"24 часа" научи за Дюкан и сега очакваме прилив най-голям - 79 част

  • 30 351
  • 687
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 750
Ели,статията е на 28 стр.от предишната тема  Simple Smile

Мерси много отивам да чета Laughing

# 436
  • Мнения: 95
Здравейте на всички...стриктна съм както винаги ,но тези дни не можах да пиша-имах страшно много работа....не съм свалила,но не съм и качила-в момента съм на ПЗ и утре и след това като почна П ще има добри резултати
 newsm53  прегръдки на всички

# 437
# 438
  • София
  • Мнения: 3 784
То не бе лИбоФффф, не бе чудо! Party

Любов ли бе, да я опишеш! Joy

# 439
и аз да се похваля че за 4 дена съм минус 3 кила и това е чудесно чувствам се много добре и си хапвам все пак пише без ограничения .Надявам се да продължа да свалям така имам още 6 дена на П и после както сте описали тук 5/5, по принцип дори и да не сваля пове4е сега аз свалям доста трудно ще продължа режима защото в един момент тялото се отпуска и започва прекрасния процес  Hug

# 440
  • Мнения: 552
Фрутелия, браво страхотен резултат  newsm10

# 441
  • Мнения: X
Да питам ветераните - при болест какво правите?
Днес ме гътна някакъв вирус, цял ден драйфам, нищо не мога да сложа в устата си. Предполагам поне още ден ще е така. От днес трябваше да започвам 5 дена ПЗ, но ... Като се пооправя как да продължвам - с петте дена ПЗ, или захранване някакво след вируса или какво? Дайте акъл?

# 442
  • София
  • Мнения: 3 784
По едно горещо и ароматно капучино?
Да ви е сладко! Hug

# 443
  • Мнения: 1 890
Да питам ветераните - при болест какво правите?
Днес ме гътна някакъв вирус, цял ден драйфам, нищо не мога да сложа в устата си. Предполагам поне още ден ще е така. От днес трябваше да започвам 5 дена ПЗ, но ... Като се пооправя как да продължвам - с петте дена ПЗ, или захранване някакво след вируса или какво? Дайте акъл?
Сбъдваща, при болест се лекуваме. Joy/шегичка/ Пий си хапчетата и вземай витамини. Карай си ПЗ дните по схема, като се старай да хапваш , колкото можеш. Пожелавам ти бързичко да се възстановиш. Hug

# 444
  • Мнения: 1 890
По едно горещо и ароматно капучино?
Да ви е сладко! Hug

Мишле, днес голямо раздаване на ядене и пиене падна. hahaha

# 445
  • Мнения: 91
Здравейте момичета!Да ви кажа искрено се забавлявах от линка на стр.17 мисля беше , според това което са писали авторките на тази тема аз трябва да съм психясала,депресирана,апатична,безхаберна и т.н.от това, че съм на режима на Дюкан, а какво ли остава за вас , които сте на него от доста по- отдавна от мен...Голям майтап...Явно жениците не могат да се надъхват по друг начин освен да злобеят по чужд адрес...На пук на тях аз , а надявам се и вие се чувствате  в чудесна форма...Съжалявам за спама ,но просто не можах да се стърпя...Успешен и отслабващ ден!
Вещи благодаря за бързия отговор!

# 446
  • Мнения: 402
Здравейте,


Минавам много набързо, ще Ви чета повече довечера.
Днес кантара ме обича и съм - 1.1 от вчера.

Общо 9.1кг.  от началото.


# 447
  • Мнения: X
Да питам ветераните - при болест какво правите?
Днес ме гътна някакъв вирус, цял ден драйфам, нищо не мога да сложа в устата си. Предполагам поне още ден ще е така. От днес трябваше да започвам 5 дена ПЗ, но ... Като се пооправя как да продължвам - с петте дена ПЗ, или захранване някакво след вируса или какво? Дайте акъл?
Сбъдваща, при болест се лекуваме. Joy/шегичка/ Пий си хапчетата и вземай витамини. Карай си ПЗ дните по схема, като се старай да хапваш , колкото можеш. Пожелавам ти бързичко да се възстановиш. Hug

Много ми е зле, но ме разсмя. Пада ми се, като задавам така въпроса- да получа и такъв отговор.

Нищо не мога да сложа в устата си, дори водата връщам. Положението е гадно. К´ви витамини, к´ви ПЗ, к´ви пет лева.

# 448
  • Мнения: 1 890
Сбъдваща, ох, знам как се чувстваш, и аз бях така, но пих........ Joy

# 449
  • Мнения: 511
Привет,момичета!
Напоследък се улавям,че си тананикам разни неща докато работя.
През почивните дни бях на френски шансони,а сега съм минала на "заколи ми, мъжо..."
Това ще да е от "депресивни състояния, апатия" при спазване на режима. Joy
На музикалната група  Hug
Фанси,защо не и една международна Дюканска среща при мен.Ама От България по-хубава страна няма!
Връщам се в кухнята! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт