Ориз с кашкавал

  • 10 565
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Идеята да се добавят и гъбки ми допадна!

# 61
  • Мнения: 721
Идеята да се добавят и гъбки ми допадна!
А на мен - не! Някак гъби с маслини не ми харесва като комбинация, ама то всеки с вкуса си Crazy

# 62
  • Мнения: 795
Ще се пробва  Hug

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 145
И ние го пробвахме снощи. Резултата приятно ме изненада. Първо става изключително лесно.... и второ много вкусно. Според мен това е един много добър вариант за гарнитура. Направих го точно по рецептата и наистина се получи много добре. Ориза ми беше PANINO   bouquet и   БЛАГОДАРНОСТИ на Munichka

# 64
  • Мнения: 24
Тази вечер и ние ще пробваме от този ориз, че от няколко дни чета чета и така ми се прияде.  Grinning

# 65
  • Мнения: 24
Много вкусно!! Браво!!

# 66
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ееей, ама това е супер лесна рецепта! Браво!   bouquet

# 67
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
E, страхотно звучи и за гарнитура и за основно. Определено ще се пробва. Благодаря ти Munichka за страхотно предложение.  Hug

# 68
  • Мнения: 3 360
Като гарнитура  към наденичките ми довечера ще стане.Благодаря ,Мъничка!  bouquet

# 69
  • Мнения: 721
Като гарнитура  към наденичките ми довечера ще стане.Благодаря ,Мъничка!  bouquet

Ти не си ли режимна, бе моме? Mr. Green

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Знаех си, че тук ще намеря идея за вече сварения си ориз  Crazy Мъжо просто свари повече, едната част направихме с зеленчуци, а другата чака допълнение. та допълнението ще е кашкавалче и маслинки Simple Smile Благодаря за рецептата   bouquet

# 71
  • Мнения: 147
        И аз направих ориза с маслинки и кашкавал. Остана ми малко бял сварен дългозърнест ориз и се сетих за рецептата, която си записах от тук по-рано. Докато го приготвях, мъжът ми обикаляше около мен любопитно Simple Smile и каза, че само ще го пробва и ако не го хареса, аз ще си го ям сама. Но като хапна остана приятно изненадан и се отказа да търси друго за ядене. Laughing Много ни хареса и на двамата!

       Munichka, благодаря за бързата и вкусна рецепта!   bouquet

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 12:36 от Kozunak

# 72
  • Мнения: 22 867
Ето го моят ориз, при всичките ми резерви, доста вкусно се получи. Munichka,   bouquet  bouquet  bouquet


Общи условия

Активация на акаунт