Снощи преживях голям стрес:(

  • 4 477
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 666
И аз мисля че най-доброто решение да се консултираш с педиатъра. Странното е че почервенява, според мен, след като не плаче. Не вярвам да е страх от дрехи за първи път чувам нещо такова. На мен ми се е случвало бебо да се захласне, но това е когато плаче много.

# 16
  • Мнения: X
Аз не бих се доверила на абсурдната теория, че се плаши от дрешките си, и бих отишла веднага на лекар. Не отлагай!!!

# 17
  • Мнения: 447
Задължително се консултирай с педиатъра ви.На твое място не бих отлагала прегледа, и дано не се повтаря повече случката  Praynig

# 18
  • Мнения: 1 049
Боже, аз ако бях щях веднага да хукна за спешното... не чети разни теории от форума. След като и дишането спира трябва да реагираш веднага, заведи ли го вече на лекар?

# 19
  • Мнения: 865

До като проверявам температурата на водата,таткото взе да го съблича.
В един момент ме извика силно.
Гледам детето цялото червено като наситен червен цвят,не диша,и стиснало юмруци и разперило ръце.




Не разбрах таткото какво обясни,как се е случило,така че детето спряло да диша.Ако бебето го е страх от нещо започва да реве силно и тогава може да се случи да се "захласне" от рев.
Не вярвай на всичко,което четеш във форума. И моето мнение е  щом очевидно си притеснена да потърсиш професионален съвет. Peace

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Според мен незабавно се консултирайте с детски невролог.
Педиатрите са склонни да  недооценяват някои ситуации.
Това, което си описала прилича на пристъп, който не е за пренебрегване.
Виждала съм доста подобни и нещата нямат нищо общо със стес от дрехи или каквито и да било там подобни хрумвания.

Ако искаш, пиши ми ЛС, ще ти дам координати.

# 21
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Моя син беше на 28 дни като спря да диша и махаше с ръчички , но се беше задавил !Като се повтори вече бях си взела направление за София!Диагнозата ни беше ГЕР, но тръгнах ме от Русе с много по страшна!Смятам , че за твое успокоение е по добре да се консултираш с педиатъра!

# 22
  • Мнения: 941
Подкрепям предложенията за консултация със специалист Peace

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Така се случи веднъж с големият ми син, когато беше бебе.
Влязохме в един търговски център и климатика духна товно в лицето му. Малките бебета се шашкат от струята въздух и спират да дишат.
Направо в ужас се видях  Sad . Като излязохме набързо и изплака, чак повърна.

# 24
  • Мнения: 223
Случи ми се като беше бебе,но беше вече заспал..изведнъж се събуди със страшен рев,беше едно гърлено реване,почти не се чуваше рев даже,а един странен звук издаваше,почервеня и посиня...беше кошмарно,даже обърна очите,аз изпаднах в шок,вода му плискахме,духала съм му в лицето и нищо...изведнъж както се събуди,така просто се успокои все едно не се е случвало.Беше ужасно нямам обяснение нито какво беше,важното е че не се случи пак.Дано и на Вас да не Ви се случва Praynig

# 25
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
майче, на тази взраст бебетата не могат да имат страх, защото за да се страхуваш рябва съзнание
Предлагам спешно да отидетет на невролог и да не отлагате, мейдувременно да наблюдавате бебето за други потрепвания  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 2 734
С Мила се е случвало когато беше горе-долу на тази възраст.Връщаше й се храна,ставаше нещо като задавяне,но не кашляше.Само изведнъж почервеняваше цялата,очите й се насълзяваха,вцепеняваше се и започваше да маха с ръчички.Като я вдигнех и гушнех се оправяше все едно нищо не е било.Най-големия ми кошмар беше да не й се случи ако е сама в креватчето и не съм наблизо,имах усещането,че ще се задуши.Мисля,обаче,че природата си знае работата и само на външен вид изглежда страшно,а всъщност бебетата могат и сами да се справят с това.По мое наблюдение върналата се от стомахчето храна ги пари и дразни,затова се вцепеняват така.На моята дъщеря това й се случи 3-4 пъти и около 3-ия месец спря да се случва.
Не съм сигурна дали това,което ти описваш е същото,ако си много притеснена,потърси лекар.

# 27
  • Мнения: 4 451
Помислих, че се е получило при рев. Тичайте на лекар.

# 28
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Ужас!!!
Моят съвет също е да се консултираш с лекар!

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
майче, на тази взраст бебетата не могат да имат страх, защото за да се страхуваш рябва съзнание
Предлагам спешно да отидетет на невролог и да не отлагате, мейдувременно да наблюдавате бебето за други потрепвания  bouquet

Наистина е ужасно това.Заведете детенцето на лекар, той най-добре ще ви помогне.Ние тука само съвети може даваме и да гадаем.Успех и дано всичко е наред  Praynig
Да пишеш как е малкия бебок  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт