недоносени дечица 5

  • 17 855
  • 313
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 685
антибиотик пие  АУГМЕНТИН-дано ни мине че милият жорко не ми харесва хич ама и с тия храчки дето ги има направо е за съжаление Cry

# 286
  • Мнения: 2 070
гери на всички децата боледуват.
и всички мами се тревожат.
ще му мине на детето ,не се притеснявай. Hug

# 287
  • София,
  • Мнения: 4 267
Гери аугментина е доста силен антибиотик и ще помогне бързо, не се тревожи. Може да започне и да повръща, но това е от гърлото. Не го карай да яде ако не иска. Знам колко е гадно да ти е болно детенцето. Бързо оздравяване. Peace

# 288
  • Мнения: 108
GERI844 Бързо оздравяване на Жорко!!! Hug Много е лошо, като  е болно детенце.
 Днес вече успях да оставя секрета от нослето да видим има ли коки... Sad Защото от тази хрема, не може да спи спокойно детето...Въпреки , че като чета,  че много трудно се лекува Weary

# 289
  • Мнения: 388
Ама вие пишете с такова темпо не мога да смогна да ви изчета  ooooh!! Това ме накара да побързам с оформянето на новата темичка, че сме на 15та страница вече. Я хвърлете по едно око там в темата за списъка! И след това кажете ще чакаме ли още мами да проверят или ще пускаме новата тема така? Мисля, че до 1-2 страници няма да ни заключат.
Бързо оздравяване на всички дечица! Heart Eyes

# 290
  • Мнения: 108



Момичета, скромна почерпка за здравето на нашия дребен рожденик Wink

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 09:43 от bordima

# 291
  • Мнения: 1 685
да е жив и здрав и много много, да ви слушка. newsm59  bigdance2 ама тя и тортичката си я бива- Mr. Green изглежда вкусна Heart Eyes

# 292
  • Мнения: 139
Мерси за страхотната почерпка. Да ви е жив и здрав рожденника, много радост да носи на цялото семейство. newsm59 newsm59 newsm59

# 293
  • София,
  • Мнения: 4 267
 Вordima, Да Ви е жив и здрав рожденика!  nbirthday  ura Tada Пожелавам му много радост, весели игри и щастливо и безгрижно детство! А на цялото Ви семейство желая да сте живи и здрави и много да му се радвате!
Благодарим за почерпката.

Гери как е Жорко днес, надявам се, че вече сте по добре?

Тони 19 Честит Имен ден на теб Желая ти много здраве щастие и успех.  Party Time Бързо да се оправя и твоето детенце. Нашите сополи изчезнаха от само себе си, явно не беше инфекция а алергична реакция от парното и сухия въздух. Оправи се много бързо само с физиологичен разтвор и калциев глюконат.

# 294
  • Мнения: 388
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА САШКО!  bigdance2
на патерици
Да расте здраво, весело и умно дете! Да сбъдне всичките си мечти!   Hug
bordima, честит празник и на теб!  bouquet

# 295
  • Мнения: 139
Честит паразника на всички именници. Желаяви само хубави моменти в много здраве на вашите семейства.  smile3521 smile3521 smile3521

# 296
  • Мнения: 388
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЖОРКО НА МАМА ivanah!  hbday
Безгрижно детство, здраве и любов! Щастлива и горда мама!   bouquet Heart Eyes

# 297
  • Мнения: 2 070
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ,НА МАЛКИТЕ ЮНАЦИ!!!

А ТОВА ЗА ТЕХНИТЕ МАМИ Hug

# 298
  • Мнения: 108
Здравейте мамчета! И аз да почерпя , че се забавих  Embarassed
  party023 newsm38 cook Tada  ura

И честито на малките рожденници да са много, много здрави и да ви радват!!! newsm59 newsm59 nbirthday baloni

# 299
  • Мнения: 30
Честито на всички именници!

Общи условия

Активация на акаунт