Коремчетата веч растат и през Април бебенцата ще се появят

  • 11 383
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 751
reiana, пускай всичко в един постинг, защото така много бъзо се запълва темата, която е с ограничение от 15 стр.  Peace
Мен яйчници не ме болят, само корема

# 271
  • Мнения: 410
днес най-накрая видяхме бебчо след 6 седмци раздяла newsm44.всичко е наред-отговаря си на седмиците.неможахме да видим пола-бебето се въртеше като лудо-едвам го снимахме.лек ден за сега

# 272
  • Мнения: 139
Работите ли още или вече не! Не знам как е по-добре за бебчо newsm78

# 273
  • Мнения: 3 116
Работя и ще работя почти до последно  Thinking

# 274
  • София
  • Мнения: 289
И аз си работя и няма никакъв проблем за сега. Надявам се и в бъдеще да нямам проблеми, но и аз смятам да си работя до последно. После ще имам достатъчно време да си седя вкъщи, пък и ако се заседя от сега си представям какъв слон ще стана и сигурно ще изкукуригам Simple Smile

# 275
  • Мнения: 371
Ох а аз не работех преди да забременея и тъкмо бях почнала да си търся работа, защото се побърквах в къщи и забременях и сега продължавам да си стоя тук и е направо ужасно. Според мен, ако работата не ви натоварва и се чувствате добре е по хубаво за вас и за бебчето да си работите, особенно сега когато идва зима и времето няма да е подходящо за разходки

# 276
  • София
  • Мнения: 289
Да, напълно съм съгласна с теб. Пък и след като нямам проблем да работя, заплата няма да ми е излишна Simple Smile

# 277
  • Мнения: 97
На мен пък изобщо не ми се работи  Crossing Arms
По-скоро ми е писнало от прекосяването на София по два пъти на ден.  Sad
С нетърпение чакам да си остана в къщи, изобщо не се застоявам, винаги има какво да правя. Аз смятам да работя до Коледа.
За съжаление ми се вижда много далече още. Sad

ПС: Мисля да ходя на гимнастика за бременни като си остана в къщи.

# 278
  • Мнения: 200
Сетих се заглавие за нова темичка "Чакаме нашето мъниче да ни поздрави с ритниче"
или "Чакаме нашето априлско мъниче да ни поздрави с ритниче''[/b]

Последна редакция: вт, 09 окт 2007, 19:11 от Aquariel

# 279
  • Мнения: 371
харесва ми твоето предложение за заглавие Aquariel  newsm10

# 280
  • Мнения: 2 751
ХАресва ми заглавието.

Аз ще работя докато родя.
Мисля, че ще ме вербуват и после да продължа (мога откъщи), но мисля докато си взимам 9те месеца майчинство, да си почивам.  Peace

# 281
  • Мнения: 70
Aquariel, страхотно заглавие, гласувам за него с 2 ръце  Simple Smile

И аз мисля да си работя до последно, поне докато мога и се чувствам добре де. Защото иначе сама в къщи ще се побъркам.

А за спането, опитвам се да спя повече настрани, но вече няколко нощи се събуждам и се хващам, че спя по корем, но леко настрани де, не в типичната за мен поза като жабче. Бях чела някъде, че не било проблем, бебето само ще си покаже, че така не му е удобно и с ритник ще ни подскаже да се обърнем.

# 282
  • Мнения: 371
И аз спя така по корем, но леко настрани, защото ако легна както преди обичах да спя и не се чувствам удобно, не че имам корем да ми пречи може би си внушавам и затова се получава така  Grinning

# 283
  • Мнения: 165
"Чакаме нашето априлско мъниче да ни поздрави с ритниче"
 Peace
аз спрях работа и сега ще полудея от тъпотия.

# 284
  • Мнения: 60
Здравейте, момичета.
днес чувствам супер злеее  Sick
не ми е лошо , но ми е толкова отпаднало...
имам температура - 37 градуса,което знам че е най-гадната температура  Sad
т.е. може да имам някакво възпаление, което си е в организма ми, което много ме плаши...
можете ли да дадете вашето мнение - дали е нормално да вдигам темп? според мен не е...
утре съм на док и ще видя малко Бебе как се развива, стискайте палци всичко да е ок - плацентата да ми се  е залепила, и хематома да е изчезнал... Sad
не знам - хем ме е страх от това какво Може да ми каже док, хем се вълнувам и се радвам , че може да е нещо добро... а и мъжът ми за първи път ще види малкия човек как подскача в корема ми - предполагам че емоцията ще е неописуема за него, както за мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт