Снощи преживях голям стрес:(

  • 4 459
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте мамита,
снощи преживях голям стрес със синът ми който е на 3 месеца и 10 дни:(
Пиша ви за да ми кажете ,случвало ли се е подобно нещо и с вас,вашите бебета и как може да се предотврати Sad
Всичко беше наред, смееше се цяла вечер,гукаше,мяташе ръчички и крачета.
И стана време за къпане,както всяка вечер.
До като проверявам температурата на водата,таткото взе да го съблича.
В един момент ме извика силно.
Гледам детето цялото червено като наситен червен цвят,не диша,и стиснало юмруци и разперило ръце.
В чудо се видяхме.Не може да се успокои....какво да правим.
И не се успокоява.Решихме да не го къпем и веднага в стаята,голичък го покрихме с одеалото.
Седи и трепери,целият на червени петна.Тръгнахме полека да сложим поне памперса и се повтори същото нещо.Почервеня,не диша..
Явно е получил някаква страхова невроза от събличането ли незнам...
Четох тук че като нещо се захласнат децата ,да им духнеш в лицето да си поемат въздух.
Ох много ми е тежко,има ли за това нещо лек.
Сега ме е страх как ще го преобуя,че се е наакал.Толкова ми е мъчно ,че ще ми се пръсне сърцето. Cry

# 1
  • Мнения: 4 451
Аз не рабрах кога почервенява и не диша? Когато плаче ли?

# 2
  • Мнения: 645
О, миличка! Стрес голям е. На мен подобно нещо не ми се е случвало, но сигурно има някакво обяснение....Стискам палци повече да не се повтаря.....  

# 3
  • Сливен
  • Мнения: 197
На мен ми се е случвало да спре да диша ама когато е паднал и от рев.Тогава съм го удряла (е не силно) за да си поеме въздух и да заплаче,или го обръщам с главата надолу.Това ми е идвало на ума в такъв момент,дали е правилно или не незнам,но при него действат.

# 4
  • Мнения: 1 685
да наистина това е било ужасна вечер-и аз се надявам всичко да се оправи и това да не се повтаря!

# 5
  • Мнения: 2 746
Непременно на лекар, може да му пуснат някакви изследвания.А може и да се е задавило детето, примерно от слюнка и затова да се е случило това.Говори с лекар обаче, не е добре да се повтаря.

# 6
  • София
  • Мнения: 62
Миличка,по-добре го заведи на лекар!

# 7
  • Мнения: 5 393
Не ми се е случвало и наистина звучи страшно.Това,че не диша може да е от захласване, но червенината.....Заведете го на лекар.Успех Hug

# 8
  • Мнения: 7 723
Какво стана? Консултира ли се с педиатъра?

# 9
  • Мнения: 750
Oбади се на лекар! Непременно! И в болницата! Дано да не е сериозно. Ама не чакай повече. Повторило се е. Не чакай.

# 10
  • Мнения: 1 596
Благодаря ви,
четох някъде във форума,че когато събличаш бебето или го обличаш не е хубаво дълго да задържаш дрехите пред очите им,че се плашат.възможно е точно това да е станало Sad
Не е плакал,просто изведнъж млъкна и почервеня целият.

# 11
  • BG
  • Мнения: 2 217
И аз бих те посъветвала да отидеш на лекар и то бързо щом като се е повторило.
Стискам палци бързо да се разбере какво е и да мине!  Praynig

# 12
  • Мнения: 953
Непременно на лекар, може да му пуснат някакви изследвания.А може и да се е задавило детето, примерно от слюнка и затова да се е случило това.Говори с лекар обаче, не е добре да се повтаря.

 Peace

Дано всичко да е наред и да не се повтаря вече това

# 13
  • Мнения: 218
И аз не съм чувала за такова нещо, но ако се беше случило на дъщеря ми щях да я заведа по най-бързия начин до най-близкото спешно отделение. Недей се вързва на такива теории за стряскане от дрехи, още повече при 3 месечно бебе. Confused

# 14
  • Мнения: 3 695
Дано не се повтаря, но задължително се консултирай с педиатъра ви.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт