Режим на Пиер Дюкан - 36 част

  • 24 847
  • 676
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 911
Ралче, Дези,

Не искам да си натрапвам мнението, но е ужасно  усещането да си говорите на различни езици с половинките, защото очакваме да сме на една вълна. Но има и такива моменти. Вероятно има причина извън вас, която ги напряга, а вие сте улучили точно момента, когато те не са могли да откликната на вашите чувства. Не ги съдете жестоко. Казвам го от позицията на моя 12 годишен брак, който има моменти на спадове и върхове, но сме заедно и се подкрепяме в трудностите.
Често правя компромиси, но и понякога си мисля, че няма смисъл, но точно тогава следва нещо приятно и забравям за лошото и прощавам. Сигурно и той мисли така щом сме заедно.

# 661
  • София
  • Мнения: 2 613
Благодаря, момичета за топлите думи  bouquet Heart Eyes
Ще се оправим няма къде да ходим, ама ме е яд, когато ей-така от инат се скараме, аз съм инат, ама и той е инат Mr. Green
Еи-сега в офиса дойде детенцето на колежката, на две годинки, момиченце, аз се разтопих Crazy
Рзцелувах го, то , милото се чуди, какво става hahaha
Някой ден моето собствено дете няма да оцелее от моите прегръдки, сигурно няма да го оставя да подиша, даже и 5 минути Mr. Green

# 662
  • Мнения: 980
А аз от моя скромен 13 годишен опит ( ужасс кога станаха толкова  #Crazy) смятам ,че ако има компромиси, да са по-малко от нас ! За мъжете повечко гърч..хич не ги жалете !!!  Joy  Joy  Joy

# 663
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Момичета, където кажете там ще се срещнем. Аз нямам претеннции, само ако може да има за всеки случай пространство за деца, че с тази стачка мъжа ми може да се наложи да остане в София. А днес вече май няма за кога, а и бяхте ангажирани, казвайте за утре.

# 664
  • Мнения: 3 202
Кри! Нямам грам време.............да му се невиди...
Целувки  smile3519

# 665
  • в семейството
  • Мнения: 404
Хм, ама и мойте нали ви писах, че от както съм Дюканка сякаш апетита им се удвои. Въобще не се съобразяват с мен.... Crossing Arms Ама ще видят те  #2gunfire. Айде детето да кажем не се сеща, ама мъжо... #2gunfire, че даже снощи си купи и зрънчото но Lotto  (а пък аз много го обичам  Sad).
ral4e:) , dezire_s и аз да кажа от гледната точка на моя почти 13  #Crazy годишен брак: трябва да не задържате дълго в себе си неприятните усещания и да махнете с ръка и да забравите разправиите. По-важно е точно в този момент да се сетите за това какво най- много ви харесва в "половинката" и дали то не е по-важно и по-стойностно.  А бе с две думи : за дреболии не си струва   Peace

# 666
  • Мнения: 1 241
А аз от моя скромен 13 годишен опит ( ужасс кога станаха толкова  #Crazy) смятам ,че ако има компромиси, да са по-малко от нас ! За мъжете повечко гърч..хич не ги жалете !!!  Joy  Joy  Joy
Peace
аз имам само 1 годинка опит в семейният живот, но съм сирурна, че ако често оставяме да им се размине, ще ни се качат на главата
няма да има вече целувки за лека нощ, букети, подаръци, за нас ще останат само плащането на сметки, пазаруване и домакинска работа
работата е там, че една жена винаги може да изкара мъжа виновен, даже и да не е, защо да не се възползваме  Laughing

Вещи, и утре съм свободна, аз в Тракия знам само Тони-то, от по-семейните заведения, ако мислите че е подходящо

# 667
  • Мнения: 980
А аз от моя скромен 13 годишен опит ( ужасс кога станаха толкова  #Crazy) смятам ,че ако има компромиси, да са по-малко от нас ! За мъжете повечко гърч..хич не ги жалете !!!  Joy  Joy  Joy
Peace
аз имам само 1 годинка опит в семейният живот, но съм сирурна, че ако често оставяме да им се размине, ще ни се качат на главата
няма да има вече целувки за лека нощ, букети, подаръци, за нас ще останат само плащането на сметки, пазаруване и домакинска работа
работата е там, че една жена винаги може да изкара мъжа виновен, даже и да не е, защо да не се възползваме  Laughing

Вещи, и утре съм свободна, аз в Тракия знам само Тони-то, от по-семейните заведения, ако мислите че е подходящо



Hug Hug Hug Хванала си верния път !!!  Peace

# 668
  • Варна
  • Мнения: 2 758
Айс, тоя ти пост е под номер 666, да знайш.

Момичета, Малко ще играя секретарка на Креми. Разбрах, че ще пристигне днес късно в Пловдив, тъй че за утре ще й е добре.

# 669
  • Мнения: 70
Много, много ви благодаря момичета!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Страхотни сте. Оправихте ми гадното настроение.
Сутринта ми тръгна много зле-мъжа ми спа до последно и забрави за днешната дата. Сети се чак като тръгвахме за работа. Малката ми беше крива, закъснях за работа, после компютъра ми се прецака на работа:hit:, въобще крив ден, но вече съм по-добре.
Напълних ви главите с моите глупости.  Embarassed
Много, много ви балгодаря, още веднъж!    bouquet

За срещата - кажете към колко часа и къде.
Пиша ви как е моето време: Ще бъда с малката, ако се срещнем около 18.00 часа. Ако срещата е по-късно към 19.00 часа, ще я оставя на мъж ми.

# 670
  • Мнения: 2 331
А аз от моя скромен 13 годишен опит ( ужасс кога станаха толкова  #Crazy) смятам ,че ако има компромиси, да са по-малко от нас ! За мъжете повечко гърч..хич не ги жалете !!!  Joy  Joy  Joy
Peace
аз имам само 1 годинка опит в семейният живот, но съм сирурна, че ако често оставяме да им се размине, ще ни се качат на главата
няма да има вече целувки за лека нощ, букети, подаръци...

 #Crazy #Crazy #Crazy Уууууууу, пък, че сте...!!!
Хайде на кафе!

# 671
  • Мнения: 402
Хайде на новата тема -37, моля заповядайте!

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Новата темичка   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=232965.new#new  Корекции ще правя довечера в къщи, защото тук нета е отвратително бавен и само се нервя  #Cussing out

# 673
Здравейте момичета, съжелявам че нямам време да ви причета всичките, минавам много на бързичко само да се похваля че тази сутрин видях че съм станала от 66,2 на 65,4  newsm53. Между другото добре че ви послушах за триците - дават страхотен слабителен ефект.

Поздравявам ви всички и на всичики пожелавам утре с 1 килце по-малко. newsm10

# 674
  • София
  • Мнения: 3 090
Мерси за успокояващите думи  Heart Eyes Знам че всичко е индивидуално, ама аз съм малко припряна и искам всичко бързо да става и си прая едно сметки, че до 10-я ден да сваля 8 кг и после минавам на смесен режим и после 10 кг надолу и след това трети... Joy Ама май няма да стане както си мисля, няма за къде да бързам де, много се надявам другото лято ако идем на море да не ме е срам и да си облека бански какъвто искам  Grinning
Сигурна съм, че с постоянство ще го постигнем! И аз така си мислех... брей, как бързо смъквам... още 1 месец и съм готова. Да, ама - не! Никаква прогноза не се наемам да дам за следващите ми 10 кг, които предстоя да смъкна. Може да успея за 3 месеца, но може и... 10  Rolling Eyes Така или иначе - нямам закъде да бързам, едва сега правя нещо истинско за тялото си и този път - ще го слушам и ще се съобразя с него!  Sunglasses Mr. Green
До другото лято има време и ще успееш!  sun
Сноу  Hug освен, че спалните са ни в едни и същи цветове, и мислим еднакво! Пети, това е режим за пазене за дъъълго време (накрая остава един четвъртък за цял живот), не е от диетите тип "10 кг за 10 дни". И е най-добре да не правиш сметки, за да не се депресираш, като излязат криви. Трябва само да си кажеш, че ще си режимна докато стигнеш желаните килограми! И да имаш достатъчно воля и постоянство, за да издържиш!

Общи условия

Активация на акаунт