Не вярвам, но ме е страх

  • 4 785
  • 71
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 476
Никога не съм вярвала на такива нещо, но... Когато се преместихме да живеем тук наехме една много приятна къща - просторна, чиста. Дух не сме виждали там, но пък някаво тегаво усещане имаше постоянно. Не съм се чувствала на други места по този начин. Усещаше го и мъжът ми. Нощем беше много неприятно с цялото пукане, цъкане и пр. Оглеждахме се като подплашени зайци в тази къща, а и двамата сме уж разумни хора, които не вярват в подобни неща. И до днес нямам обяснение какво не беше наред там, но пак казвам, че много неприятно и зловещо беше усещането. От това, където ти настръхват косъмчетата на врата. Много се радвах, когато се махнахме от там.

# 31
  • Мнения: 3 835
Стар и услужлив дух, много интересно. Не може ли преди да наемеш къщата, да ти дадат възможност да се поразходиш из нея, да поразгледаш, да останеш малко сама там. Ако има нещо нередно в нея, ще усетиш.
Не знам, хем ми е смешно, ама от друга страна, да живея с дух. Не, благодаря, сама ще си светвам лампата. Нямам желание някой да ми седи зад гърба и да се прави, че го няма. Joy

# 32
  • Мнения: 966
Ako pyshi i varshi domakinska rabota molq dai adresa  Grinning Grinning Grinning.

# 33
  • Мнения: 3 835

Ако пуши ли, е защо ти е пушещ дух? hahaha

# 34
  • Мнения: 966

Ако пуши ли, е защо ти е пушещ дух? hahaha

Mi da ne mi e sky4no kato si pysha sama moje i po biri4ka da piinem Hug.

# 35
  • Мнения: 3 835

Ако пуши ли, е защо ти е пушещ дух? hahaha

Mi da ne mi e sky4no kato si pysha sama moje i po biri4ka da piinem Hug.

Айдеее, че и клюките докато избистрите. Mr. Green Таласъми ООД!

# 36
  • Мнения: 966

Ако пуши ли, е защо ти е пушещ дух? hahaha

Mi da ne mi e sky4no kato si pysha sama moje i po biri4ka da piinem Hug.

Айдеее, че и клюките докато избистрите. Mr. Green Таласъми ООД!
Mdaaaaaaaam Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 37
  • Мнения: 1 731
Правилно си решила да избистриш ситуацията и аз не бих се спряла от приказките на някой си там.Де да го знам каква му е целта? newsm78По-добре лично да се убедя .Не че няма да ме е страх ама око да види ... Thinking
Да живее любопитството! Joy

# 38
  • Мнения: 4 451
Аз пък съм страхлива. Crossing Arms Духове не ща!

# 39
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
 LaughingОпределено на твоя съсед не му е чиста работата или е обикновен шезофреник-този тип заболяване едва ли би го усетила от среща на улицата-не му се връзвай. Joy

# 40
  • Мнения: 2 257
Хо, хо, това ми напомня на едно преживяване преди години. Служебно бяхме в Канада и отседнахме последната нощ в един обладан от духове ХОТЕЛ, на остров Виктория, Бритиш Кълъмбия. Всички, включително персоналът, ни предупредиха, че има духове и да не се шашкаме. Laughing Даже нощем се виждала някаква жена, която навремето паднала от не знам си къде си от покрива и по тъмни доби излизала бялата и сянка, да се разхожда между едни парапети на покрива. Crazy Това беше всъщност старинен замък, супер готин и страховит, превърнат в луксозен хотел, леко смразяващ с вътрешната си архитектура, тежките мебели, завеси и портретите на загадъчно усмихнати персони от едно време. Оставихме си багажа и, излишно да спомена, забихме в бара на хотела, да подпием, за кураж. Питиетата обаче, не вървяха (страх!, много беше тъмен, гаден и подтискащ бара, имаше нещо като гилотина вътре, факли и т.н.) и си бихме дузпата към околнитв барове, вън от хотела. Не знам колко сме пили, но си спомням, че вечерта завърши бурно с много готини местни младежи, много алкохол, по малко от всичко и по много шубе. Бели сенки не видяхме, портретите не се раздвижиха, пердетата не се помръднаха и стъпки в коридора и по стаите нема. А може просто и добре да се бяхме подредили.... Drunk, защото изтрезняхме чак като се прибирахме, летейки над американско.

# 41
  • Мнения: 1 216
Никога не съм вярвала на такива нещо, но... Когато се преместихме да живеем тук наехме една много приятна къща - просторна, чиста. Дух не сме виждали там, но пък някаво тегаво усещане имаше постоянно. Не съм се чувствала на други места по този начин. Усещаше го и мъжът ми. Нощем беше много неприятно с цялото пукане, цъкане и пр. Оглеждахме се като подплашени зайци в тази къща, а и двамата сме уж разумни хора, които не вярват в подобни неща. И до днес нямам обяснение какво не беше наред там, но пак казвам, че много неприятно и зловещо беше усещането. От това, където ти настръхват косъмчетата на врата. Много се радвах, когато се махнахме от там.
Много зависи къде сте живели преди това. Големите и празни пространства винаги стряскат в началото.
Когато се преместихме от апартамента в къщата ни с мен беше същата работа. От оживено и шумно място отидохме в тих район, където всичко живо в 8 е заспало. По принцип не съм пъзлива, но първите седмици слизах в мазата само когато мъжът ми е вкъщи. Една вечер имаше буря и спря тока, чувам някакви шумове, събуждам мъжа ми, мислех, че са влезли крадци. Три пъти се заключвах отвън посред зима, двата пъти с малката на ръце, веднъж бебето остана вътре и издрапах през верандата като домъкнах стари шкафове, на които да стъпя и добре, че балконската врата не беше заключена. Отделно имах разни тъпи внушения, защото предните собственици бяха фалирали и банката продаде къщата на нас. Сега вече съм свикнала. Grinning

# 42
  • usa
  • Мнения: 2 113
Хо, хо, това ми напомня на едно преживяване преди години.
...
 Бели сенки не видяхме, портретите не се раздвижиха, пердетата не се помръднаха и стъпки в коридора и по стаите нема. А може просто и добре да се бяхме подредили.... Drunk, защото изтрезняхме чак като се прибирахме, летейки над американско.

ши мъ прощаваш, ама това не е никаква случка с духове, а най-обикновена пиянска история... кажи сега какви шишета ми до преди малко? какво имаше в тях преди да се наложи да ги миеш?

# 43
  • Мнения: 2 257
Хо, хо, това ми напомня на едно преживяване преди години.
...
 Бели сенки не видяхме, портретите не се раздвижиха, пердетата не се помръднаха и стъпки в коридора и по стаите нема. А може просто и добре да се бяхме подредили.... Drunk, защото изтрезняхме чак като се прибирахме, летейки над американско.

ши мъ прощаваш, ама това не е никаква случка с духове, а най-обикновена пиянска история... кажи сега какви шишета ми до преди малко? какво имаше в тях преди да се наложи да ги миеш?

Хъ, хъ, съвсем невинни шишета, от формула, обещавам!
Няма сега да спамим темата, ела ми на американска територия. Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 169
Седя си отвън  smile3546 и се взирам в "духовитата" къща, но... нищо. Нито щора помръдва, нито лампи светят, обаче нещо не ми стиска да отида и да погледна. Спира ме и факта, че съм заобиколена с баби и дядовци дето веднага ще се обадят на полицията, пък после върви обяснявай, че дух си търсил  Laughing.
Другото е че търся доброволец да дойде с мен, защото я си представете, че видя духчо?! Като ви разказвам след това ще ме помислите за луда, ааа не. Ей тук ще си седя и ще чакам да се покаже на прозореца (как бързо тичам, ако знаете духчо няма да успее да ме види ще съм се залостила добре Mr. Green).
Най- големият майтап момичета е, че казах на комшийката тая жена взе, че фрикна аут. Тя ще разузнае всичко в детайли и сега вече целия квартал ще знае (ха ха знам аз на кой да кажа smile3508).

Общи условия

Активация на акаунт