Баба Марта бърза-мартенички тя да връзва,че МАРТенчето ще се появи до броени дни

  • 9 847
  • 233
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 83
 newsm44Хееей,днеска е пълно с чудесни новини!Тъкмо моят мъж отбеляза-"Е,най-после втори човек да се роди при мартенките Mr. Green" smile3525Да е здраво и да носи само радост на родителите си!

# 196
  • Мнения: 308
   Деситка, аз разтварям лекичко, въпреки че много ме е шубе, и почиствам с тампон с преварена вода. Отначало използвах тампон за почистване на грим, но после прочетох във форума, че много мами използват тампон за уши. Пробвах и тъй като ми е по лесно продължих с него. Почнах на осмия или деветия ден, защото тогава ни посети педиатърката, ама то ние изкарахме пет дни в болницата, там как са ги почиствали не знам. Почиствам само след къпане и разбира се, ако се е наакала. Мисля че е важно да се почиства, защото има опасност от слепване. На една мама с тримесечно бебче педиатърката каза да го почиства, че е почнало да се слепва, но какво точно не разбрах, а и забравих да питам тогава. За пъпчето - тя го свали (скъса) пак тогава, защото вече разнасяло само бактерии. Каза че не изисква специална грижа след това и затова след баня само леко подсушавахме.

# 197
  • София
  • Мнения: 565
ЧЕСТИТО, МИЛА ЗОРИ!!! ТИ СИ МАЙКА- ГЕРОИНЯ! ЗАТОВА СЕГА СИ ВЪЗНАГРАДЕНА С ТАКЪВ ГОЛЯМ, ПРЕКРАСЕН МЪЖ!
ЧЕСТИТО И НА ДРУГИТЕ ОБЕБИЛИ СЕ МАМИ!
 Дай Боже да ви радват бебоците и да са живи, здрави и весели и вие покрай тях!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 198
  • Мнения: 326
ЧЕСТИТО НА СПИРИТ, ЯНА И ЗОРИ! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БЕБЧОВЦИ!!!


Ей, човек да не излезе навън и какво изпуска! С нетърпение очаквам разказите на новите мами.

Ама и Зори какъв голям юнак е родила!!!

# 199
  • Мнения: 8
Честито на всички обебили се мами   bouquet  bouquet  bouquet
Много щастие и детски смях в домовете ви  и бързо възстановяване  Hug


Днес е прекрасен ден. Мой колега стана горд татко на син и една приятелка си призна, че септември  Praynig ще става мама. Аз влизам вече в девети месец  .... и най-после си имаме врата. До довечера има още време - дано да продължат хубавите новини  Grinning

Успех на всички мами, на които им предстои да видят бебчетата си тия дни  Hug

# 200
  • Мнения: 2 122


Честит ти победител Георги, мамо Зори, бъдете винаги много щастливи заедно.
Целувки на бебока от кака Стефания /на една дата са раждани- няма да ви забравим/!
Бързо възстановяване.

# 201
  • Мнения: 473
Честито на Зори !!! Немога да повярвам, това е невероятно !!! Жив и здрав да е малкият - голям Георги  Hug

# 202
  • Мнения: 42
Честито на мама Spirit и Yana-Varna!!!
Честито на Зори!!! smile3525 kyllmg
Chili  ти се върна, аз си помислих вече че си родила. Пожелавам на всички лека вечер и много целувки

# 203
  • Мнения: 2 132
Браво бе, човек да го няма пред компа цял ден и гледай какво станало Laughing Laughing
Честити принцеси на мамите Спирит и Яна - Варна!!! Да са ви живи и здрави!!!
Честито бебче, Зори!!! Много радост да ти носи!!!

# 204
  • Мнения: 382
Честито на новите майки на принцеси!Да са живи и здрави Hug

Браво и на мъжката майка Зори!!!Да ви е жив и здрав Георги,много да ви радва!Зори бързо възтановяване  bouquet

# 205
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТИ РОЖБИ НА ВСИЧКИ ОБЕБИЛИ СЕ МАМИ!  smile3525
Да са живи и здрави малките слънчица и да  носят огромна радост на семействата си!

На мамите, които скоро ще се срещнат с бебенцата желая успех и незабравимо изживяване на този неповторим момент!

На мен въпреки, че още ми е раничко съм в непрекъснато очакване на момента  и каквото и да ми се стори необичайно се питам дали
"започва", чувствам се някак странно!!!

Кураж и успех на всички мами!  Simple Smile  Hug

# 206
  • Мнения: 135
Момичета на мен ми падна вчера тапата, много е страна , като желе прилича малко на сополче. Embarassed
Сега ви пожелавам спокойна вечер.
Ние малко излизаме на расхотка. Wink

# 207
  • Мнения: 44
Лелееее, днес не съм влизала във форума и колко много бебета  Grinning

Честито на Зори! Браво голям мъж! smile3525 smile3525

Честито на мама Spirit и мама Yana-Varna! newsm51 newsm51

# 208
  • Мнения: 82
ЗОРИ,МИЛА,ПРЕГРЪЩАМ ТЕ!ТВОЯТ МАЛЪК ГЕОРГИ Е ЕДНО ОТ НАЙ-ИЗСТАДАНИТЕ И ЗАСЛУЖЕНИ БЕБЧЕТА ВЪВ ТЕМАТА НИ.ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО,МНОГО РАДОСТ ДА ТИ НОСИ!
ЧЕСТИТИ ПРИНЦЕСИ НА СПИРИТ И ЯНА!
Аз между срамните устни почиствам с памук напоен с преварена вода<след баня.Жал не жал отварям и чистя-няма начин.Карина вече е с колики<но пак не плаче много-само си присвива личицето и проплаква.На всичкото отгоре сутринта се събуди със залепнало оченце и сега слагаме капки>
  целувки на пупите!

# 209
  • Мнения: 219
ЧЕСТИТО НА МАМИТЕ И ТЕХНИТЕ БЕБЕНЦА! САМО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, МНОГО ДЕТСКИ СМЯХ И ЩАСТИЕ, МНОГО ЩАСТИЕ ДА ВИ СЕ СЛУЧВА!





Mами, да ви кажа, за бебенцата с конюктивит - няма по-добро лекрство от кърмата, изпитано е!!!

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 20:09 от radost_ina

Общи условия

Активация на акаунт