Омъжени или пък не, през ЮЛИ всички ние бебчетата си ще гушкаме ;)

  • 13 409
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 132
Значи не съм само аз така!Успокоих се!Мислех ,че нещо не съм в ред!И при нас е същото положение!Добре ,че получаваме разбиране от половинките си!
  ох да и аз вече съм спокойна
ще имаме време да наваксваме със секса
ама и тия сънища  Joy и аз съм като вас момичета Whistling

# 16
  • София
  • Мнения: 320
Аз имам да купувам коледни подаръци на цял отбор малчугани. За 10 деца трябва да се погрижа! ooooh!
Нямах идея кога ще пазарувам ,защото предвиждаме за празниците да пътуваме за Варна , а до тогава всичко трябва да е купено. Днес се наредиха добре нещата ,че малката ще е на градина , а аз ще духна по-рано от работа.
За капак Вероника е писала на Дядо Коледа ,че иска бална рокля и корона ooooh!
Направо се чудя как ще изляза от ситуацията  newsm78

# 17
  • Мнения: 4 371
Привет в новата тема. Заглавието е потресаващо Mr. Green

Аз утре най-вероятно няма да идвам в Рагаци, но ще запазя 6 места на името на Ивона за 11.30. Няма да идвам, защото Пепи е много болен пак Tired и не мога да рискувам да пръска бацили по вашите деца. Иначе много ми се идваше и много ме е яд, че ще изпусна, но късмет, какво да се прави Tired

# 18
  • София
  • Мнения: 1 098
Дуци, бързо да се оправя Пепи, ужасно е да ти е болно детето.
Относно витамините, аз пия фолиевата киселина, и витамин Е (изписа ми го доФтора).
Pumichka, наистина оргазмите действат така на матката. На мен поради тази причина ми го забраниха.
От което желанието ми е още по-голямо.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 371
Рита, благодаря Hug

Аз имам на Хип в момента, мисля да не си ги купувам повече, много гадно ми става от тях, брррр Sick
Имам и на ПреНатал, ама много са големи хапчетата ooooh!

Желание за секс нямам никакво, това зацапване ми действа на психиката и ми се подтискат всякакви мераци, но мъжът ми горкия не е доволен Laughing

# 20
  • Мнения: 2 171
Дуци, кофти с това боледуване на малчовците Sad. Няма ли на кого да го оставиш и да прескочиш за един час newsm78?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 098
Желание за секс нямам никакво, това зацапване ми действа на психиката и ми се подтискат всякакви мераци, но мъжът ми горкия не е доволен Laughing

Ще наваксваме като родим живот и здраве. Моя мил също не е много доволен, но ще се съобразява, ако иска дете ще ми влиза в положението. За съжаление понякога имам чувството че хич и не иска да ме разбира. Миналата вечер понеже беше рожденик , как ми се е молил, умрях от смях. За малко да ме просълзи, но после се ядосах, да не съм си сложила сама забраната в крайна сметка.А-ма-ха  Crossing Arms.

# 22
  • Мнения: 13
момичета , някоя от вас получавала ли е контракции , какжо е усещането ? Мен нали все ме боли корема и се  шашкам .

# 23
  • Мнения: 132
момичета , някоя от вас получавала ли е контракции , какжо е усещането ? Мен нали все ме боли корема и се  шашкам .
мен в началото на 2 рия месец ме боляха яйчниците и ми каза доки 4е са леки контракции и ми кза да пия 3 ти на ден Но-шпа
пробвай и ти с но-шпато
мисля че доста бременни го пият

# 24
  • Мнения: 16
Здравейте момичета!   bouquet
Да се запиша и аз в новата темичка. Simple Smile
По темата със сънищата - и  аз сънувах Embarassed. Ние нямаме забрана ,но откакто преди седмица разбраме че са две и мен ме е страх да не предизвикам нещо лошо Rolling Eyes
 Таткото не ме притеснява изобщо той още свиква с идеята ,че ще станем пълна къща... ooooh!
А по темата за витамините - аз пия само фолиева киселина. Преди да забременея ядях много плодове,но сега ми става Sick - по една - две ябълки или портокали,понякога и круши.При предишната си бременност много обичах киви обаче сега като изядох две и  Sick

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
момичета , някоя от вас получавала ли е контракции , какжо е усещането ? Мен нали все ме боли корема и се  шашкам .
С предната ми бременност в началото постоянно имах менструални болки и направо се панирах да не абортирам. Сега също имам, но вече знам, че е нормално и хич не им обръщам внимание Simple Smile Какво да се прави - едни драйфат, друго спят по 18 часа на ден, трети пък болки имат Wink Контракцията сега още не можеш да я усетиш. В момента, в който вече можеш да си напипваш матката, става лесно - втвърди ли се, значи има контракция.

# 26
  • Мнения: 246
Здравейте и от мен!
Към модераторите: включете ме и мен с термин 17-07-2008г., 37г., първа бременност.
За сънищата: и аз имам забрана за секс от доки, та напоследък сънувах и аз едни неща...
Снощи обаче сънувах крачето на бебчо как се изписва на корема ми, а после и ръчичката. Имах чувството, че е любопитно и иска да опознае света.

# 27
  • Мнения: 223
Здрасти и добре дошла Simple Smile

Покрай твоя пост и аз се сетих нещо много приятно.

Вчера сутринта бъдещият тати като тръгваше за работа ми целуна крачето, което се подаваше изпод завивката. Много ми стана приятно и след като излезе съм задрямала и сънувах, че целувам две малки бебешки крачета. Такова блаженство изпитах докато държах тези малки крачета... събудих се щастлива и ми държа доста време.  Embarassed

# 28
  • Мнения: 246
В коя седмица смятате да ходите на фетална морфология?  
Аз искам да направя една такава при д-р Даскалов, но още не съм решила кога. Проблем ми е, че не живея в Пловдив, а там откъдето съм няма читава техника...

 Embarassed Как се смятат седмиците  Embarassed навършени или текущата  Embarassed ?

# 29
  • Мнения: 13
Ablov Добре дошла и лека бременност

Аз ще ходя на ФМ между 16-та и 18-та г.с. във Варна защото в Бургас лекарите са мама миа и за по сериозните изследвания , а и за раждането живот и здраве смятам да ходя във Варна .
За семиците мисля че се брои текущата ама не съм много сигурна

Общи условия

Активация на акаунт