Ориз с кашкавал

  • 10 573
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 272
Мъничка, благодарско за рецептата,  bouquet малката го одобри и още от сега обикаля около тенджерката(а това е мноооооооого рядко явление при нас)

# 46
  • Мнения: 247
Ще го пробвам Simple Smile

Последна редакция: пн, 24 сеп 2007, 09:40 от L е о

# 47
  • Мнения: 721
Мъничка, благодарско за рецептата,  bouquet малката го одобри и още от сега обикаля около тенджерката(а това е мноооооооого рядко явление при нас)

Това само може мноого да ме радва Grinning

# 48
  • Мнения: 4 496
Попаднах на същата рецепта васп."Кулинарен журнал",само че бяха добавени гъби... smile3516

# 49
  • Мнения: 721
Попаднах на същата рецепта васп."Кулинарен журнал",само че бяха добавени гъби... smile3516

 Close рецептата си е напълно измислена от мен. такива списания не си купувам!
тук, в този форум все ще се намери някой да се заяде....пфуууууууууууу

# 50
  • Мнения: 22 867
Попаднах на същата рецепта васп."Кулинарен журнал",само че бяха добавени гъби... smile3516

 Close рецептата си е напълно измислена от мен. такива списания не си купувам!
тук, в този форум все ще се намери някой да се заяде....пфуууууууууууу

Я не се вживявай и не се ядосвай! Важното е, че се получава вкусно, ти даде идеята и толкова момичета я одобриха.   bouquet  bouquet  bouquet

# 51
  • Мнения: 2 726
Дали е от списание или не,няма никакво значение.Важното е да споделяме идеи и опит.Зарибихте ме с тоя ориз,ще го пробвам и аз задължително.
Munichka   bouquet

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
М.м.м.м Мисля да го пробвам

# 53
  • Мнения: 4 496
Попаднах на същата рецепта васп."Кулинарен журнал",само че бяха добавени гъби... smile3516

 Close рецептата си е напълно измислена от мен. такива списания не си купувам!
тук, в този форум все ще се намери някой да се заяде....пфуууууууууууу

Мъничка,аз съм ядосана на списанието!  bouquetТам бяха написани и питките на Карина!

# 54
  • Мнения: 721
Сори, Красим Mr. Green Не бях помисляла за тази страна на нещата - че някой краде идеи от нас. Това само може да покаже колко беден човек е и ние да му се надсмеем! Wink

# 55
  • Мнения: 4 496
Снощи го правих с ей този  ориз,не можах да намеря смесен.Пак се получи.Ако го смеся моя с обикновен-дали ще стане? newsm78

# 56
  • Мнения: 1 190
А подправки?

# 57
  • Мнения: 721
Снощи го правих с ей този  ориз,не можах да намеря смесен.Пак се получи.Ако го смеся моя с обикновен-дали ще стане? newsm78

Много ти е малка снимката, та не мога да видя какъв точно вид си взела, но става доста добре с дългозърнест ориз. Този, който е смесеният го продават в Пикадили, Била, Хит. В зелена кутия е, а вътре е разпределен в 2 пликчета.

Тоничка, може черен пипер и сол, ако обичаш по-солено. Това е!

# 58
  • Мнения: 4 496
Хм,ще го потърся в Пикадили.Дано има! Grinning

# 59
  • Мнения: 393
Комбинацията ориз и маслини е много вкусна, но не бях се сетила да сложа кашкавал   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт