Февруари да минава вече, та ЮЛИ да не е така далече

  • 10 381
  • 300
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 584
Добро утро и от мен,

Кетито, аз с ранното заспиване нямам проблем както стана ясно Mr. Green , ама да стана и в събота в 6.30 все едно съм на работа .... #Cussing out
Иначе за заспиване - пак бабини трикове - чаша топло мляко (с мед или захар), не се натоварвай с тежки филми - по-добре книга, ...

Душичката, честита книжка. Гледай сега да караш повече, че иначе после няма да се престрашиш Simple Smile

Аз днес се замислих, че вече съм в 4.5м  newsm78 Ще ходим на гости на един познат довечера и той все си пъчи шкембето и се майтапи, че е в 5ти месец Mr. Green Ама като си гледам моя корем в момента - той направо си е в 8-9 Joy

Аз съм +2kg иначе. А не е като да не хапвам. Само няма да изброявам вчера следобяда всичко каквото изядох, че да не припаднете Mr. Green

# 106
  • Бургас
  • Мнения: 337
здрвейте мам4ета,

Аз съм ве4е на 5 месеца и  половина и съм ка4ила около 5,5 кг общо, но в лице и корем4е доста си ли4ат.,..имам 4увството 4е в лице съм подпухнала по-скоро ...не знам защо..никога не съм имала бузи или така обло лице newsm78

Както и да е после ще наваксваме с упражненията....
Нещо гадни4ко -  мажа се ве4ер с мас и невен...наистина миришеееееееееее  smile3506 но след баня кожата е доста по-хидратирана от маста...


а отивам на 20 в Аквата на този сбор на майки и бременни ... някой ходи ли в мола в софия, когато е бил???

# 107
  • Мнения: 142
Добро утро, момичета  Hug
Как хубаво се наспах днес, а и това слънчице... ех, да идва вече пролетта.
Утре правим една година брак и сега отивам да опаковам подаръците, че той излезе Party

# 108
  • Мнения: 1 584
Аз съм ве4е на 5 месеца и  половина и съм ка4ила около 5,5 кг общо, но в лице и корем4е доста си ли4ат.,..имам 4увството 4е в лице съм подпухнала по-скоро ...не знам защо..никога не съм имала бузи или така обло лице newsm78

Ние сме с 1 ден разлика, ама аз си броя 4 пълни месеца и половина - 5ти месец? 5.5 за мен е 6ти месец вече? Офф пак се обърках Crazy

# 109
  • Мнения: 1 427
Майра,като гледам терминът ти е на 2.7,значи на всеки 2-ри влизаш в нов месец. Тоест на 2.2 си влязла в 5-ти месец,а на 2.3 влизаш в 6-ти. Аз поне така си ги броя.

# 110
  • София
  • Мнения: 137
Здравейте и от мен.
rita_zita, благодаря ти за успокоението. Опитвам се да мисля, че тези глобулки няма да навредят на бебо и ще изтребят бактериите.
Вчера си разбрах и резултата от БХС, поне там всичко е наред. Сега очаквам да видим в понеделник бебо при д-р Марков и се надявам съвсем да се успокоя. Снощи усетих и бебо вече, невероятно чувство е Heart Eyes
За всички, които се притесняват от контракции да кажа, че и аз съм като вас, пия но-шпа ако усетя болка и почивам повече, но си ходя на работа. Има толкова много мами, които през цялата си бременност са били с контракции, тъй че спокойно.  Hug
А със запека съм имала още преди бременността проблеми, сега пак понякога. Киви и прясно мляко на гладно ми помогнаха последния път.
С килограмите съм ок все още - само +1, но апетитът започна да ми се увеличава стремглаво.

Желая ви хубав ден, момичета  bouquet

# 111
  • Мнения: 1 584
Майра,като гледам терминът ти е на 2.7,значи на всеки 2-ри влизаш в нов месец. Тоест на 2.2 си влязла в 5-ти месец,а на 2.3 влизаш в 6-ти. Аз поне така си ги броя.

Така ги броя де - ама по тая логика имам вече 4 пълни месеца и половина - това е 5ти месец. А не какато каза Маймунка 5 месеца и половина. Never mind Crazy

# 112
  • Мнения: 1 427
Е няма голямо значение наистина,как ги броим.Важното е че някой слънчев ден през юли ще родим newsm68

# 113
  • Варна
  • Мнения: 1 103
Някои ще родят в деветия, други в десетия месец  Joy Joy Joy

# 114
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Момичета, не се смейте, аз си харесах количка вече Embarassed

Знам че е много рано, ама гледах други работи и тази количка много ми хареса:
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3545

Някой да има отзиви за нея newsm78

# 115
  • Мнения: 62
Добър ден. Както обещах вчера вече ще съм по-активна  wavey

Сутринта се събудих с болки в корема беше много гадно, но ми се струва че отново си имам проблеми с червата. Аз си ги имам още преди да забременея /т.е. имам колит/ , но до сега не се беше обаждало. Вече съм по-добре  закусих пих кафе и освободих напрежението/с извинение за израза но.... си е така/ вече не ме боли и се кефя сега  newsm68

Момичета снощи ми се стори че усещам бебенцето но все не съм сигурна дали е това или си внушавам от голямото желание и мъжът ми и той само ме пита айде де няма ли да рита вече даже сутринта му говори за да почнело да рита. Предупредих го да не го предизвиква много за да не му разбие носа с ритник  newsm62

Е какво ще се разберем за срещата? Казвайте.

# 116
  • Мнения: 367
винаги се развеселявам като ви чета Heart Eyesаз вчера пак имах близка среща с тоалетната Sick какво е това човече незнам newsm78 душичката честито и добре дошли на новите мами  bouquet
относно коремите не ме дразни да ми го пипат те всъщност само много близки хора си го позволяват,а приятелките ми вече ми викат шкембе hahaha( за протокола килограмите ми са 2 +)

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 16:48 от mamaivi

# 117
  • Мнения: 1 951
Добре дошли на новите мами  Grinning

Душичката честита ти книжка  Peace

Нова бъдеща мама а каква и е цената на тази количка че ми стана интерсно?

# 118
  • Sofia
  • Мнения: 9 742
Нова бъдеща мама а каква и е цената на тази количка че ми стана интерсно?

Ами доколкото гледам в БГ е 745лв, включва всички неща на картинката.

Аз по принцип трябва да хода до Англия (ако не се откажа заради летенето) и доколкото виждам там е 600лв, но не знам дали ще се навия да я мъкна оттам.

Обаче ме успокоихте за килограмите, аз съм 3+ и си мислех, че съм много зле, но виждам, че има и други като мен:) Имам само коремче и цици, засега не наддавам другаде Laughing

# 119
  • Мнения: 693
Привет, момичета!
Много забавни темички сте подхванали  hahaha, доста се забавлявах Hug

nova badeshta mama ако бях на тебе на момента щях да си сменя личния лекар - това е егати дебелоочието... #2gunfire Междудругото, количката която си харесала изглежда много добре. И аз ще си взема такава, но на Чико. Опитните мами ще кажат дали ще ни трябва зимен кош!?

Да ви се похваля, купих си книжка на Бон апети от поредицата Хранене на детето - книга 1-ва, която се казва НАЧАЛОТО: Бременност. Купих я от Фантастико и има доста нтересни рецепти и инфо с какво да храним бебето още в утробата.

Забравин да ви се изфукам и за още нещо - днес си купихме фотоапарат с функция за снимане на бебета.  smile3508 Самата функция дава възможност от близо да се снимат бързодвижещи се бебета и други субекти, разбира се!

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 18:45 от Katinche

Общи условия

Активация на акаунт