Разделно хранене-част 15

  • 12 069
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 861
Слушайте сега за лунуването (съжалявам, че със закъснение отговарям, но бях извън офиса)-докато трае съответната фаза на луната 24 часа не се яде нищо-само вода и евентуално фрешове, т.е. от днес 22,45 до утре 22,45 - глад. Някои спазват 3 дневен режим - това означава 24 часа преди да започне и 24 часа след като завърши фазата на луната-караш на някакъв много лек режим, например плодове или течности. Така може да свалиш и 3 кг. Естествено само вода, ама пак си е от полза. Аз например мисля днес да ям ябълки, утре нищо, в други ден пак ябълки. Обаче това е само замисъл  Wink, дали ще го осъществя  Flushed...

# 16
  • Мнения: 533
Привет-мривет Grinning
Честита ни подновена темичка! Да благодарим дружно на Ками  Hug
При мен разделното хранене продължава, само дето ме е страх да се кача на кантара, дрехите са ми по-свободни, усещам промяната, но...засега мисля, че най-вече лунуването ще даде резултат:)
Та.. Мади, лунната диета започва от днес, най-добре да си цял ден на много леки храни, салатка, плодове,
в 22:45 настъпва пълнолуние и 24 часа караш на чайчета и др течности, после пак леки храни и после разделно. При намаляваща фаза на луната можеш да се отървеш доста по-лесно от килцата, гаранция!!!  Hug
Хубав ден   bouquet

# 17
  • Мнения: 861
Смятах да ви споделям опасенията си дали всичко с Калида и семейството й е наред  Praynig. Наистина много се радвам, че очевидно е така, след като последно е писала на 24.09. Но това означава, че има време за форума, а не й се пише при нас  Sad Thinking. Не вярвам, обаче да сме я обидили. Та нали всички я харесват?!  Tired Face

# 18
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
Ками   bouquet за темата - кратко, точно и ясно .
РеГе  Hug за скарването  Wink

Аз не съм привърженик на лунуването - просто моят организъм не го понася - вие ми се свят и само за храна мисля . В тези дни намалявам храната като количество , увеличавам броя на храненията и пия повече вода от обикновено .


# 19
  • Мнения: 1 227
Леле, това лунуване ми звучи доста страшно. Нямам идея дали ще издържа на глад, но ще се пробвам...

Реге, всички се чудим защо Калида ни изостави. Може пък да реши отново да пише при нас...

# 20
  • София
  • Мнения: 900
Я бързо един ЗАПИС и от най-сериозната  Joy Joy Joy

Как сте момичета  Hug Hug Hug
Обещавам да си домъкна изследванията
и да ви опиша "кво е тва"  Wink
Нещо се разпилявам и все не ми достига времето  Sad

Целувки на всички  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 368
Здравейте милички Hug,
 честита ни нова темичка и повече усмивки и настроение в нея !
Аз да си кажа и моето становище за лунуването - правя го вече три пъти - все  успешно. Не смъквам много в кг., но аз се радвам повече на ефекта "ПРЕЧИСТВАНЕ", които със сигурност го има при едно такова гладуване. Иначе аз през деня , когато е същинската фаза на луната карам само на вода, по някое кафе пийвам и чайче с мед. Само в краен случай пия фреш или айрян(ако ми падне много кръвното). А дните преди и след фазата карам на плодове и салатки. Определено съм доволна от себе си, а и волята си калявам така, или ината, знам ли. Thinking

Много целувки на всички! И се радвам,че пак редиците ни се запълват! newsm51

# 22
  • Мнения: 686
И аз да се запиша.
Напоследък не ми остава много време за писане ,но редовно ви чета.

# 23
  • Мнения: 4 370
Доста интересна тема! Не знаех че след всяка храна не трябва да ям определен период от време!

# 24
  • Мнения: 392
Добро утро момичета!
Да ви се оплача във вторник бях на родителска среща и ми казаха ,че от 15 октомври започват ремонт на градината и децата остават в къщи.Не било сигурно ,но ако не сега след няколко седмици.Вчера съобщих на работата и уж няма проблем да изляза в отпуска за месец и половина ама ... Единственото хубаво е ,че ще имам време за спорт.Нещо в последно време не ми се готви и хапвам нещо готово със салата.Вчера на обяд кашкавал+салата,а за днес топено сирене + салата от печени чушки .Плодове - грозде и ябълки.Като си остана в къщи и за готвене ще имам време.

# 25
  • Мнения: 306
Момичета много съм отчаяна и са ми "потънали гемиите". От две седмици не съм мраднала нито грамче надолу, ама нито грамче. Най-големият кошмар е от вчера сутринта, когато видях, че даже съм качила половин кило отгоре. Не знам къде греша. Изобщо не съм прегрешавала, не ям никакво сладко, даже мед, сладоледи, газирано и прочие. Спрях да пия кафе, защото го пиех с мляко. Не ям никакъв бял хляб, само Бонус. Вафли, шоколади и прочие даже ги забравих как изглеждат. Не съм си позволявала даже сушени плодове, понеже са доста сладки а и не знам тези дето ги продават по магазините с какво ги обработват и дали вече стават разделни. Не ям и никакви ядки. Иначе плодовете не ги ограничавам, защото много ги обичам. Ям всички плодове, без банани, защото те са с доста високо съдържание на въгл. Е от гроздето не мога да се откажа. Много го обичам. Иначе като ям не ограничавам количеството на продуктите. Не че се тъпча, но ям колкото ми се яде. Вчера например- до обяд нищо, за обяд - бобена чорбичка със салата от зеле, вечеря - няколко филийки Бонус с масло и зелена салата. И въпреки всичко днес бях с половин кило отгоре, като се качих сутринта на кантара. Иде ми да се гръмна!!!
        Стриктно спазвам интервалите между храненията.
        На всичкото отгоре и въртя велоергометъра всеки ден или по един час или ако нямам време поне по половин.
        Къде греша????
        Това което мога да се сетя е следното:
1/ не пия много вода - абе не мога, насила се наливам направо.
2/ ям много плодове - нали имат много захар, ама те са направо дар божи и как да се лиша от тях. иначе си ги ям строго отделно от всичко друго.
3/ в салатите слагам лимон - поне не е оцет, и не знам като ги комбинирам с хляб например дали става много разделно. Ама иначе пък с какво да я подправя салатата.
4/ когато готвя месо  използвам мазнина - знам че е разделно без мазнина, но аз се опитвам са слагам минималното количество. Не може всеки път да го ядем на скара.
        Какво мислите??? Нуждая се от мнения и съвети!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 787
Джини,не се отчайвай толкова бързо,миличка HugДай време на организма си да свикне с този режим на хранене и тогава чакай резултатите.И ще те посъветвам,докато наистина не почувстваш,че си свикнала с РХ,следвай колкото се може по-стриктно режима.
Като цяло храненето ти е много добро Wink.
А с обиколките как си?Дрешките не стават ли широки?Понякога дори и да няма сваляне на кг.,обиколките намаляват  Wink
Успех и по-оптимистично гледай на нещата Hug

# 27
  • Мнения: 306
Ами не съм забелязала дрешките ми да са станали по-широки. Преди години когато родих дъщеря си и бях доста напълняла /тогава се запознах с РХ/ успях за 1 месец да сваля 5 кг. с РХ и то без да спортувам. Сега не знам защо се получава така - или е защото годинките ми вече са повече и метаболизмът се е забавил или защото някакси организмът се е настроил  и си пази калориите.

# 28
  • Мнения: 1 227
Джини, не се вторачвай толкова в кантара. Спазвай си рх и гледай ти да се чувстваш добре. Може би този път тялото ти има нужда от повечко време за да реагира. А това с отчаянието и гърменето, просто го забрави Hug

Ками, радвам се, че си тук ама нищо не казваш. Как сте. Калоян ходи ли на градина или стачкува Hug

Аз днес се пречиствам с лунуване. Невероятно, на факт - аз гладувам. Не знам дали ще издържа, за сега се справям. Ако се изложа, ще си призная.

Целувки на всички и много слънчев ден

# 29
  • Мнения: 3 372
Добро утро  bouquet
Вчера се справих добре с РХ, без прегрешения Party Надявам се и днес и в следващите дни да е така Crazy Кантара показа малко по-малко от онзи ден Grinning Няма да лунувам, защото ако прегладнея и после ям всичко, което ми е пред очите #Crazy По-добре да си ям разделно и ще сваля 7-те килограма дето съм ги намислила Peace Вярвам, че ще успея да достигна до целта си Peace

Общи условия

Активация на акаунт