Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са изискванията на педиатъра след изписване от болницата?
Какви са препоръките за ваксините и избора на педиатър?
Какво е съдържанието на писмо от бебе до родителите му?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са изискванията на педиатъра след изписване от болницата?
-
Какви са препоръките за ваксините и избора на педиатър?
Изборът на ваксини и педиатър трябва да се основава на информирано решение от страна на родителите, като се консултират с лекар и проучват имунизационния календар в България. Препоръчително е да изберете педиатър преди раждането, да проведете лична среща с него и да установите доверие, за да получите насоки за подготовката за бебето.
-
Какво е съдържанието на писмо от бебе до родителите му?
Писмо от бебе до родителите му е изпълнено с емоции и трогателно. То изразява нуждите на бебето, като молба за внимание, грижи и разбиране. Писмото призовава родителите да бъдат търпеливи и внимателни, подчертавайки важността на балансираното хранене, спокойствието и развитието на връзката помежду им.
-
Какви са препоръките за използване на бебешка кошара?
-
Какви са препоръките за грижи за новородено след раждането?


...все пак се консултирай с лекар!
! Не понасям да ги гледам!
.
Успех ти желая пак
Цяла събота и неделя вися на компа като паяк...Направо ми идва да му извия врата. Сега гледа като препикано мушкато защото е наказан без комп за 2 седмици и ще му сложа парола, за да не влиза , като не сме у дома, само дето харда не мъкна със себе си вече...пуберитетите са толкова ужасни
- 4 см. разкритие
Постоянно звънях на сестрите и последния път извикаха и лекарката. Тя като ме прегледа и се оцъкли - ПЪЛНО разкритие!!! Почанха да ме убеждават да родя нормално, била съм готова и за 5 минути всичко щяло да свърши. Ма аз не посмях (предвид медицинските предписания за секцио). Веднага ми сложиха катетър и беж на инвалидната количка към операционната, която току що се беше освободила и я почистваха в движение докато мен ме местеха от количката на едно легло и после на операционната маса. Анестезиолога почна човека да ми слага упойката ама точно по време на една контракция та се разшавах и отнесох няколко крясъка, ма то как да не мърдаш в случая.... Като усетих след наколко секунди упойката му казах че много го обичам 
