Бебета ЮНИ - 8

  • 9 669
  • 303
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 533
Здравейте Мацки  Hug
Тези два студени дни и аз не съм на работа, то и за това не мога да седна на компютъра  Joy, помолих шефа за 2 дни отпуска и той с неохота се съгласи.

За колата маска - аз преди да забременея си ходех редовно, после бях спряла и ползвах само епилатор, но преди седмица говорих с моята козметичка и тя каза, че няма нищо опасно, стига аз да не се притеснявам, та и аз мисля другата седмица да подновя ходенето.

Да ви кажа вчера бях на лекар за талон за БХС, гледа ме доста подробно на видеозона и каза, че не е 100% сигурен, но според него бебето е момиче  Laughing Мисля, че мъжът ми се надяваше на момче, но много се зарадва, аз също, още едно момиченце ще е много хубаво  Heart Eyes

Стойте си на топличко, като гледам навън грее слънчице, но кой зне какво е студено Mr. Green

# 271
  • Мнения: 11
Здравейте!
Във връзка с колмаската-
ми аз ходя и да ви кажа боли двапъти повече.Моятя приятелка, която е в по-напреднала бременност ми казваше , че боли повече от обикновенно  ама аз не и вярвах, докато не усетих сама Shocked

Усещате ли вече бебоците?
Аз съм в 19г.с. и не съм сигурна все още. При вас как е?

# 272
  • Мнения: 130
Здравейте   bouquet
Връщам се  от преглед на който доктора каза категорично че  бебето е  момче  Взеха ми кръв за БХС струва 55 лв.
До сега винаги ме гледаха с вагинален ехограф, но вече бебето е голямо и за да го видим цяло от другият път ще ме преглеждат с коремен. Предписа ми Магнерот т.к. матката започвала да се разтяга и този препарат ще предотврати  евентуално контрахиране.
Аз 1-2 седмици след като раязбрах че съм бременна, самата мисъл за кола маска предизвикваше свиване и настръхване на кожата ми и  от тогава съм с добрата самобръсначка, кофти  е  защото  аз съм от тези дето не могат да се оплачат от липса на косми, но  е безболезнено  Simple Smile

# 273
  • Мнения: 616
офф, не ме стресирайте така с таз коламаска...
ще почнем от краката, после ще видим до къде ще стигнем...
Ауууу, снощи моята етърва (нали така се нарича сестрата на мъжа ми?) се върна от гостито при свекитата... Ще има подаръци....  Mr. Green
Дано утре да я убедя да дойде до тук, че хич не ми се разкарва ...  Mr. Green

# 274
  • Мнения: 1 404
Оffioly,с първата си бременност често ходех на кола маска,сега ползвам епилатор зимата,но не ми харесва особено резултата и лятото пак ще отида на кола маска.Най-важното е да е стерилно всичко,за да не стане някоя инфекция а пък болкта...лично за мен не е проблем.
Разсмя ме с твоя кекс,същото стана у дома на 24.12 с питката-диктува ми майка сложи това,сложи онова,разбъркай и после омесваш.Слагам аз всичко в една купа,бъркам и после почвам един клей да мажа по ръцете си-трагедия пълна.Едва успях да се изчистя и пак да извънна,а тя-ами омесваш значи да прибавяш и брашно,мислех,че знаеш ShockedИ аз съм от партията на Рейчъл значи Grinning

# 275
  • Мнения: 212
здравейте момичета
как я карате в тези преспи? purshing до колкото разбирам и ти си като мен от лежащите....
много почна да ми дотежава това. сега например навън има 50 см сняг и на мен така ми се искаше да изляза с кучетата (имаме 2 големи кучета) да тичаме на снега ама кой да ме пусне?..... само докато го споменах ми отговориха- ти луда ли си? та незнам ти как си запълваш времето ама аз изчетох всички списания и проспивам по 20 часа на денонощие...
 

# 276
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета!  Hug Аз вчера имах много странно усещане - нещо като подпиране в корема, което се появяваше от време на време. Беше малко като тъпа болка, обаче точно на това място нямам никакви органи и няма какво да ме боли и така се надявам, че е бил бебчо  Hug Мноооооооого искам да го усетя и да ме ритне вече, ама може би ми е малко раничко... А тези острите болки, за които вие говорите, и аз съм ги имала точно при кихане, обаче четох, че не били нищо страшно.

Аз за тези месеци и седмици съвсем се обърках. По календара на Bg-Мamma би трябвало тъкмо да съм влязла в четвърти месец, а по този, който вчера mimi_leo изпрати, след 10 дни трябва да влизам в 5-ти  #Crazy Много странна работа. Затова ми е най-лесно да си броя лунарните. Вярно, че са 10, не 9, но поне си знам, че са на 4 седмици и си ги броя по-лесно  Crazy

geneva2008, аз още в началото реших да раждам в Шейново (да продължа традицията - и аз, и баща ми сме раждани там  Wink ), но за Токуда съм чувала много хубави неща, дано успееш да се разбереш с тях.

Приятен последен работен ден на работещите и хубава почивка на тези, които са на топло вкъщи   bouquet

# 277
  • Мнения: 279
И аз да се включа Mr. Green
Тъкмо се засилих към компютъра да пиша, че усещам някаква  гадна и прорязваща болка ниско в корема от дясната страна .
Ама явно не съм само аз.До края сигурно ще има много такива въпросчета.
Ааа за кола-маската  #Crazy от както съм бременна съм със самобръснача Laughing
Много ме е страх и мен .Ама смятам тия дни да си мина един епилатор поне до  коленете, че е Срамота!!!
На мен пък сега ми готви майка, после ще му мисля Mr. Green Ама долу-горе си ме бива в готвенето-без месните , ама за сметка на това пък мъжо е спеца в тях. Взаимно се допълваме Joy

# 278
  • Мнения: 15
Здравейте момичета! HugАз днес сутринта ходих до работата(ние сме почивка до 14.01,ама се бях разбрала с колегите да се видим там) и на мен ми е на 15мин път работата и тръгнах пеш,та направо съжалих.Мноооооооого студено  бе.УЖАС!Кво стана...А ние по-добре да си седим у дома на топло и да сме си здравички,че това време.....
Аз със епилатор!Не съм правила кола маска от 4 месеца.Ама по често със самобръсначката,по набързо... Confused
Ох...никакви болки нямам и все ено не съм бременна.Нито го усещам,нито нищо.Ама много е гадно,защото все си мисля,дали свичко е наред.На 15.01 ще ходя до лекаря и той каза,че ще ме прегледа и май ще ми да даде талон (или нещо такова) за БХС.Аз незнам,дали да си го правя newsm78, защото съм много млада.То не зависи само от това де!Ама май ще ми е по спокойно Thinking ако го направя.После като се знам ще ми е едно гадно,че не съм!
Ами айде,че много дълго стана.Аз ще съм си тук и ще се мотая аз форума.Ще пиша пак.Бай Grinning за сега

# 279
  • Мнения: 616
Някоя да се намира сега в судентски град? Че да ходим да хапнем в Яхъра?  Mr. Green
На мен най-тежко ми е като трябва да ям. Сама като кукувица съм. Не ми се готви само за мен, и най-много някакви филийки, с мезенца и някое полу-сготвено, т.е. задушени зеленчуци или нещо подобно... Затова все навън ям. А е много досадно, когато си сам. Висиш в тея кръчми, и ти е скучно  Confused
Сега ще се опаковам, и ще отскоча да изям едно шкембенце... и нещо сготвено!
Добре, че точно сега си останах в къщи! Много далновидно!
Утре или в неделя може да се срещнем някъде, ако искате, макар в тоя сняг да не е кой знае какъв кеф... Само идея, ако някой се навие, да се обажда  Heart Eyes поне няма да ям сама  Mr. Green
И аз се чудя за тоз БХС  newsm78 чак на 14.01 ще ходя на консултация, а тогава май ще съм в 16 седмица (вече се обърках) и ако искам, тогава трябва да е. Но може и да се откажа. Ако останалото изглежда наред - няма да го правя. Ще обсъдя с мъжа ми, като си дойде.
Приятна почивка на всички мързеланки...  Hug

# 280
  • София
  • Мнения: 2 901
Здравейте! От миналата година не съм писала тук.

Днес бяхме на лекар, отидох с малката за да й покажа бебето на екрана. Тя като се развълнува - никога не съм предполагала, че ще реагира така. Протегна ръчичка да ме гали по главата и ми говореше нежно - ето, твоето бебе. Понеже кой не я пита там "ти какво искаш", на път за градината после питала баща си и той се чудел откъде й е хрумнало да задава такива въпроси.

Много съм щастлива, че най-накрая си свалих от шкафа старите бременни дрехи и ми стават перфектно - сега си имам дънки, гащеризон и джинси, да не говорим, че бях влязла предколедно в 1 детски магазин да купувам яке на щерката и излязох с яке за нея и панталон и 2 блузи за мен... И още ми се пазарува - с миналата бременност такава габровщина ме беше нападнала, свидеше ми да си купувам каквото и да е. сега като ми се пазарува за бременна, ще речеш, че цял живот бременна ще бъда.

Днес ми взеха кръв за БХС, гледаха ме на УЗ, както стана ясно по-горе, и докторът ми каза, че има много голяма вероятност да очакваме отново момиченце. Не било още толкова сигурно, но много голяма била вероятността - не знам какво му гледаше, но при предишната ми бременност като ми казаха пола, лекарката изпитваше една стажантка - огледай еди-коя си кост, после май нещо на вратлето гледаха и накрая се произнесоха, а аз после всеки път я карах да проверява да не е пораснала някоя пишка.

# 281
  • Мнения: 15
offioly i  аз си търся компания за хапване,ама сме много далеч.Аз съм в центара и също все сама си ям по заведенията,а напоследък мнооооого ям супи и мнооооооого ми се ядат манджички.Ама аз не мога да си ги направя и обикновенно отивам до ДИВАКА.Там има вкусно свински със зеле и винен кебап.Нещо такова ще е Wink

# 282
  • Мнения: 616
А! къде си в центъра?
Аз съм такава "чайка", както казва мъжа ми, че за едното нищо ще се сваля до долу... (що пък да е долу центъра  newsm78) все едно!
ама може за довечера. Някой друг?  Hug

# 283
  • Мнения: 15
Ами аз съм на У.Гладстоун.Това е пряка на Витошка.Ако знаеш УГО аз съм тачно там!

# 284
  • Мнения: 15
Аз ходя доста често до  судентски град.Най добрата ми приятелка  живее там.Има една мноооооого готина сладкарница там.Ама не си спомням името.Много вкусни тортички съм яла.А аз съм голям фен на сладките изделия! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт