/ЯНУАРИ/ Виелици бушуват, снегове въртят се, мами се вълнуват, бебчета роят се

  • 12 623
  • 315
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 325
Ами и според мен е най добре в края на януари когато всички родят тогава да се открие темичка или пък другият вариант е да си направим две за родили и неродили, ама ние като още не сме родили как да пишем при родилите мами newsm78

# 301
  • Мнения: 110
Хей,ами нас,които сме родили през декември,нали няма да ни пренебрегнете...

# 302
  • Мнения: 367
Хей,ами нас,които сме родили през декември,нали няма да ни пренебрегнете...
Естествено,затова трябва да си пишем тук всички и после пак всички да се преместим в родени 2008. Peace

# 303
  • Варна
  • Мнения: 974
По принцип би трябвало да се преместим когато всички родим, или пък родилите вече да си направят тяхната темичка, а ние да си се оплакваме тук за да спамим само темите.
Поне така беше предния път Wink С Юнките от 2005г.

# 304
  • Мнения: 374
Наистина е най-добре да пишем тук, докато родим всички Peace

# 305
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Късно е вече за желания-пуснах темичката Embarassed

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=255008.new#new

# 306
  • Мнения: 1 325
Хей,ами нас,които сме родили през декември,нали няма да ни пренебрегнете...
Естествено,затова трябва да си пишем тук всички и после пак всички да се преместим в родени 2008. Peace

# 307
  • Варна
  • Мнения: 3 278
Микки, може да помолиш модератор да я премести.

Моето предложение е да пишем тук до края на януари, всички на едно място. Вярвам че на неродилите ще им е интересно как върви при нас с бебетата.

# 308
  • Мнения: 374
Alex e права. Вие, които вече сте родили давате полезна и интересна информация. Хубаво е да сме заедно:)

# 309
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ама тя темата си е същата, пак сме заедно родили и неродили, само мястото е друго. Пък и родилите ноември и декември и в края на януари пак няма да са родили през 2008. Но мнозинството печели-ще помоля модератор да я премести Hug

# 310
  • Мнения: 256
Айде почна делението на родили и неродили... недейте така бе хора. Всичке сме от една банда, дайте още малко да сме заедно.

Честит  Ивановден на всички празнуващи и семейните членове с това име. Честити нови бебета!!!

Аз идвам от тонове - всичко засега ок. Ходих пеша час и половина - от болницата до нас. Дано даде резултат. И аз съм от нетърпеливите.
Евито, както ми описваш състоянието си - сънливо и пиперливо - скоро ми се струва, че ще гушкаш бебо. ПРеди раждането има един такъв сънлив период - и за бебето и за майката - всеки съхранява енергия за големия момент. За съжаление аз съм от будуващите засега.

# 311
  • Мнения: 802
Здравейте милички  Hug
Честит имен ден на всички празнуващи !
Много здраве, щастие и радост в очите са мойте пожелания !

Една интересна новина :
Днес се чух с dimito
Родила е секцио на 04.01. сина си Деан 2,960 кг. / 50 см.
Все още е в Окръжна болница. И двамата са добре .
Да им пожелаем скоро да се приберат в къщи и да са живи и здрави !

Днес отвово водих малката си госпожица на консултация и за да й поставят хипатитната ваксина . Педито каза, че Мария е добре - вече е 2,960 кг. / 48 см.
И ние с таткото смятаме да се почерпим по този повод тази вечер .

Целувки на всички от мен !

# 312
  • Мнения: 145
Браво на малката Мария!!! Радвам се за вас Усмивка!

# 313
  • София
  • Мнения: 408
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ ДРУЖКИ Hug Hug Hug
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАЙЧЕТА  bouquet
МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО И ЗАГРИЖЕНОСТТА ВИ КЪМ МЕН.
ДА СЕ ПОХВАЛЯ И АЗ - ИМАМЕ СИ МОМИЧЕНЦЕ.
НАШАТА ОДИСЕЯ ЗАПОЧНА ОЩЕ НА 14 ДЕКЕМВРИ. БЯХ НА ПОРЕДНАТА КОНСУЛТАЦИЯ В ТОКУДА И КРЪВНОТО МИ СЕ ОКАЗА МНОГО ВИСОКО, ЗА МОЕ ОГРОМНО РАЗОЧАРОВАНИЕ ДОКТОРИТЕ КАЗАХА, ЧЕ НЕ ЗНАЯТ КАКВО ДА МЕ ПРАВЯТ, КАЗАХА ЧЕ НЯМАЛО МЕСТА И ЛЕГЛА ЗА СЛУЧАЙ КАТО МОЯ И МЕ ИЗПРАТИХА ПО СПЕШНОСТ В МАЙЧИН ДОМ. МНОГО СЕ РАЗОЧАРОВАХ ОТ БЕЗДУШИЕТО НА ТАКА ХВАЛЕНИЯ ДОКТОР ДИКОВ. И ТАКА ОТИДОХ ПО СПЕШНОСТ В МАЙЧИН ДОМ-  ПОСРЕЩНА МЕ НЕВЕРОЯТНО МИЛ ДОКТОР, НО ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ МУ ЗАПОМНИХ ИМЕТО. КАЧИХА МЕ В ПАТОЛОГИЯТА И ТАКА СРЕЩНАХ МОЯ ДОКТОР- ГАРНИЗОВ. МНОГО ВНИМАТЕЛЕН, ГРИЖОВЕН И МИЛ ЧОВЕК. ЗАПОЧНАХМЕ С ЛЕЧЕНИЕ НА ВИСОКОТО КРЪВНО И ТАКА 2 СЕДМИЦИ.
ДОКТОРЪТ РЕШИ , ЧЕ ЗА МЕН Е НАЙ- ДОБРЕ ДА РОДЯ СЕКЦИО, ПРЕДВИД ВИСОКОТО КРЪВНО, ГОЛЯМОТО БЕБЕ И КИСТИТЕ КОИТО ИМАХ. СЕКЦИОТО БЕШЕ НАСРОЧЕНО НА 28.12, И ТАКА НА ТОЗИ ДЕН СЕ ПОЯВИ МОЯТА МАЛКА АНДРЕА- 51см, 3,450кг. С НЕЯ ОСТАНАХМЕ В БОЛНИЦАТА 10 ДНИ И ДНЕС ВЕЧЕ СЕ ПРИБРАХМЕ ВКЪЩИ. ИСКАМ ДА КАЖА, ЧЕ В МАЙЧИН ДОМ ВСИЧКИ СА МНОГО МИЛИ, ВНИМАТЕЛНИ И ГРИЖОВНИ КЪМ БРЕМЕННИТЕ И РОДИЛКИТЕ. МНОГО СЪМ БЛАГОДАРНА И НА ДОКТОР ГАРНИЗОВ И ГО ПРЕПОРЪЧВАМ ГОРЕЩО.

# 314
  • Мнения: 5 391
Ееее, лалка, добре завърнали се! Hug
Радвам се, че има с какво да се похвалиш, да ти е жива и здрава дъщеричката!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт