Събра се весела дружина, с термин АПРИЛ, догодина

  • 11 057
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 289
Вие от кога почнахте с повръщането, защото на мен ми е зле от вчера, но само ми се гади още не съм повърнала, но май натам отиват нещата?

Нещо хич не съм наред от два дни и ми се вие свят и корем ме боли защото и аз съм с обърната матка и сега се въртяла нещо, ми обясни лекарката и просто ми е много зле, неадекватна съм от неделя и просто е ужас все едно не съм аз:(

# 31
  • Мнения: 2 132
ritka при кой ще ходиш в Токуда? Аз разбрах, че там имало и ЖК по ЗК, но само при една лекарка май. Като ходиш на частно плащаш ли за всички изследвания или тези, за които имат сключен договор със ЗК ти ги правят безплатно?

# 32
  • Мнения: 370
Запис и от нас.Онзи ден бяхме на док и засега всичко е наред и растем.Продължавам си Утрогестана и ФК.Иначе нищо интересно все ми се хапват млечни продукти мляко,сирене и т.н.На 11 септември съм на първата Жк и тогава ще ви разказвам повече.Леки и успешен ден на всички от мен! Hug Hug Hug

# 33
  • Мнения: 3 116
Ами на мен ми става все по-лошо, с всеки изминат ден. Обикновенно в следобедните часове гледам да седя на стол и да не мърдам много много, иначе ако се движа се налага да се подпирам. Доколкото четох в 9 седмица, хормона който причинява тези неразположение е в максимални стойности, така че се надявам от другата седмица да започне подобрение  Thinking

В Токуда ще ходя на частна ЖК (имам допълнителна здравна осигуровка към Закрила която покрива както ЖК така и раждането там) при д-р Лазарова  newsm78 Доколкото четох лимита за ЖК към ЗК в Токуда за тази година е изчерпан  Thinking

# 34
  • Мнения: 80
Здравейте и от мен мили мами и честита нова темичка:)

Аз малко се поизгубих, но нищо ново около мен, пардон около нас:)

Всъщност има ново - започнах да повръщам:) редовно, ежедневно и обикновено следобед или вечер. Странно ми е, защото нали с наближаването на третия месец уж намалявали тези симптоми, но явно търпение му е майката:)

Иначе имам страхотен апетит, много ми се готви и правя манджи като невидяла - мъжът ми много ми се радва:) само се чуди как така изяждам повече от него Simple Smile И почна да ме бъзика за дупето, че ми е пораснало, ама то така е по sexy:) Иначе според кантара съм напълняла само 1-2 кила, но незнам, определено изглеждам по пухкава и с огромни цици ... Laughing

Много се радвам, че има неориентирани мами като мен, че много се бях притеснила:)
Но няма страшно, нали сме заедно и ще си помагаме!

Много  Hug

# 35
  • Мнения: 200
ЛУРДЕС аз повръщам от 6 г.с, от два дни не бях повръщала и се радвах че може би е минало, но днес се записах 2 пъти Sad Гледай като ти се гади да хапваш нещо сухо, аз си помагам с обикновени бисквити и на гладно кисела ябълка, само това не връщам.
Вчера се обадих на док за резултатите за вагиналните изследвания (тия които ти правят в началото) и се оказа че имам гъбички Sad Ама то от това пусто море докато стигнем 4-5 пъти спирахме по бензиностанциите за да пишкам и май от там сам хванала нещо нали знаете каква хигиена е. Сега ползвам вагинални капсулки Gyno-Pevaril i Clotrimazol. Док ме увери че няма проблем за бебето ама ми е притеснено от тези капсулките. Някой ползвал ли е досега Гино Певарил-а?

doly_dog не се притеснявай може да си понастинала или нещо стомашно да е само. Кажи как въври с въздържанието?

# 36
  • София
  • Мнения: 289
Ами полагам нечовешки уселия, но добре че ми е лошо в последните 3 дни и съм ги намалила драстично - по 4-5 цигари на ден, което за мен повярвай е ограмен прогрес Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile и съм много щастлива, ако продължавам така до една седмица съм ги спряла Simple Smile
Дано защото в моментите в които не съм чак толкова зле никотиновия глад ме преследва, но смятам че единия никотин не е по-силен от мен Simple Smile
Стискайте палци Simple Smile

# 37
  • Мнения: 200
doly_dog Браво!   bouquet smile3501
Ти си силно момиче! Сигурна съм че ще успееш да ги спреш Simple Smile
Стискам палци и на краката  thumbsup

# 38
  • София
  • Мнения: 289
Даноооо Simple Smile

# 39
  • Мнения: 167
Здравейте мили момичета.

Добре дошли на новите.

Днес съм много щастлива, защото разбрах,че една близка приятелка, с която изгубихме бебетата си по едно и също време този Януари (и двете в 6-ти месец)  е бременна.   newsm44 newsm44 newsm44
Имах някакво вътрешно усещане, че е и и се обадих да я чуя.Понеже трябваше да  ходят в Париж на почивка исках да я разпитам как е минало,а тя ми каза че не са ходили.Направо я попитах дали не са защото е бременна  Laughing.Отговора беше положителен. Термина и е на 19.04.2007 .(и миналия път разликата ни беше около 10 дни.).Днес е била и на видеозон и са видели и чули сърчице. Много се радвам за нея и се моля всичко и с двете ни този път да е наред и с прекрасен финал  baby_neutral

# 40
  • Мнения: 410
ясно ми е вече,че има разлика в прегледите и изследванията,но нищо-важното е всички да сме добре.аз още не повръщам,ама ям като луда.по добре де,защото мразя да повръщам.елчо[добре дошла/b]  bouquet.аз отивам да си спретна някой сандвич Joy.лек ден от мен Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 289
Здравей SLADKA MAMA

Не се познаваме, но ти пожелавам всичко да е наред и при теб и при твойта приятелка Simple Smile
Дано всички ние сме добре и всичко да мине нормално и добре и преди и след раждането Simple Smile

# 42
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Добре дошла Elcho

Безпроблемна бременност и здраво бебе на финала ти желая!


SLADKA MAMA Много се радвам за приятелката ти. Тя дали няма да се запише в нашата дружина, че някак си много самотно стоя на 19 Април?  Thinking



Кой каза "сандвич"?  newsm22 newsm22 newsm22

# 43
  • София
  • Мнения: 289
Аз да се похваля че се подобрявам Simple Smile възвръща ми се вълчия глад и не ми е чак толкова зле Simple Smile
Дано не започне пак ........

# 44
Привет и от ме момичета.Добре дошли на всички нововключили се мами.... и честита нова темичка  Laughing
Чак сега успях да се добера до компютъра и като гладам доста сте поизписали, а това ме радва истински.Да ви се похваля....ходих и аз на лекар и вече сме се захванали здраво... а колкото  по здраво се е захванал бебо толкова мама е по щастлива Grinning
doly_dog и аз ходя засега във Вита.По точно аз и цялото ми семейство ходим там от години.Оперирана сам там така че имам наблюдения.Аз ходя при доктор Иван Цанов.Но цените там са направо уйасни що касаят едно раждане.ЖК се заплаща 450 лева, като ако се наложат допълнителни изследвания те се плащат с 10 % отстъпка.После раждането е 1300 нормално и 1700 секцио.Е влизащ само по чехли там...тоест нищо не носиш но това си е доста крута сума.Незнам дали смяташ там да раждаш но всичко това е безплатно и се поема от ЗК.Така че това са над 2 000 лева хвърлени за нещо дето може да стане и без тях.В Тина Киркова пакета с VIP-услугите струва 900 лв.

Последна редакция: вт, 04 сеп 2007, 16:14 от anima3x

Общи условия

Активация на акаунт