Коремчетата веч растат и през Април бебенцата ще се появят

  • 11 396
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 200
doly_dog и аз съм на 14.04.2008 Stuck Out Tongue
kalli нацяло съм объркана, ама като отида на следващия преглед се надявам да гледаме повече неща, може доки да иска да изчака да съм към 16-та седмица за да огледа бебока и аз незнам вече. А за пол не е ствало въпрос въобще ама аз тогава бях и в 12та седмица.

# 256
  • Мнения: 2 751
А за пол не е ствало въпрос въобще ама аз тогава бях и в 12та седмица.
За пол ти е било раничко  Grinning

# 257
  • Мнения: 200
Да и затова се надявам следващият път да огледаме всичко по-подробно Simple Smile Лекарят ми е много добър и му имам пълно доверие затова и не се шашкам много.
 Момичета мисля си дали следващата седмица да не отида до "Фемина" с таткото под ръка и да минеме на едно 4д ехографче, да си го огледаме хубаво бебока и да видя дали мърда вече че това най-много искам да видя. А пък ако ни направят и дискче ще е супер. Вие ходили ли сте на таквоз чудо?!

# 258
  • Мнения: 2 751
Аз във Фемина мисля да правя ФМ. Но в 20та седмица.

# 259
  • Мнения: 139
Ами на мен пък навсякъде ми казват един и същи термин-22 април, макар че бебчо е по -големичък по размери и тя се чудеше дали не е по-възрастен! не се притеснявай,че ти казват различни термини- ако цикълът ти е нередовен или по-къс-25 дни или нещо подобно,разминаването е съвсем нормално! Hug

# 260
  • Мнения: 139
А относно пола-не мисля,че е рано- на мен ми го казаха сега-в 12 седмица! Просто с по-добра техника и ако бебо застане подходящо може да се каже полът Naughty

# 261
  • Мнения: 200
Да де ама не е много сигурно защото е много рано, може после да се окаже друг. В такъв смисъл. Даже много често до края на бременността се бърка пола на бебето и после ХОП изненада, стаята ще я пребоядисваме от синьо в розово :p

# 262
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз искам да ви попитам на някоя от вас предписвали ли са и вагинални таблетки без да и взимат проба за изследване(за течение става въпрос)?Защото имам течение от доста време,казах на лекарката и последния път,когато бях на преглед ми предписа вагинални таблетки,но каза да изчакам да вляза в 14 седмица и тогава да ги слагам.Но не ми е вземала проба,каза че това течение било нормално. newsm78

# 263
  • Мнения: 2 751
Аз искам да ви попитам на някоя от вас предписвали ли са и вагинални таблетки без да и взимат проба за изследване(за течение става въпрос)?Защото имам течение от доста време,казах на лекарката и последния път,когато бях на преглед ми предписа вагинални таблетки,но каза да изчакам да вляза в 14 седмица и тогава да ги слагам.Но не ми е вземала проба,каза че това течение било нормално. newsm78
Не бих се съгласила да слагам ваг. таблетки без микробиология.
Аз с Калоян имах страшно течение, но не съм слагала нищо, понеже микробиологията беше чиста.
Ако нищо ти няма, защо да слагаш таблетки? newsm78

# 264
  • Мнения: 121
Със сегашната резолюция на УЗ след 16 седмица могат да ти кажат без съмнение пола. И при мен се видя в 12. Ако е момче и се види нещо - много малка е вероятността да се окаже нещо друго Simple Smile
След нух. транслуценция и кръвния скриниг в 12 г.с., смятам да намина на подробен УЗ в 16 г.с, докато съм в БГ. В едно мое списание четох, че кръвния скрининг в 12г.с е изместил БХС в 16-19г.с и по тази причина не смятам да правя БХС тогава.
Все още мога да спя по корем  Simple Smile но като си гледам профила в огледалото май няма да продължи дълго  Laughing
Все още ми е леко лошо, но не е като преди.
eva_merry, и аз имам течение и ми предписаха от раз някакви вагинални таблетки и след като прочетох, че се прилагат само ако няма друг начин при бременни и не със си ги слагала. Ще ходя на второ мнение:)

# 265
  • Мнения: 200
И аз имам бяло течение, понякога бяло понякога жълто, понякога с леко парене, но няма сърбеж или болка. Незнам дали да званя на доки да го питам?

# 266
  • Мнения: 2 751
И аз имам бяло течение, понякога бяло понякога жълто, понякога с леко парене, но няма сърбеж или болка. Незнам дали да званя на доки да го питам?
Щом е леко жълто и пари, питай да ти вземат една МБ.

# 267
  • Мнения: 371
Здравейте и от мен  Hug Аз утре съм на лекар и вече нямам търпение, че отдавна не съм виждала бебо  Grinning А за течението и аз го имам и май ще трябва утре да кажа на доки  Rolling Eyes

# 268
  • Мнения: 139
Ами бих препоръчала на всички с течение да отидат да им вземат влагалищен секретр тъй като бременността създава подходяща среда за бактерии и гъбички! на мен ми изолираха ентерококус фекалис и много мами се оплакват от различни видове бактерии! Хубаво е да се види точно какво е!

# 269
  • Мнения: 139
Нормално ли е да ме болят яйчниците Thinking

Общи условия

Активация на акаунт