US Halloween 31 - Mostly For Fun

  • 13 261
  • 307
  •   1
Отговори
# 255
# 256
  • Мнения: 2 381
Бистра - жива и здрава,  наздраве и от мен   bouquet

Тинааа, ама ти за Homeowner Exemption ли питаш? И аз не мога да разбера. Ако да, ще ти дам инфо- довечера обаче.

# 257
  • Мнения: 2 255
Да Ники,точно за това питам:)

# 258
  • Мнения: 1 783
И да ви попитам вашите мъже панират ли се като се разболее детето макар и леко-моят ми лази по нервите-аз станах безотговорна Shocked че отидох на работа а детето има 100 градуса и остана да го гледа. А няма други признаци и като започва сега и е активен навсякъде пише спокойно... Чудя се дали е присъщо само на бг мъже?Всичките ми приятелки са така WinkДетето киха и те се разтрисат от ужас Shocked Бенсон10 newsm78

По-се панира от мен, ама се оправя. Аз не се панирам изобщо, и го пращам на градина, ако се държи нормално. Тук малко прекаляват - болно е детето, давайте антибиотик.

# 259
  • Мнения: 3 478
А кога започва лотарията тази година?

Цитат
Ми тя започна на 10/4 и мисля че е само месец.
Да напиша, преди да се е стреснал някой  Simple Smile Лотарията е до 2-ри Декември  2007. А това е сайта https://www.dvlottery.state.gov/

Благодаря и на двете ви!

Бубс, не знаех за братчето, честито, много се радвам. Кога го разбрахте, че не си се похвалила до сега?

# 260
  • Мнения: 1 800
http://www.costco.com/Browse/Product.aspx?Prodid=11237381&se … p;topnav=&s=1

..............Всичките ми приятелки са така WinkДетето киха и те се разтрисат от ужас Shocked Бенсон10 newsm78

Не разбрах?

# 261
  • Мнения: 7 837
Помпата за кърма аз я стерилизирам в микровълновата, нищо че досега съм я ползвала 2-3 пъти. Иначе я оставям за целия ден в хладилника и като събера кърмата от деня, тогава я стерилизирам.

Самуил днес пак си е вкъщи и ме подлудява. Но, поне ми беше и малко от помощ при приспиването на брат си. Смятам оттук нататък, да го експлоатирам, поне докато има желание  Laughing

http://luchezarzayranov.multiply.com/video/item/19/Az_sam_Suncho
http://luchezarzayranov.multiply.com/video/item/20/Twinkle_Twinkle_Little_Star

# 262
  • Мнения: 3 478
Е доизчетох ви най-накрая.

Бистре, ЧРД със закъснение, всичко най-хубаво  bouquet!

Аз също не участвам в дискусията за даренията, каквото и да решите ще бъде добре, аз съм без претенции Embarassed.

ДОбре сега, Бъмбото като са го риколвали, не трябва ли и Бебе Под-а? Щото като гледам са едно и също чудо. Аз се бях регистрирала за второто, после вече пуснаха и Бъмбото  в нашия магазин.Тук някой ми беше препоръчал Бъмбо като по-добро,че беше едно цяло, а Под-а му се отделяла отпреде онази джаджа. Та ми дадоха Под-а на мен онзи ден на шауъра и тамън си мислех да ходя да го сменям за Бъмбото, пък то гледай сега какво. За мен обаче това не е основателна причина да риколват, аз ще си го ползвам и туй то. Само се чудя дали да го сменям?

Джена, надявам се птичето да е добре.
Пумпалче, вие също!

# 263
  • Мнения: 650
Тина хрис-погледнах го-това е само за Чикаго и щата доколкото разбрах-предполагам че има описание подробно какво да направиш. но явно при вас по различен начин е структурирано и различните щати различни такси....
Бенсон10, интересно ми е твоят мъж като американец шашка ли се от обикновена температура на детето или като кихне. Моите колеги които са американци не се шашкат и се чудех колко се е побългарил твоя Laughing

# 264
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Браво, Кейс, за помагача. Най-много ме изкефи как сам си ръкопляска накрая.  Grinning

Бистре, бъди много обичана и щастлива! Честит празник!

Джена, оправя ли се Джосчо?

Как ще кажете на български "Safety First" - "Безопасност преди всичко"?

# 265
  • Мнения: 1 783
Кейси, ама много музикален вашият син, много е сладък Simple Smile

Бубка, мисля че така бих го превела. newsm78

Виктория, пиши ми на лични какво става с новия ни любим сериал да не занимаваме другите. Simple Smile Не мога да го гледам тук..., какво разочарование само. Confused

# 266
Не знам колко от нас са в Сан Диего, ние току що се преместихме и ни хванаха пожарите. Добре ли са всички? Надявам се, че няма пострадали българи...

# 267
  • Мнения: 7 091
Момичета, по-нагоре бях питала, ама явно никой не ми е видял питанката, препоръчайте машина за хляб, че моята вярна пекарна Пенка загина Sad Laughing

Бубка, ако ще превеждаш името на фирмата- така бих го превела, но ако ще е в контекст на изречение, бих го превела като безопасността е на първо място или нещо такова.

# 268
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Това ни е девиза на фирмата и ме снимаха за международно видео, трябваше да го кажа на български.  Grinning Така го казах.

# 269
  • Мнения: 1 783
Мога ли да се оплача (пак)?.... Значи, както знаете ние с Марти сме вече тук, съпругът се върна в МН и чака джоб офър за Европа, който отново заизглежда трудно реализируем - в Европа имало hiring freeze за последното тримесечие и сега не могат да го вземат. Това как да е, ама в същото време ни се обажда агентката и казва, че е намерила квартиранти за къщата, съгласни да стоят 2 години... И накрая, за капак, ако си спомняте имах един rant, за това как съпругът чака от почти 3 години да му приключат бакграунд чека за гражданство и сега последно имиграционните адвокати казали, че може ако напусне страната да трябва да започне процеса отново и че ще си загуби апликейшън-а, което означава, че работа в Европа през крив макарон ще я види. Кажете ми може ли по-карък да бъдат нещата?..... Sad Май ще си стоим разделени... и кой знае за 2 години колко пъти ще се видим. То за нас как да е, ще издържим, ама за Марти не е... Както и да е де, добре че поне сме здрави... както не съм религиозна, ще взема една свещ да отида да запаля, вече не знам какво да правя... Как мислите, чий бог е по-благосклонен към имигрантите в УСА? : Wink

Общи условия

Активация на акаунт