Баба Марта бърза-мартенички тя да връзва,че МАРТенчето ще се появи до броени дни

  • 9 846
  • 233
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 147
Kaкви страхотни новини!
Честито на мамите Яна и Спирит, да са им живи и здрави малките принцеси!  newsm51 newsm51 newsm06
Честито и на мама Зори за така очакваната им рожбичка Георги! Да е здраво и щастливо дете! Браво Зори!  smile3525  newsm30

# 181
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Зори, ти успя!!!!
Въпреки всичките трудности и загуби през годините!!!
Безкрайно много се вълнувам и те поздравявам!
Да е жив и здрав Георги и да ви носи много радост!
Прегръщам те и чакам разкази и снимки с нетърпение. Поздрави и на новият татко

# 182
  • Мнения: 955
ЕЕЕЕЕЕЕ неможах да не ревна от щастие!
ЧЕСТИТО НА ЗОРИ !ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ СИНА.
Най-накрая си имаме още едно момче в отбора.Мноооооого се радвам.Ами мами това то - почна се.

# 183
  • Мнения: 198
Честито на Spirit, Yana и Зори! Да са ви живи и здрави бебчета! Да ви носят много щастие и радост!
Момченцата изчакват, но пък като се появат с какви мерки са само.
Ние сме вече в София, в понеделник бях на запис на тонове, в четвъртък отново. Тоновете са добри, контракции почти никакви. Остават ми още  7 дена до термина, уж съм спокойна, но от време на време ме хващат едни нерви..... След толкова колебаене коя болница да избера, в крайна сметка реших да е ТК.

# 184
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ НИ МАМИ!!!  newsm51

# 185
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Чили ти се завърна 2 в 1......Браво , че си с моя термин а ни е раничко още.....до сега съм те мислила....постискаи още малко.Радвам се че всичко е минало ок и си попаднала да хора в болницта. Hug

# 186
  • София
  • Мнения: 595
ЧЕСТИТО НА ЗОРИ!!!
Сърдечни пожелания за бързо възстановяване, скорошно изписване и прекрасно майчинство!!! А намалкия Георги желая с с право да носи името си Героги Победоносец!!!



Стамболиева, почистваш ли вече шушулката на малката Лилиан? Аз ползвам намаслените кърпи на СебаМед, но така ме е страх да разтварям  Shocked Кога ви падна пъпчето? На нас днес ни е 9-ти ден и още си имаме щипка  Sad

Иначе записах педиатър в 29-та поликлиника (кв. Гоце Делчев)-д-р Захаринка Гочева. Направи ми много добро впечатление, пък да видим как ще е занапред... В петък сме на първия си преглед-консултация-ще правим пробно кърмене и ще се запознаваме с докторката. Съответно ще бъде и първата ни разходка и аз много се вълнувам  Flutter

# 187
  • Мнения: 50
Честито Зори, Яна, Спирит!
Нека щастието, което изпитвате в този момент изпълва дните ви завинаги!
Зори браво за куража и вярата! smile3501
  bouquet  bouquet  bouquet

# 188
  • Мнения: 52
ЧЕСТИТИ ПРИНЦЕСИ НА МАМА SPIRIT I МАМА YANA-VARNA
ЧЕСТИТ ПРИНЦ И НА МАМА ЗОРИ

Мнооого,мнооого щастие и големи успехи на всички

Diana също сам в ТК,ти за колко часа си предвидена и при кого?

# 189
  • Мнения: 2 022
ЧЕСТИТО, ЗОРИ!
ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ГОЛЯМОТО МОМЧЕ И ДА ТЕ ВЪЗНАГРАДИ МНОГОКРАТНО ЗА ВСИЧКИТЕ МЪКИ, ПРЕЗ КОИТО ПРЕМИНА, ЗА ДА МОЖЕШ ДА ГО ПРЕГЪРНЕШ!


Не мога да се стърпя да не му пожелая много здраве, дълъг живот, много късмет, щастие и всичко най-прекрасно на земята - той носи името на моя първороден син!

Бъдете много щастливи - цялото семейство. Да бди над вас Свети Георги!


# 190
  • Мнения: 63
ЧЕСТИТИ ДЪЩЕРИЧКИ НА МАМА СПИРИТ И МАМА ЯНА! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ ПРИНЦЕСИ, ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!

# 191
  • Мнения: 135
ЕЕЕЕЕЕЕЕХХХХХХХАААААААА.
ГОЛЯМО ЧЕСТИТО НА ЗОРИ ЯНА СПИРИТ
Плача и се вълнувам заедно със вас , бързо да се встановите.
Чакаме снимкиииии. baloni baloni baloni baloni baloni

# 192
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773


Diana също сам в ТК,ти за колко часа си предвидена и при кого?[/size][/color][/color][/size][/color]
vessi122, аз съм за 6 ч. сутринта ( в толкова ме викат)
Оператор ще е Д-р. Стаменов, анестезиолог Д-р. Игов.

# 193
  • Мнения: 63
Направо се разревах , като разбрах за Зори!
ЗОРИ, ЧЕСТИТ ТИ МАЛЪК-ГОЛЯМ МЪЖ!!!ПОЖЕЛАВАМ ТИ МНОГО ДА ТЕ РАДВА И ДА Е ИЗПЪЛНЕНО С ЩАСТИЕ ДЕТСТВОТО МУ!
Чакаме разкази и снимки от всички мами

# 194
  • Мнения: 1 037
Олеее, още не мога да повярвам на новината! Crazy Такъв рев му дръпнах, като видях че ангелчето си има бебче Blush
Браво, миличка! Да Ви е честито момченцето и да Ви носи само радост!  bouquet Зори, чакаме те да разказваш Hug
Ама какво става днес, имаме си дъжд от бебенца Laughing Но време им е вече, важното е че остискахме до 9-ти месец Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт