заповядайте там!  smile3525

# 293
  • Мнения: 370
arcana съжеляваммного миличка!Другите думи вмомента са излишни.Не се отчайвай,защото ние пак те чакаме! Hug Hug Heart Eyes
Кали а ти не се ядосвай,няма смисъл. Hug Hug Hug Heart Eyes

# 294
  • Мнения: 407
Съжалявам за случилото се arcana! smile3518

Общи условия

Активация на акаунт