Ориз с кашкавал

  • 10 571
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 721
  Трябва да благодариш на Минушка! Рецептата за ориза с кашкавал и маслини не е моя.
А става ли за основно наяждане или трябва да се комбинира с нещо друго?
Зависи по колко си хапвате. На нас ни стига за основно. Може и за разядка да го приготвяш.

# 31
  • Мнения: 2 126
Munichka,ти ориза запържваш ли го преди да го вариш или го вариш само във вода без мазнина?
Решила съм да го направя тази вечер Laughing

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 576
Munichka извинявай. Нещо съм се объркала. Наистина на теб трябва да благодаря за рецептата.  bouquet

# 33
  • Мнения: 721
Munichka,ти ориза запържваш ли го преди да го вариш или го вариш само във вода без мазнина?
Решила съм да го направя тази вечер Laughing
Не, направо варя. Всъщност много рядко пържа.

ПресиН, не се притеснявай Simple Smile Важното е, че ти е харесало  chef

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 576
ПресиН, не се притеснявай Simple Smile Важното е, че ти е харесало chef
Радвам се, че не се сърдиш. И ако имаш някоя друга подобна рецепта дай я насам. Обичам простите и вкусни неща.

# 35
  • Мнения: 649
Страхотен е този ориз, само че аз слагам царевица вместо маслини и 2-3 с.л. сухо бяло вино за аромат, ако имате и малко пармезан да поръсите.....само внимавайте с количеството  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 4 496
Извинявай,грешка но окото-Минушка--Муничка.  bouquetА ориза го пробвах.Много беше вкусно!Благодаря за рецептата! Hug

# 37
  • Мнения: 721
Извинявай,грешка но окото-Минушка--МуничкаbouquetА ориза го пробвах.Много беше вкусно!Благодаря за рецептата! Hug
Мъничка  Joy Joy Joy как ли не са ме наричали  Sick а с фамилията ми съм имала най-много гаври, но важното е сърцето да е пълно и тумбака сит Crazy

# 38
  • Мнения: 4 496
Общо два пъти те прекръстих! #Silly newsm44
Извинете за спама!.

# 39
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235
Такова нещо като ориз с маслини не ям. Обаче това е страхотно. Тази вечер го спретнах като гарнитура към пилето със сос от топено сирене. Върхът!!!

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Вкусно звучи ще го направя тези дни.  chef

# 41
  • Мнения: 5 362
Снощи го направих - стана страхотен!
Munichka  Hug

# 42
  • Мнения: 4 406
благодаря за идеята!   bouquet

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Направих го тази вечер това оризче стана невероятно само че предварително задуших 1 глава лук и запържих леко ориза.Благодаря за рецептата! Hug

# 44
  • Мнения: 5 001
И аз правя нещо подобно,но не слагам маслини.Слагам в тавичка пласт ориз,поръсвам с чер. пипер след това кашкавала отгоре пак пласт ориз.Отгоре слагам мали парченца масълце и запичам,докато порозовее леекичко;))

Общи условия

Активация на акаунт