Бебче в коремче силно рита, предрича ЯНУАРСКА радост то честита!

  • 11 647
  • 280
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30
lullaby , понеже аз чета  Simple Smile , да питам - защо в началото каучукови? И на мен така ми каза една позната, но не обърнах внимание и забравих да я питам.

# 16
  • Мнения: 5 391
Здравейте!

Морги, радвам се, че се появи отново Heart EyesОбещай, че като влезнеш в 9-я ще се поуспокоиш, ще му отпуснеш кря и ще си по-редовна Wink

Относно бибероните, за сефте чувам че първо каучук, после силикон Rolling Eyes
Аз започнах с каучук, просто това ми попадна, после сменях, имал е и от двата вида едновременно.
Знам, че някои деца имат предпочитания към силикона, гади им се от другият вид, та си е до дете.
Мойто е непретенциозно Simple Smile

# 17
 Честита ни нова темичка и много добре е оформена thumbsup здравейте и от мен и аз бях на преглед доки каза че бебчо е добре само дето е срамежливо и не иска дасе показва уж доки каза за момиченце а сега може и момченце да е има двуомения но важното дае живо и здраво а пак каквото да е  newsm30 иначе е пораснало и сега тежи 1, 500кг момичета чета ви с интерес но по малко пиша да ви питам сега съм в 30седмица от кога започва да се ходи всяка седмица при доки да се гледа бебчо и да му се слушат тоновете че доки нищо не ми каза само на 10.12 да отида да ми оправи маичинството и да ми направи изследвания лек ден на всички wavey

# 18
  • Мнения: 145
Аз купих една биба-залъгалка- каучук на Чико, да ви кажа честно, нищо не разбирам ама какво пък аз и без друго ще купя още една сигурно ще е силиконова и то само ще си избере човечето!

# 19
  • Мнения: 207
Честита нова темичка  Hug

Четем, четем - не знам какво всички са си внушили, че никой не чете напоследък.  Wink

Я да попитам, че все забравям, защо последния месец се губи от теглото, интересувам се, защото считам, че това е моят шанс поне от малко да придобия по-човешки вид. Rolling Eyes
Това си е само мое предположение, но си мисля, че защото част от водите изтичат постепенно - бебето като става по-голямо и водата намалява. Официалната версия не знам каква е. Както вече споделих, аз никак не се надявам да сваля последния месец, на база на предходния опит  Sad

ILIEM - от другата седмица и аз започвам всяка седмица да ходя на консултация. Не знам дали всеки път ще следят тоновете на бебето - не съм питала.

Lullaby - И аз си пия хаповете. Магнеротът ще го спрат най-вероятно след седмица и продължавам само с гинипрал.

Titi* - на мен ми казаха всяка седмица се ходи от 36та нататък.

Подкрепям Алекс за изказването относно контракциите. Моята докторка, миналия път ме увери, че няма начин да се объркам  Wink като се чудех така подготвителни ли са не са ли и беше права.

# 20
  • Мнения: 5 391
И аз не съм от отслабващите в 9-я месец, напротив.
Ама си мисля, че тези, на които това се случва ,са крайно рядко явление.При положение, че бебето тогава съвсем трупа тлъстинки, някак и ние в унисон с него Simple Smile

Подкрепям като родила миналата година-родилните контракции не можеш ги сбърка Laughing

# 21
  • Мнения: 719
Евито, за това че в последния месец се връщат кила, го беше казала микки май. Така че като се включи да обясни, ще има ли светлина в тунела. Joy

Алекс, извинявай, за мазането на гърдите с Лансинокса ли трябва да почнем от сега?

# 22
  • София
  • Мнения: 3 688
ето ме и мен в новата ни темичка
за бибероните знам ,че ако кърмиш каучуковите са по-подходящо защото са по меки,докато силиконовите са по-твърди.
Нека микки се включи да разясни това с килограмите,но знам,че ако ти изтичат водите та макар и постепенно,това със сигурност е нещо обезпокоително и без лекар няма да мине.....

# 23
  • Мнения: 89
Ами педиатърката ми го каза това за бибероните, точно защото били по-меки. Каучуковите по-често се сменят, но мисля, че не е проблем това Simple Smile)

# 24
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
и аз не знам защо се отслабва, всичките ми познати обаче свалиха по 1-2 кг в деветия месец, аз също. newsm78

# 25
  • Мнения: 1 325
Поздравления за новата темичка newsm10 Сладурска както винаги!Аз нямам все още контракции може би защото съм почнала магнерота от началото на бременността, даже май незнам какво е контракция но със сигурност ще разбера по нататък Simple SmileСнощи изпих чаша и полвина ч вино и се излежавах до обяд днес Grinning Но сега с милото тръгваме по задачи!Много усмивки днес момичета!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 238
За мазането на зърната - изобщо не е задължително, аз този път смятам да не го правя, но все пак вече съм кърмила. Може и по-късно, в деветия, може и след като родите..

# 27
  • Мнения: 127
и а не разбирам от биберони - кои, защо... само съм чела че е добре детето да по-често да суче вместо да се залъгва с биберони.

за мазането на зърната - на мен ми казаха след 30-та седмица че е добре да се почне. аз си взех крем за зърна на авент и вече една седмица се мажа стриктно всяка сутрин Simple Smile в началото ми беше гадно, но почнах да свиквам. обаче зърната ми не свикват и като ги мажа изпъкват, а ареолите се набръчкват.

това за свалянето на кг в последния месец и аз съм го чувала, но не знам каква е причината.

# 28
  • Мнения: 89
Е, то аз смятам и искам да кърмя, но за вода все пак трябва биба, и залъгалка се налага понякога.

# 29
  • Мнения: 1 325
Едно от момичетата в другият форум в който пиша беше пуснала този клип вижте го и вие Grinning Grinning Grinning
http://vbox7.com/play:2151529a

Общи условия

Активация на акаунт