Не вярвам, но ме е страх

  • 4 774
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Някои хотелиери правят доста успешен бизнес от легендите за духове. Crossing Arms

# 16
# 17
  • Мнения: 6 904
Виж видеото Simple Smile И аз не вярвам особено, но ако имам възможност да се уверя с очите си определено бих била любопитна.

# 18
  • Мнения: 2 550
е, айде сега...един призрак ли те плаши
я виж колко е добър, и лампи пали
току виж и закуска ви донесе в леглото  Laughing

# 19
  • Мнения: 1 277
И на мен това с духа, който светва лампи, ми звучи като измислица. Възможно е бившият наемател да се опитва да те откаже, защото примерно негови близки или приятели  също искат да наемат къщата.

# 20
  • Мнения: 2 492

Спуки ... сега чувам токчета в коридора , дали някоя колежка не е вампирясала и не идва да ме изпапка .  Shocked

# 21
  • Мнения: 560
Аз първо да перна един тъп въпрос-ти къде живееш?В САЩ ли? smile3506
Защото ако е така веднага ще ти кажа,че за мен американците са психо-параноици-при тях вечно духове,НЛО,апокалпсиси.......това е от ходенето на психоаналитик.Нормалните хора не ходят на психоаналитик,а споделят с приятели и роднини,карат се,бият се и други такива ганьовски хубави работки.

# 22
  • Мнения: 14 490
а кой град е sin city Embarassed ? а ето тук http://www.cbs.com/primetime/ghost_whisperer/love_on_campus/map/ има нещо като списъче за местата които хонтед в щатите, май е само за училища, ама разгледай  Grinning

# 23
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Хич не ми се вярва тая история... Joy

# 24
  • Мнения: 28
И на мен това с духа, който светва лампи, ми звучи като измислица. Възможно е бившият наемател да се опитва да те откаже, защото примерно негови близки или приятели  също искат да наемат къщата.

точно! знам и за други случаи,в които се измислят страшни истории с цел да се откажеш от къща, апартамент и т.н...това с призраците е изтъркано....склонна съм да вярвам,че има и други кандидати и затова този си съчинява....иначе аз лично бих изгледала видеото и бих желала лично да видя духа на стола!

# 25
# 26
  • Мнения: 4 733
 Щом е безобиден стареца, какъв е проблема?! Аз вярвам в такива неща.

# 27
  • Мнения: 8 999
Не мога да си представя нещо по-приятно от това да си имаш домашен дух, особено ако пали лампата, когато го помолиш. Може да се тренира и за други дейности - мисля, че с добро отношение и постоянство той би могъл да се превърне в безценен помощник в домакинството.

# 28
  • Мнения: 4 585



Диане, в колко часа трябвяше дя си вземеш хапчетата.

# 29
  • Мнения: 1 169
Цитат
Аз първо да перна един тъп въпрос-ти къде живееш?В САЩ ли? smile3506
Защото ако е така веднага ще ти кажа,че за мен американците са психо-параноици-при тях вечно духове,НЛО,апокалпсиси.......това е от ходенето на психоаналитик.Нормалните хора не ходят на психоаналитик,а споделят с приятели и роднини,карат се,бият се и други такива ганьовски хубави работки.

На въпроса ти: "Да"

Да имаш право, но това не важи за всички. Всяко стадо има и мърша. Америка е създадена от имигранти така, че те са американци по душа. Не ми харесват такива определения, защото срещнах прекрасни хора, които са мои добри приятели и в никакъв случай не мога да ги нарека психо, но това е друга тема.

Мома Катерина ? и от мен: Ти живяла ли си в САЩ?

Общи условия

Активация на акаунт